Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

Gal kas galin pasakyti kokie yra cheminiai būdai nuimti nuo baldų seną laką?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2013 02 03, 20:15)
Gal kas galin pasakyti kokie yra cheminiai būdai nuimti nuo baldų seną laką?
Ačiū  4u.gif

yra visokiu skysciu lakam dazam nuimti... senukuose kazkada tikrai esu pirkus.. latviskas jei gerai pamenu 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar cia i tema, bet visgi....
buitinem priemonem valytas zalvaris....

ismirkytas druskos tirpale biggrin.gif kadangi durims esu nusipirkus senas zalvarines rankenas, tai galvojau kuo jas pašviežint... tai išbandziau ant tokiu niekučių ir dabar galvoju kad tokios senos man jos grazesnes nei nublizgintos unsure.gif

pries ir po biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 04 vasario 2013 - 13:15
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 04, 14:13)
senos man jos grazesnes nei nublizgintos  unsure.gif

pries ir po  biggrin.gif
user posted image

Taip, ir man senos grazesnes. Bet tuoj tos nuvalytos patamses smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri užmatėt kur skryniu apkaustų. Reikia kampukų ir sklasčio. Duoduosi po visas furnitūros parduotuves, bet nieko panašaus nerandu.
Atsakyti
Labas, turime sena miegamojo lova. Galvugalis paprastas is plokstes. Galvoju aptraukti dirbtine oda, viduje priklijuoti paralono ax.gif Ar niekas nebandete?
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2013 02 06, 17:15)
Labas, turime sena miegamojo lova. Galvugalis paprastas is plokstes. Galvoju aptraukti dirbtine oda, viduje priklijuoti paralono  ax.gif  Ar niekas nebandete?

nezinau ar kas bande, bet internetas pilnas tutorialu, paguglink 'DIY upholstered headboar',- kelias dienas turesi ka veikt biggrin.gif
Atsakyti
sveiki.iki šiol buvau skaitytoja šios temos,bet netikėtai labai prireikė patarimo.tiesiog namuose atsirado stalas,kuri reiktu "prikelti naujam gyvenimui".iš pradžiu galvojau ji dažyti,paskui kažkaip patiko tie medžio raštai.šiuo metu svetaine temontuojam,sienos bus baltos,o komoda tokios ale vyžnios spalvos.gal kas galetu kažka pasiulyti?gal kokiu minčiu turi?labai rūpi kiekvieno nuomonė.iš anksto dėkoju 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinux28: 08 vasario 2013 - 16:03
kooks grazus ir koks didziulis stalas bigsmile.gif man tik jo kojos nepatinka, bet, aisku, pristumus kedes ju visai nesimatys..o ir praktiskos,- netrukdys sedet niekam.
As tai vaskuociau ta stala ax.gif Juodai arba vysnine spalva (priklausomai nuo to, kokios bus kedes ir kokia ta komoda unsure.gif
Paziurek, 14 temos puslapyj yra mano juodai vaskuotas staliukas,- vaskavimas spalvotai man labai patinka, - islieka medzio faktura, matyti rieves, bet taip nekrenta i akis shakos unsure.gif plius, pasireguliuoji 'permatomumo' efekta kiek nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 02 08, 17:29)
kooks grazus ir koks didziulis stalas bigsmile.gif  man tik jo kojos nepatinka, bet, aisku, pristumus kedes ju visai nesimatys..o ir praktiskos,- netrukdys sedet niekam.
As tai vaskuociau ta stala ax.gif Juodai arba vysnine spalva (priklausomai nuo to, kokios bus kedes ir kokia ta komoda  unsure.gif
Paziurek, 14 temos puslapyj yra mano juodai vaskuotas staliukas,-  vaskavimas spalvotai man labai patinka, - islieka medzio faktura, matyti rieves, bet taip nekrenta i akis shakos unsure.gif plius, pasireguliuoji 'permatomumo' efekta kiek nori ax.gif

na komoda vyšnios spalvos,o tas staliukas nera didelis,stovės prie sofos.vyras dar ji žadejo paaukštint truputi.musu mat virtuvė nera didelė,kartu su svetaine,o valgomojo stalo didelio kaip ir neturim,tai kartais teks prie jo pietauti,todel ir norejosi didesnio.kojos ir man šiaip sau,bet nieko ko gero jau nebepakeisi g.gif mačiau Jusu staliuka,labai grazu man tas vaškavimas,turėjau mintyje,tik ar atitaikysiu spalva?
Atsakyti
Man is nuotraukos atrode, kad cia didelis valgomojo stalas doh.gif
Nezinau kaip del spalvu 'atitaikymo' g.gif reikia eiti i parduotuves ir ziuret kokia pasiula unsure.gif vashku spalvas galima ir maishyti tarpusavyj, ba , bent jau tos pacios firmos (kaip ir alieju, beje). Plius, nepsisekus visada galima nusveist ir pradet is naujo....
galit pabandyt kojas dazyt juodai (ar baltai) , stalvirsi vysnine spalva ar pan. unsure.gif
smagiausia, kai pats tvarkai koki balda, gali 10x pakeisti, jei kas nepatinka ar pokyciu norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 02 08, 18:25)
Man is nuotraukos atrode, kad cia didelis valgomojo stalas doh.gif
Nezinau kaip del spalvu 'atitaikymo'  g.gif  reikia eiti i parduotuves ir ziuret kokia pasiula unsure.gif  vashku spalvas galima ir maishyti tarpusavyj, ba , bent jau tos pacios firmos (kaip ir alieju, beje). Plius, nepsisekus visada galima nusveist ir pradet is naujo....
galit pabandyt kojas dazyt juodai (ar baltai) , stalvirsi vysnine spalva ar pan. unsure.gif
smagiausia, kai pats tvarkai koki balda, gali 10x pakeisti, jei kas nepatinka ar pokyciu norisi biggrin.gif

mane kažkaip irgi domina ta kombinacija:kojos baltos,o viršus vyšninis.o kur ieškoti to vaško? ax.gif
Atsakyti