Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

fantastiškas tas valgomojo komplektas bigsmile.gif thumbup.gif

sukeliu žadėtas savo "kūrinių" foto biggrin.gif kadangi į darbo kambarį nebuvo nusiteikta daug investuot, tai bandžiau iš š išspausti vašką. labai nesmerkit ax.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
iš visų šitų a la "patobulinimų" labiausiai džiaugiuosi kėde ir knygų lentynom. gaila, netilpo į ekraną, kad parodyti visą sieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu mergelka: 24 lapkričio 2012 - 19:30
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 24, 18:29)
sukeliu žadėtas savo "kūrinių" foto biggrin.gif kadangi į darbo kambarį nebuvo nusiteikta daug investuot, tai bandžiau iš š išspausti vašką. labai nesmerkit ax.gif


smerkt nesmerksim biggrin.gif bet man atrodo, kad galejai but ir drasesne ax.gif dabar vaizdas nelabai kuo skiriasi nuo pries tu 30 metu buvusio unsure.gif
man atrodo, kad po kurio laiko tu tuos baldus dar karta 'pakutensi' bigsmile.gif
siaip, galima dazyt ir laminuotas baldu plokstes,- internete esu macius labai graziu projektu ax.gif tik turbut reikia kokybisku gruntu/dazu ir nemazai darbelio unsure.gif


pasirodysiu savo stala...tik nerandu niekaip 'pries' nuotraukos,- zodziu, buvo ryzhokas, lakuotas, isdauzytu virsum kavos staliukas. Tik su 3 kojom. Laka nusveiciau ir likau su sviesios medienos (turbut pusies) , ryskiom rievem ir daugybe tamsiu shaku stalu. Visu pavirsiaus isdauzymu labai nesistengiau sulygint, buvo svarbu tik kad juose neliktu lako. ketinam ji patys gerai padauzyt dar biggrin.gif .Tetis ispjove/isdroze ketvirta koja ir nusprendziau ji patamsint, nes labai erzino tos sakos. Kelis kartus nuvaskavau 'juodmedzio' vasku ir dabar esu labai patenkinta nauju staliuku wub.gif Ir patenkinta kad isbandziau vaskavima thumbup.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 24, 23:22)

Koks fainas staliukas stalo zaidimam bigsmile.gif Arba arbatai atsigerti, atsisedus ant zemes wub.gif . Jis zemas ar ne?

sapnu mergelka as uz tokio rasomojo stalo 16 metus praleidau bigsmile.gif . O dabar pas mama stovi . Bet ji neduoda prie jo nagus kisti biggrin.gif (o taip niezti )
Pati ten ji palengva restauruoja. Aisku as ji keisciau kitaip... nail.gif:
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 25, 00:54)
Aisku as ji keisciau kitaip... nail.gif:

o kaip? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 11 24, 22:54)
Koks fainas staliukas stalo zaidimam  bigsmile.gif Arba arbatai atsigerti, atsisedus ant zemes  wub.gif . Jis zemas ar ne?


dekui:) aha, jis zemas. Standartinio zurnalinio/kavos staliuko aukscio. Labai noreciau ji dar pazeminti nors kokiais į cm, bet MB nedaleidzia doh.gif jam, matote, patogu vakarais kojas ant jo uzsikelt kai tv ziuri wacko.gif

QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 25, 09:53)

nors ne manes klausi, bet as tai pirmiausiai nuimciau tas 'tarybines' rankenas (turbut tektu uzkalti medzio gabalelius, kiek prisimenu ju taip paprastai nenupjausi), prisukciau rankeneles. Pati stala nusveisciau ir nudazyciau viena spalva. Gal net 'rasomosios lentos' dazais, kad ant ju butu galima kreida rasyt ax.gif
Arba sunumeruociau/aprasyciau stalcius mazdaug taip:
user posted image

man sitas rasomasis stalas labai grazus, galima butu ir tokia ideja pasinaudot:

user posted image

o gal 'apsiuciau" krastus,- savo koridoriuj esu nudazius paprastute komoda baltai ir su markeriu nupiesiau 'siules' palei visus krastus,- tingiu eit fotografuot, tik toki fragmenteli turiu:
user posted image

