Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

jus su vasku atsargiai- jei stalui, paieskokit ekologisko, nes ne visi tinka salyciui su maistu........ ten visokio s prideda savybiu pagerinimui. musu stalas aliejuotas- labai patenkinta, bet ne visiems patinka.

as tai galvoju kada pabandyt sita alieju- tungu alieju, amerikietes ji labai giria- tik laiko reikia jam isigerti- gali 4-5 dienas buti lipnus, bet paskui uztai puikiai impregnuoja ir ilgam. jis duoda kai kuriu medienos rusiu tamsejima.
http://www.vup.lt/St...9-12121319.html

as uz alieju, nors yra geru vasku tikrai, va gaila is amerikos nesiuncia, noreciau labai sito vasko- biciu vaskas su levandom...........
http://milkpaint.com...gory_Code=Misc_
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 09, 18:57)
jus su vasku atsargiai- jei stalui, paieskokit ekologisko, nes ne visi tinka salyciui su maistu........

nu kazin, ar kasnors tiesiai nuo stalo valgo g.gif
Mano virtuvej visi darbastaliai ir valgomasis stalas ialiejuoti (ekologisku aliejum tongue.gif ), o svetainej vaskuotas staliukas. Patenkinta ir tuo, ir anuo, bet vaskas yra gerokai dekoratyvesnis, ypac ant tokiu 'prastu' medienu, kaip pusis....
Zinoma, turint geros medienos balda graziausia ja isryskint aliejavimu.
Alinux staliukas ialiejuotas atrodys kaip kaimo trobos baldas su tom visom sakom...jau geriau dazyt tada mano galva rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=uups,2013 02 09, 23:14]
nu kazin, ar kasnors tiesiai nuo stalo valgo g.gif
jei namuose yra mazu vaiku, tai vaikai ir stalo buna atsikanda, arba padedamas ant stalo obuolys ar sausainis, o paskui suvalgomas, ir rankom daznai stalas ciupinejamas.... cia kaip kam, as pavyzdziui nenoreciau.
Atsakyti
o jei vaskuoti baltu vasku?koks rezultatas butu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 02 08, 17:25)
Man is nuotraukos atrode, kad cia didelis valgomojo stalas doh.gif
Nezinau kaip del spalvu 'atitaikymog.gif  reikia eiti i parduotuves ir ziuret kokia pasiula unsure.gif

man reikejo atitaikyt alieju durim... ty pritaikyti prie natutalaus tiko langu.... doh.gif 5 bankes pirkau ir vistiek netiko doh.gif galu gale sumaisius kelis isgavau kazka panasaus doh.gif


o jus manot visos firmos lakuoja stalus su kazkokiais specialais lakais dazais ar dar kazkuo? varo visus baldus is eiles ir neziuri ar ten stalas ar spinta.... o laminuoti stalvisrsiai? manot sveikiau nei aliejuotas ar vaskuotas kad ir su priedais???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 10 vasario 2013 - 09:25
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 10, 09:25)
man reikejo atitaikyt alieju durim... ty pritaikyti prie natutalaus tiko langu....  doh.gif  5 bankes pirkau ir vistiek netiko  doh.gif  galu gale sumaisius kelis isgavau kazka panasaus  doh.gif
o jus manot visos firmos lakuoja stalus su kazkokiais specialais lakais dazais ar dar kazkuo? varo visus baldus is eiles ir neziuri ar ten stalas ar spinta.... o laminuoti stalvisrsiai? manot sveikiau nei aliejuotas ar vaskuotas kad ir su priedais???

as gritijoj kalbejau su pardaveja apie vaskus, tai ji ju juodo vasko siule valgomajam stalui nenaudoti......... todel ir parasiau, o siaip kai pats darai tai ir gali rinktis viena ar kita medziaga.
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 10, 09:30)
as gritijoj kalbejau su pardaveja apie vaskus, tai ji  ju juodo vasko siule valgomajam stalui nenaudoti......... todel ir parasiau, o siaip kai pats darai tai ir gali rinktis viena ar kita medziaga.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 10, 08:17)

jei namuose yra mazu vaiku, tai vaikai ir stalo buna atsikanda, arba padedamas ant stalo obuolys ar sausainis, o paskui suvalgomas, ir rankom daznai stalas ciupinejamas.... cia kaip kam, as pavyzdziui nenoreciau.

tikrai,- kaip kam...man ne tragedija. Man didesne tragedija kad dauguma parduodamu kudikiu lovyciu nesaugios, garuoja poliuretana ar dazytos shvino turinciais dazais.
Juolab, greiciau vaikas ta sausaini ant grindu pasides, nei ant stalo lotuliukas.gif Ir kas ten vashke tokios rezorbcijos, kad is to vasko persokt i obuoli galetu? blink.gif
Nepatingejau atsivesrt kataloga,- mano vaskas (juodas!) absoliuciai saugus, skirtas netgi vaiku zaislams vaskuoti.Firma 'OSMO'.

QUOTE
o jei vaskuoti baltu vasku?koks rezultatas butu?


baltas biggrin.gif
pasiguglink, paziurinek paveiksliuku. Man pries nosi kataloge baltai vaskuota komoda tamsiu stalvirsiu. Grazu ax.gif
Atsakyti
[quote=indregu,2012 08 31, 22:29]
Na, kadangi tema visgi apie baldų atnaujinimą, tad pasirodysiu ką pavyko suregzti per keletą vasaros atostogų dienų ax.gif

Parsigabenau štai tokį stalą iš Anglijos, nuotraukoj dar gan padoriai atrodo, baisiausias buvo stalviršis, deja, jį pamiršau nufotografuoti.

user posted image

Na ir štai kas gavosi blush2.gif

user posted image

Stalo viršų šveičiau labai ilgai, nes buvo storas lako sluoksnis, ir toks visas subrozdintas, tad vėliau beicavau ir vaškavau.

user posted image

perskaiciau is naujo tema ir radau nauju minciu.man idealiai tiktu tikios spalvos stalvirsis,tad labai noriu paklausti:kokios spalvos beicu beicavote?
Atsakyti
Sveikos merginos,
norejau paklausti labiau patyrusiu ax.gif - turiu azuoline tamsia sena komoda. Padeveta jau ji gerokai, ruosiuosi as ja sveisti ir atnaujinti. Kazkaip noretusi man jos sviesesnes blush2.gif Gal kas is praktikos galetu pasakyti, kokiu budu geriausiai nusveitus apdirbti ta azuola, kad isgauti toki ale balinto azuolo efekta ax.gif
Kazka panasaus noretusi isgauti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izaura16: 12 vasario 2013 - 02:15
QUOTE(uups @ 2013 02 10, 10:37)
  Nepatingejau atsivesrt kataloga,- mano vaskas (juodas!) absoliuciai saugus, skirtas netgi vaiku zaislams vaskuoti.Firma 'OSMO'.



tarp kitko as ne apie toki vaska snekejau, kuriuo daret staliuka, as snekejau apie kietos konsistensijos tikra vaska, o cia pas jus realiai alyva su vasku ar dazyve- nezinau kaip vainasi tiksliau, pati pasiziurejau sita produkta. visai gal ir nieko o ir spalva faina...


o komodai galima ir balta beica naudoti- turetu ziuretis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 12 vasario 2013 - 10:24
Sveiki,

noriu atnaujinti sita stala, gal mamyciu tarpe yra kas uzsiima tuo Kaune parasykite i az


kazi kiek galetu tai kainuoti? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena_P: 12 vasario 2013 - 21:46