Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

QUOTE(akvilyte @ 2012 11 26, 18:32)
drinks_cheers.gif  as ir nusipirkau maziuka slifuokliuka.... va tokia kede sveiciau lygiai vlanda...

cia viena sveista kita ne, paskui nualiejavau dvi oranziskai dvi zalios egles spalva  lotuliukas.gif  stalas dar laukia savo eiles... bus vasarinej virtuvikej  biggrin.gif

oo, akvilyte friends.gif
gal gali kada nufotografuot? bigsmile.gif man labai idomu kokio intensyvumo spalvas aliejus duoda ax.gif iki siol tik bespalviais aliejavus esu, tai visas grozis nuo medienos priklauso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 11 26, 19:32)
drinks_cheers.gif  as ir nusipirkau maziuka slifuokliuka.... va tokia kede sveiciau lygiai vlanda...


Gal isduotumet paslapti, koki slifuokliuka turit, reikia ir man jo baisiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 26, 20:06)
oo, akvilyte friends.gif
gal gali kada nufotografuot? bigsmile.gif man labai idomu kokio intensyvumo spalvas aliejus duoda ax.gif  iki siol tik bespalviais aliejavus esu, tai visas grozis nuo medienos priklauso unsure.gif

friends.gif

normaliai duoda smile.gif pigmento jei yra tai neblogai biggrin.gif man zalia tokia naturalesne, bet oranzines norejau prie krosnies raudonu plytu... greit nenufotkinsiu, nes kaime jau isveztos ir ant auksto uzkeltos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2012 11 26, 20:34)
Gal isduotumet paslapti, koki slifuokliuka turit, reikia ir man jo baisiai  smile.gif

user posted image

principas toks... tik dulkiu surinkimo maisiuko ner.... ir visiskas nonamas, pirkau seniuose. mokejau tikrai ne daugiau 40lt rolleyes.gif o gal ir dar maziau, nes tikrai galvojau kad perku tik tam stalui.... o jau su juo tiek visko prislifuota lotuliukas.gif laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 11 26, 20:43)
principas toks... tik dulkiu surinkimo maisiuko ner.... ir visiskas nonamas, pirkau seniuose. mokejau tikrai ne daugiau 40lt  rolleyes.gif  o gal ir dar maziau, nes tikrai galvojau kad perku tik tam stalui.... o jau su juo tiek visko prislifuota  lotuliukas.gif  laiko  biggrin.gif


Aciu, eisiu ir as i senius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 11 26, 21:43)


principas toks... tik dulkiu surinkimo maisiuko ner.... ir visiskas nonamas, pirkau seniuose. mokejau tikrai ne daugiau 40lt  rolleyes.gif  o gal ir dar maziau, nes tikrai galvojau kad perku tik tam stalui.... o jau su juo tiek visko prislifuota  lotuliukas.gif  laiko  biggrin.gif

reik ir man tokio bigsmile.gif . Tiek daug turiu geros "medienos", rankos niezti, bet va tas slifavimas wacko.gif doh.gif
P.S.Mano vyras irgi jau pries n metu, pirko seniuose uz kelis litus slifuokli kazkoki kitaiska doh.gif vienam kartuj, tai keikiasi iki siol. Laukia nesulaukia kada jis nudves, kad kita nusipirkti biggrin.gif Kas kart burba slyfuodamas, kad jau po sito karto tikrai jau pirks nauja... bet kur tau.. veikia toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 26, 19:56)
ka reiskia 'atnaujinti'?  g.gif  perdazyt? jo pavirsiui kasnors negerai/surudijes?
ar norit kaipnors pakeisti/pagrazinti? g.gif
svitriniu popierium. Man regis, paprasciausias ir pigiausias budas. Turiu elektrini slifuokli, tai nelabai ir vargo daug  smile.gif


Pirmoje nuotraukyteje juk matosi, kad atsilupe dazai nuo karscio, tai ir galvoju, kaip cia juos nuemus iki galo ar pan.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 11 26, 21:43)
...principas toks... tik dulkiu surinkimo maisiuko ner.... ir visiskas nonamas, pirkau seniuose. mokejau tikrai ne daugiau 40lt  rolleyes.gif  o gal ir dar maziau, nes tikrai galvojau kad perku tik tam stalui.... o jau su juo tiek visko prislifuota  lotuliukas.gif  laiko  biggrin.gif

kaip suprantu namie neslifuojat? g.gif nes dulkiu apsciai doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2012 11 27, 08:54)
Pirmoje nuotraukyteje juk matosi, kad atsilupe dazai nuo karscio, tai ir galvoju, kaip cia juos nuemus iki galo ar pan..  g.gif


as nepastebejau. Jei tik tiek, tai tereik nuimti ji, issukti lemputes, nusveisti kiek sveiciasi (labai svelniu svitriniu popierium), uzkisti lempuciu lizdus suglamzytu popieriniu ranksluosciu ir nupurksti gruntu, o kai isdzius,- kelis kartus purskiamais 'metaliniais' dazais metalui. Senukuose turetu patarti kokias priemones naudot. O gal pavyktu nuimti tik pacius lempu gaubtus,- tada vien juos galima nudazyt,- maziau vargo/darbo... unsure.gif

QUOTE(Sirvita @ 2012 11 27, 09:29)
kaip suprantu namie neslifuojat? g.gif  nes dulkiu apsciai doh.gif


as tai slifuoju unsure.gif vonioj dazniausiai uzsidarius.....uzsidulkina tai ziauriai .... unsure.gif Geresni slifuokliai turi dulkiu siurblio prijungima, bet as nei nebandziau sitos funkcijos, man nepatogu atrodo unsure.gif nors, geriau pagalvojus, reiks isbandyt,- kaip sykis laikas virtuves darbastalius is naujo perslifuot ir nualiejuot unsure.gif
Atsakyti
nu jo, as tik lauke slofuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 11 27, 13:51)
nu jo, as tik lauke slofuoju  blush2.gif

As irgi tik lauke. Neturiu galimybes namuose unsure.gif Todel visokie atnaujinimo darbai vyksta siltuoju laiku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 27, 12:50)
as nepastebejau. Jei tik tiek, tai tereik nuimti ji,  issukti lemputes, nusveisti kiek sveiciasi (labai svelniu svitriniu popierium), uzkisti lempuciu lizdus suglamzytu popieriniu ranksluosciu ir nupurksti  gruntu, o kai isdzius,- kelis kartus purskiamais 'metaliniais' dazais metalui. Senukuose turetu patarti kokias priemones naudot. O gal pavyktu nuimti tik pacius lempu gaubtus,- tada vien juos galima nudazyt,- maziau vargo/darbo... unsure.gif


Dekoju uz patarima, bandysiu prisikalbinti vyra siam darbui biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, padėkite patarimais, kaip pervilkti sėdimąją kėdės dalį, kokių įrankių reikėtų? gal yra kokių puslapių su realiai pavyzdžiais?
Atsakyti