ax.gif
Papildyta:
P.S. man dar labai tavo lempa grazi, noreciau tokios ax.gif turiu viena staline tokiu gaubtu, bet visada norejau torsero ax.gif Ju isvaizda labai lengva keisti,- tik nuplesk tuos kutoselius ir pasiutuk paprasta piltuveli is medziagos (sonine siule galima susegti sagutem- irgi graziai atrodo). Uzmauni ji per virsu ir voila,- kone kasdien gali turet nauja lempa bigsmile.gif Darbo kambaryj labai graziai atrodytu is 'laikrastines' medziagos 'zemelapiu', 'pasto zenklu' ar pan ax.gif Galima ir paprasciausiai is kokio seno popierinio zemelapio ar dovanu popieriaus per keleta minuciu nauja gaubta padaryt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 25 lapkričio 2012 - 12:27
QUOTE(uups @ 2012 11 25, 13:04)

nu iš tos komodos su užrašais tai kvatojau pusvalandį lotuliukas.gif super idėjos bigsmile.gif
Atsakyti
Uups, nuostabus staliukas. Gal galite pasidalinti vaškavimo procesu, kaip tą vašką tepti, kokį ir kur pirkti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2012 11 25, 14:28)
Uups, nuostabus staliukas. Gal galite pasidalinti vaškavimo procesu, kaip tą vašką tepti, kokį ir kur pirkti. Ačiū  4u.gif


dekui smile.gif as ne LT gyvenu, tai nelabai zinau ar butent tokiu pirkt butu,- naudojau Osmo firmos specialu dekoravimo vaska baldams ir grindims. Jis skystas kaip dazai, tiesiog tepasi teptuku. Kadangi vaskavau pirma karta ir nezinojau kokiu rezultatu tiketis, tai viska isbandziau biggrin.gif is pradziu tepiau viena sluoksni ir po kokiu 20 min nutryniau skudureliu, - rezultatas nelabai patiko, nes norejau tamsesnio. Tada uztepiau antra sluoksni (storoka) ir palikau nudziut pernakt. Gavosi labai grazus tamsus, kaip kad aplietas tikru vashku, nesimate medienos + vietomis buvo gerai neidziuve tai pasitryne kai blizginau skudureliu unsure.gif plius, breziant nagu, vashkas braizesi. Todel viska nusveiciau vel labai smulkiu svitriniu popierium ir tepiau antra sluoksni,kuri po 20 min nutryniau skudureliu ir palikau nudziut. Dabar viskas puiku thumbup.gif niekas nesibraizo, nuo karstu puodeliu nelieka zymiu, siandien ant jo net lyginau priesais TV,- netepa, zodziu,- esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau ar į tinkamą temą atėjau, bet tinkamesnės neradau. 4u.gif

Merginos, gal kuri žinote, kaip galėčiau atnaujinti tokį šviestuvą:
user posted image

Neturiu jokių idėjų doh.gif Būčiau be galo dėkinga už bet kokį patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 24, 23:22)
pasirodysiu savo stala...


Gal galėtumėt papasakoti konkrečiau, kaip nuėmėt laką? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2012 11 26, 09:27)
Nežinau ar į tinkamą temą atėjau, bet tinkamesnės neradau.  4u.gif

Merginos, gal kuri žinote, kaip galėčiau atnaujinti tokį šviestuvą:

Neturiu jokių idėjų  doh.gif  Būčiau be galo dėkinga už bet kokį patarimą  4u.gif

ka reiskia 'atnaujinti'? g.gif perdazyt? jo pavirsiui kasnors negerai/surudijes?
ar norit kaipnors pakeisti/pagrazinti? g.gif

QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2012 11 26, 15:36)
Gal galėtumėt papasakoti konkrečiau, kaip nuėmėt laką? Ačiū.

svitriniu popierium. Man regis, paprasciausias ir pigiausias budas. Turiu elektrini slifuokli, tai nelabai ir vargo daug smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 26 lapkričio 2012 - 18:57
QUOTE(uups @ 2012 11 26, 18:56)
Turiu elektrini slifuokli, tai nelabai ir vargo daug  smile.gif

drinks_cheers.gif as ir nusipirkau maziuka slifuokliuka.... va tokia kede sveiciau lygiai vlanda...

cia viena sveista kita ne, paskui nualiejavau dvi oranziskai dvi zalios egles spalva lotuliukas.gif stalas dar laukia savo eiles... bus vasarinej virtuvikej biggrin.gif

user posted image
Atsakyti