Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(Carpe diem @ 2013 01 28, 17:42)

O kur planuojate tokio tipo stalų gauti? tiesiog paprasta mediena apsiųti ir nusendinti ją?  g.gif

na jei viskas pagal plana tai desim azuolines grindis ir tokiom paciom trauksim ta sala....na cia jei pavyks palnas chuliganas gaut jau sendintas lentas... jei nepavyks tai darysim patys biggrin.gif ttiesiog uzsisakysim paprastas dvi spienteles, kokiu reikia salai ir paskui patys bursim kažką blink.gif ir dar bandysim derint prie tokio tipo virtuves blink.gif
user posted image
tik vietoj virsutiniu spinteliu irgi darysim tokias sendintas lentynas blink.gif na cia tokia vizija...o kas gausis tai pamatysim vasaros pabaigoj...


QUOTE(uups @ 2013 01 28, 17:42)


sala tai bus be nieko lotuliukas.gif stalvorsis ir viskas, bet.... rimtai problematiska su mediniu stalvirsiu???nes kazkaip jau lyg ir apsistojom ties azuoliniu stalvirsiu unsure.gif sakai neverta???
o del indaploves tai maciau is apacios klijuoja specialią apsaugą g.gif o ir rankom as plaunu daug visko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 28, 17:05)
sala tai bus be nieko lotuliukas.gif  stalvorsis ir viskas, bet....  rimtai problematiska su mediniu stalvirsiu???nes kazkaip jau lyg ir apsistojom ties azuoliniu stalvirsiu unsure.gif  sakai neverta???
o del indaploves tai maciau is apacios klijuoja specialią apsaugą g.gif  o ir rankom as plaunu daug visko unsure.gif


as antra karta mediniu darbastaliu nedaryciau schmoll.gif perdaug juos saugot nuo dregmes reikia. nors ir ialiejavau atsakanciai, ir itepiau medzio klijais ta nupjauta gala, ir kriaukles krastas uzeina ant virsaus, bet vistiek viena puse nuo dregmes pradejo tamset (po 1,5 metu) .
indaplovei turim paklijave apsauga, aisku, as turiu bjauru iproti landziot i beplaunancia indaplove, ar katik baigusia, tai tas karstis ir gregme irgi nieko gero medziui...

man pilnai pakaktu medinio stalo,- stalams tai neturiu priekaistu, juolab, kad naujai ialiejavus ar ivaskavus medi jis vel kaip naujas atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 01 28, 18:33)


kokios medienos stalvirsis??? nes diedas man aiskina kad azuolas ne toks lepus dregmei... o tie patamsejimai tai nebaugina... nes man cia visas grazumas blush2.gif juolab kad iskart mes ji tamsintume g.gif o durniausia kad nerandu jokiu atsiliepimu apie toki reiklaa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 28, 18:18)
kokios  medienos stalvirsis??? nes diedas man aiskina kad azuolas  ne toks lepus dregmei...  o tie patamsejimai tai nebaugina... nes man cia visas grazumas  blush2.gif  juolab kad iskart mes ji tamsintume  g.gif  o durniausia kad nerandu jokiu atsiliepimu apie toki reiklaa verysad.gif

em, bukas unsure.gif jis irgi, neva, atsparus viskam ten rolleyes.gif
ir ten bjaurus paramsejimai, tikrai jokio grozio...
atsiliepimu ir nebus daug, mazai kas ryztasi medi prie kriaukles det, o kas ryztasi, dazniausiai valgo ne namie...
Atsakyti
tik nesijuokite... blush2.gif
maniau i nauja buta persigabensiu stumdomas drabuziu spintos 2 duris - aukstis tinka, svajojau: i desiu 3-cias duris - su stiklu matiniu ar kokiais ornamentais arba veidrodi ir bus ciki - sutaupysiu apie 1000, bet doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif pasirodo negalima... rateliai ir begeliai gali greiciausiai neatitikti...
tai dabar man tas duris ismesti? g.gif skauda sirdi... verysad.gif
gal kas kokiu minciu turite... gal kas panasiai darete? gal cia mane durnina, kad negalima tu duru issaugoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 01 30, 18:10)
tik nesijuokite...  blush2.gif 
maniau i nauja buta persigabensiu stumdomas drabuziu spintos 2 duris - aukstis tinka, svajojau: i desiu 3-cias duris - su stiklu matiniu ar kokiais ornamentais arba veidrodi ir bus ciki - sutaupysiu apie 1000, bet  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif    pasirodo negalima... rateliai ir begeliai gali greiciausiai neatitikti...
tai dabar man tas duris ismesti? g.gif  skauda sirdi...  verysad.gif
gal kas kokiu minciu turite... gal kas panasiai darete? gal cia mane durnina, kad negalima tu duru issaugoti  cool.gif

nu tai paieskosi begeliu kad atitiktu tuos ratelius... nebuvo tikriausiai rankom gaminti pagal individualu uzsakyma... jei dar zinotum is kur jie buvo, tai visai paprasta.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 28, 15:30)
name stovi didziule medine kolona ir tokia pat sija ant jos, kurios matysis... ir reikia sugalvot kaip ja apdirbt..



akvilyte, super rezultatas, man gražu wub.gif
Atsakyti
del stumdomu duru- o gal galima naujus ratukus prie senu duru prisukti? pas mus iprate viska ismesti, bet galima pasistengti ir atitaikyti- as pati kai persikeleme i nauja buta senu seimininku palikta pobaise vonios spintele restauravau taip, kad dabar graziai sau balkone stovi ir visai negeda. Nors reikejo ir stalvirsi nauja uzsideti ir rankeneles ir kojeles, dar perdazyti, bet rezultatu esu labai patenkinta- pasidariau tokia, kokios norejau
user posted image

Buvo tokia balta blizganti vonios spintele su auksinem rankenelem. Stalvirsi ( pirkau likuti senukuose ir atitaikiau) ir sonus purskiau aerozoliniais dazais. Spinteles dureles daziau teptuku akriliniais dazais net nesveitus. Dureles lyg lakavau matiniu akrilo laku- nepamenu smile.gif bet viskas laikosi iki siai dienai jau kokie 5 metai o stovi lauke .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 31 sausio 2013 - 10:29
QUOTE(LIR @ 2013 01 31, 01:31)
akvilyte, super rezultatas, man gražu  wub.gif

4u.gif ir man patinka smile.gif

QUOTE(Mielinamai @ 2013 01 31, 10:22)
Spinteles dureles daziau teptuku akriliniais dazais net nesveitus.

g.gif sakot blizgus pavirsius g.gif gal kas isivaizduojat kokiais dazais butu galima patiuninguot ikejos malm komoda g.gif jos irgi baltos ir blizios g.gif
pvz tokia padaryt g.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 31, 18:55)
g.gif  sakot blizgus pavirsius  g.gif  gal kas isivaizduojat kokiais dazais butu galima patiuninguot ikejos malm komoda  g.gif  jos irgi baltos ir blizios  g.gif
pvz tokia padaryt  g.gif


o kam gadint gera daikta? g.gif nebent ten nusibraizius ta danga g.gif spalvoto norisi, arkaip? g.gif gali medziaga aptraukti stalciaus prieki rolleyes.gif
Siaip su ikejos laminuotais baldais nera labai lengva tvarkytis reik geru priemoniu, reikia sveisti, reikia gruntuot ir tik tada dazyt. Arba, uzsieniuose yra specialiu laminato dazu, bet LT abejoju ar tokiu rasi g.gif
Labai geras saitas apie 'papimpintus' ikejos baldus yra cia:
http://www.ikeahackers.net/
imesk 'malm dresser' i paieshka ir ismes visokiu variaciju mirksiukas.gif
seku ta bloga jau kokie 4 metai mazu maziausiai,- labai daug ivairiu ideju ir techniku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 31 sausio 2013 - 20:25
QUOTE(uups @ 2013 01 31, 20:24)
o kam gadint gera daikta?

lotuliukas.gif matai, is vieno namo kraustomes i kita.... gyvenimas keiciasi...poreikiai irgi.... turiu as tris tokias komodas... dabar man ju nebereiks...tai galvoju pas viena vaika butu neblogai pora pastacius.. nereiktu jam nauju baldu pirkt... bet norisi kazkaip paturbinti, o ne vien baltais baldais apstatyt....

ideju as radau daug ir man tinkamu... bet va man ir klausimas KAIP ta padaryt..konkreciai va kur imeciau ta fotke, tai ten ant baltos paisyta... bet va su kuo???

sakai buna dazu spec??? nu reiks ieskot... dabar jau lt daug ko galima rast biggrin.gif svarbiausia tiksliai zinot ko ieskai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 31, 19:36)

ideju as radau daug ir man tinkamu... bet va man ir klausimas KAIP ta padaryt..konkreciai va kur imeciau ta fotke, tai ten ant baltos paisyta... bet va su kuo???


konkreciai ant sitos komodos gyvunai yra nupiesti piestuku ir paskui apvedzioti paprastais juodais hobby dazais. Taip raso ikejos bloge smile.gif tai, suprasciau, paprasti akriliniai juodi dazai.
Tokie paveiksleliai tai neapsilaupys gi, cia ne visa pavirsiu dazyt...
Atsakyti