Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(alinux28 @ 2013 02 10, 11:52)
perskaiciau is naujo tema ir radau nauju minciu.man idealiai tiktu tikios spalvos stalvirsis,tad labai noriu paklausti:kokios spalvos beicu beicavote?


Kadangi mūsų provincijoje buvo tik vienintelis pasirinkimas, tad pirkau FURNICOLOR, Nr.7

user posted image

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Irena_P @ 2013 02 12, 22:45)
Sveiki,
noriu atnaujinti sita stala, gal mamyciu tarpe yra kas uzsiima tuo Kaune parasykite

Beveik identišką staliuką ir aš turiu biggrin.gif Labai man jis gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 13, 14:53)
Kadangi mūsų provincijoje buvo tik vienintelis pasirinkimas, tad pirkau FURNICOLOR, Nr.7

user posted image

drinks_cheers.gif
Papildyta:

Beveik identišką staliuką ir aš turiu  biggrin.gif  Labai man jis gražus  wub.gif

o spalvytes neraso?radau vienoj vietoj vysniu spalvos,net kazkaip raudonas atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alinux28 @ 2013 02 13, 16:39)
o spalvytes neraso?radau vienoj vietoj vysniu spalvos,net kazkaip raudonas atrodo  ax.gif

Kiek pamenu buvo lyg parduotuvėje ant etiketės spalva parašyta, bet nepamenu kokia, nes seniai aš jį pirkau. Rašo ant butelio etiketės Nr.7
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 14, 11:29)
Kiek pamenu buvo lyg parduotuvėje ant etiketės spalva parašyta, bet nepamenu kokia, nes seniai aš jį pirkau. Rašo ant butelio etiketės Nr.7

o kokioj parduotuvej pirkot?
Atsakyti
QUOTE(alinux28 @ 2013 02 14, 13:06)
o kokioj parduotuvej pirkot?

Senukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 14, 14:51)
Senukuose  4u.gif

aciu,bandysiu paieskot 4u.gif
Atsakyti
Parduodu sofa-lova. Gerai, be problemu issilanksto. Kaina: 80 lt, jeigu netenkina - siulykit savo smile.gif Vilnius
867461009
Nuotrauka: http://imageshack.us.../dsc05301d.jpg/
Atsakyti
Pagaliau turiu ir atnaujintą lovūgalį. Buvo tikrai senas, pirktas irgi e-bayjuje, tad visą nudraskiau ir pervilkau nauju audinuku. blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2013 02 19, 13:39)
Pagaliau turiu ir atnaujintą lovūgalį. Buvo tikrai senas, pirktas irgi e-bayjuje, tad visą nudraskiau ir pervilkau nauju audinuku.  blush2.gif

fantastika thumbup.gif wub.gif
O kas ta balta juosta ant krasto? kaip ja tvirtinai? klijavai? g.gif
as kaipsykis pervilkineju foteli. Didziuli, wingback doh.gif kol nuardziau viska iki griauciu, dirbau apie 10 val....idomu, ar sugebesiu atgal apvilkt biggrin.gif
Atsakyti
Ten tokia dekoratyvine juostelė, tiesiog pirkta irgi vietinėj krautuvėj. Nes neidealiai gavosi tas užlenkimas, tad teko slėpti blush2.gif Ją klijavau karštais klijais, labai gerai prilipo.

Aš irgi turiu porą foteliukų, kurie laukia turbūt pavasario, kažkaip irgi bijau pradėt, kad viską surinkt atgal į vietas biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
kaip grazu... as va turiu klausimeli indregu del tu sagu galvugalyje- kiek esu ziurejus vaizdelius, tai ten sagas itraukia su siulu ir kitoj pusej perkisa sintepono gabaleli ir uzrisa. man kazkodel nelabai tvirtai atrodo. ar jus irgi taip daret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 20 vasario 2013 - 09:18
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 20, 10:17)
kaip grazu... as va turiu klausimeli  indregu del tu sagu galvugalyje-  kiek esu ziurejus vaizdelius, tai ten sagas itraukia su siulu ir kitoj pusej perkisa sintepono gabaleli ir uzrisa. man kazkodel nelabai tvirtai atrodo. ar jus irgi taip daret?

Čia buvo šioks toks lepsusas biggrin.gif Buvau prasigręžiojus skyles, tačiau kai aptraukiau porolonu viską, man buvo sunku surasti jas, kažkaip ir adatos ilgos neturėjau, tai sumasčiau tose vietose su "šautuvu" prišaudyti kabes (jau ant audinuko) ir tada sagutes įklijavau karštais klijais į tas paruoštas "duobutes". Laikosi kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti