Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(Mielinamai @ 2012 12 30, 23:56)
Naudojau siuos dazus, negaliu pasakyt, kad labai patiko... kad nesugadinti pasirinkit gera teptuka. kvapas nera labai stiprus, medzio rastas taip pat neturetu matytis. jei lakuosit tai dazas tvirciau laikysis. galima lakuoti ir matiniu laku, tada visai nesimatys, kad lakuota.  Patarciau pirma pasibandyti padazyti koki nors kita daikta- gali buti net kartono lakstas, kad pamatytumet kaip sekasi. jei dazas labai tirstas- reikia dazyt maziau sluoksniu, bet gali likti teptuko dryziai, jei dazas pernelyg skystas- dengia plonesniu sluoksniu ir graziau, bet reikia dazyt ne viena karta. sie dazai skiedziami vandeniu norint keisti dazo tirstuma. jei ka ( pvz nutekejo ar pan)  galima ir pavalyti kol neapdziuvo. isdziuvus galima labai smulkiu svitriniu popieriumi pasvitrinti- nuimti nelygumus ar defektus. nesu albai didele profesionale, bet is patirties galiu pasakyti tiek.

Na va jau pradejau darbus, siuo metu isdazyta 1 karta, tai dar reiks dar 1, o gal ir 2 kartus nudazyti. Siaip man tai dazai visai nieko, neskiedziau, o dazau voleliu, gaunasi gana lygiai, be nubegimu. Tik galvoju, jei man pernelyg blizges, tai nulakavus matiniu laku, blizgesys dings? 4u.gif
Atsakyti
Jei naudosite volelį iš kempinės arba kempinėlę dažymui - bus žymiai patogiau ir gražiau padengsite plotą 4u.gif
Atsakyti
blizgesys nuo matinio lako dings
Atsakyti
sveikos,

sakykit, ar imanoma tokios spalvos medini balda:
http://www.gerisenda...iles/034[6].jpg

paversti panasiai tokiu ax.gif :
http://www.maisonsdu...30/116101_6.jpg

imanoma tai padaryti "pradedanciajam" blush2.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 12 27, 10:14)
Sveikos 4u.gif
perskaiciau jusu temute, net negalvojau, kad imanoma taip pakeisti baldus pacioms  wub.gif  saunuoles merginos  4u.gif
sumasciau ir pati pabandyti, tik noriu keisti ne sena balda, o jau igrisusia miegamojo lova, siaip man ji patinka, patogi, bet nervina jos spalva  (ryza tokia, gal vysnia vadinasi). Lova is LMDP su medzio rastu, noriu ja nudazyti baltai. Kaip suprantu reikia pasiausti, nugruntuoti ir nudazyti, pasigooglinusi lyg ir supratau viska  4u.gif  Galvoju dazyti Vivacolor Melody dazais. Noreciau patarimu ir pastabu, i ka atsizvelgti, kad nesugadinciau (naujai lovai pinigeliu nera), taip pat ar nudazius matysis medzio rastas ar ne (nenoriu, kad matytusi), ar reikia lakuoti nudazius?  4u.gif Namuose yra mazu vaiku, ar nepakenks jiems dazu kvapas jei dazysiu nelaukusi vasaros (miegos jie kitam kambaryje)?

Atnaujinau su šiais dažais spinta iš plokštės, negruntavau tik truputį pašiaušiau, šiaip man dažai labai patiko, tepiau su voleliu, tik toks pastebėjimas norint kad gautųsi idealiai baldą reikia visiškai išrinki, priešingu atveju vietose kur lieka kokia detalė man prisitepė nelabai gražiai. Iš mėlynos spalvos spintos gavau baltą wub.gif Ir man prireikė tepti tris sluoksnius. Dabar noriu tuo pačiu būdu atnaujunti medines duris, bet jos su grioveliais ir mastau, kaip čia gražiai nutepus, nes vien su voleliu nepavyks. Gal kas galite ką patarti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 05 sausio 2013 - 12:25
Prieš (matosi mėlyna kairėje pusėje)

user posted image

ir Po

user posted image

nudažytos spintos nelakavau, stovi metukų vaiko kambaryje, kol kas jokių dėvėjimosi žymių nematyti Dažiau pilnai išrinktą palikus tik stalčių bėgelius, va tose vietose gražiai pridažyti nepavyko, tiek kad pasislepia po stalčiais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 05 sausio 2013 - 12:52
QUOTE(ostė @ 2013 01 05, 13:24)
Atnaujinau su šiais dažais spinta iš plokštės, negruntavau tik truputį pašiaušiau, šiaip man dažai labai patiko, tepiau su voleliu, tik toks pastebėjimas norint kad gautųsi idealiai baldą reikia visiškai išrinki, priešingu atveju vietose kur lieka kokia detalė man prisitepė nelabai gražiai. Iš mėlynos spalvos spintos gavau baltą  wub.gif Ir man prireikė tepti tris sluoksnius. Dabar noriu tuo pačiu būdu atnaujunti medines duris, bet jos su grioveliais ir mastau, kaip čia gražiai nutepus, nes vien su voleliu nepavyks. Gal kas galite ką patarti.

As igi jau savo lova nudaziau, teko dazyti 3 kartus, nes vis islisdavo tikra spalva. Dabar jau atrodo graziai wub.gif del grioveliu, tai turbut teks teptuku darbuotis arba gal pavyktu su kempine g.gif
Papildyta:
QUOTE(ostė @ 2013 01 05, 13:44)
Prieš (matosi mėlyna kairėje pusėje)

user posted image

ir Po

user posted image

nudažytos spintos nelakavau, stovi metukų vaiko kambaryje, kol kas jokių dėvėjimosi žymių nematyti  Dažiau pilnai išrinktą palikus tik stalčių bėgelius, va tose vietose gražiai pridažyti nepavyko, tiek kad pasislepia po stalčiais  4u.gif

Balta man graziau nei melyna, bet kazko jai truksta, gal pabandykit kokiu vaikisku lipduku paklijuoti? galiu parodyti, kaip mes vaiko kambary padareme 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Taip taip žinau, kad trūksta tik parodau kas gavosi, mėlyna spinta jau buvo pasmerkta ismetimui, bet va pavyko ją prikelti antram gyvenimui. DaivaVa graži jūsų spinta labai wub.gif Iš kur lipdukai? Teptuku man nepatiko išgautas rezultatas, na nepasidengė tolygiai dažai dėl to ir mastau kaip gražiai nudažyti duris.
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2013 01 05, 16:40)
Taip taip žinau, kad trūksta tik parodau kas gavosi, mėlyna spinta jau buvo pasmerkta ismetimui, bet va pavyko ją prikelti antram gyvenimui. DaivaVa graži jūsų spinta labai  wub.gif Iš kur lipdukai? Teptuku man nepatiko išgautas rezultatas, na nepasidengė tolygiai dažai dėl to ir mastau kaip gražiai nudažyti duris.

Lipdukus siunciausi per tarpininke is JAV, va cia rinkausi biggrin.gif kokybe ju nereali, siunciausi ir is kinieciu, pigius, teko ismest, nes vis nukrisdavo atsiklijave doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 05 sausio 2013 - 15:45
Laba diena.

Turiu du senus fotelius kurie man mieli, tačiau nežiūrint gero gobeleno po juo esantis porolonas ar kokia ten mikšta medžiaga jau sudilo ir susmego. Gal žinote kur galima nusipirkti mikštos fotelių dalies "įdarą"? Seniau tikrai esu mačiusi kažkur. O dabar randu tik meistrus siūlančius pagalbą. Tačiau noriu savo rankomis tai pasidaryti.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2013 01 06, 10:49)
Laba diena.

Turiu du senus fotelius kurie man mieli, tačiau nežiūrint gero gobeleno po juo esantis porolonas ar kokia ten mikšta medžiaga jau sudilo ir susmego. Gal žinote kur galima nusipirkti mikštos fotelių dalies "įdarą"? Seniau tikrai esu mačiusi kažkur. O dabar randu tik meistrus siūlančius pagalbą. Tačiau noriu savo rankomis tai pasidaryti.
ax.gif


http://site.audejas.lt/lt/furnitura/
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2013 01 07, 16:31)

drinks_cheers.gif As ten pirkau 4u.gif
Atsakyti