Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

Aciu, ax.gif
bumbuliukai -medines rankeneles (priklijavau), zalsvas aksomas- amerikoniskos paklodes padelkos biggrin.gif , viduryje roziu krumas is pagalves uzvalkaliuko Maxsiminio biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Vedda,2012 11 19, 12:38]


Puikus darbas thumbup.gif 4u.gif . Šauni kėdė wub.gif
Atsakyti
Šveitimui dar naudojama plieno vilna.
Atsakyti
QUOTE(Jurumergele @ 2012 11 20, 00:45)
Šveitimui dar naudojama plieno vilna.

aš kai šito daikto užklausiau senukuose, tai likau nesuprasta lotuliukas.gif

jungiuosi prie "restauratorių"-mėgėjų tongue.gif kol kas rimtesni mano darbai nėra labai vykę, dėl kokių priežasčių - gal, kad baldai iš plokštės, gal ne tokios pasirinktos medžiagos, o gal rankos kreivos biggrin.gif bet kadangi mano naujinami baldai neturėjo išliekamosios vertės, tai negaila eksperimentuot.

darėmės remontą darbo kambary. seną blokados laikų bufetą sumąsčiau apklijuoti lipnia plėvele, pakeisti rankenėles. na, išvaizda gavosi pusėtina, bet kad ta plėvelė baisiai neatspari, jau nusitrynė briaunos kur darinėjasi stalčiai. vienžo, nesu patenkinta schmoll.gif

o rašomasis stalas buvo pirktas prieš kokius 35 metus, tai jo rankenos, kojos iš medžio, o visa kita iš faneruotos plokštės. viskas gražiai nusišveitė. sugalvojau rankenas ir kojas dažyti baltai, tepti vienkomponentį sendinimo laką ir ant viršaus dėti rudą spalvą. nu tai vargau doh.gif tik pradėjus tepti tą rudą spalvą, ji pradėjo skilti tiesiog akyse, užtepti lygiai, kad nepersišviestų balta, buvo sunku, tada storiau kabinau dažus, kai kur nuvarvėjo, o kai bandžiau tas vietas antrą kartą nubraukti teptuku, tai dingo sendinimo efektas, liko tik teptuko dryžiai doh.gif nu bet režultate, dar nulakavus, rankenos gavosi puse bėdos, svarbiausia - malonios liesti ax.gif bet su visa likusia plokšte tai nelabai pasisekė. laką pirkau senukuose, baldinį, tonuotą rudai. lakuojant jis man susimesdavo į krūvas plokštės pradžioje ir pabaigoje. kad ir kiek skiedžiau laką ir brūžinau teptuku, bet vistiek kraštuose gavosi truputį tamsiau. o labiausiai nepatinka, kad paviršiai gavosi tokie vos vos šiurkštūs, ne dėl to, kad ten būtų kokių dulkių prilipę, bet dėl pačio lako struktūros. ir nors lakas buvo baldinis, bet greitai priekinė stalviršio briauna buvo "nuvaryta" su kėde doh.gif galvoju, gal reikėjo to baldo nenaudoti kokį pora mėnesių, kad lakas maksimaliai sukietėtų? vienžo, rezultatas nebuvo toks, kokio tikėjausi schmoll.gif

labiausiai buvau patenkinta kėdės ant ratukų atnaujinimu, nors invazija buvo minimali bigsmile.gif kažkada pirkom maksimoj, traukta juoda dirbtine oda. vaikai gretai prakrapštė rankturius ir išlupo daug porolono doh.gif nu tai aš tuos rankturius aptraukiau ryškiai mėlynu aksomu. tai man ta kėdė labai patinka bigsmile.gif

nu, vėliau sukelsiu nuotraukas, jei kam įdomu.

tai tiek iš mano eksperimentų. dabar laukia grandioziniai darbai - ketverių durų atnaujinimas ir virtuvinė spintelė. vyras sako, "gal tu neapsimk" lotuliukas.gif bet man jau rankos niežti lotuliukas.gif bet kaip išmokt tos darbo kokybės?????
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 11 19, 12:48)
parodysiu ir as sena -nauja "Ventos" kede. Balta,(na ji tokia gelsvai-balta,patinuota) nes stoves virtuveje, o pas mane virtuve balta klasikine  ax.gif

labai geras rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 20 lapkričio 2012 - 08:55
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 20, 06:29)
tai tiek iš mano eksperimentų.



lotuliukas.gif kaip pazyztama...
as dabar tvarkau zurnalini staliuka...is pusies bandau padaryt juodmedi wacko.gif irgi su rezultatu sunkoka doh.gif
labai lauksim nuotrauku, aciu kad pasidalinai 4u.gif
Atsakyti
Aciu,kad pamatete mano kede ,yra dar viena,laukia kol manpo rankos prieis ax.gif

Mergaiciukes, mano nuomone jus per daug eksperimentuojate su dideliais daiktais.Pazaisti reiktu ant mazu ploteliu,kad pajustumete ,dazus lakus.
As dazymui naudoju volelius, teptuku niekada taip lygiai nenutepsite mirksiukas.gif Dar butina kiek imanoma nusveisti sena pavirsiu,nebutinai iki medienos, bet lako likucius butina, nes jie suveikia chemine reakcija ir rezultato nebus norimo. Dar ,kad lygiau dazai pasidengtu, butina naudoti grunta,jis pigesnis, buna ivairiu spalvu,ir tauposi dazai,lygiai pasidengia.

ir nenaudoju jokiu sunkai randamu ar kazkokiu ipatingu priemoniu...pirmiausia kantrybe mirksiukas.gif ,paskui sveitimo popierius, jo buna ivairiausio grubumo, lapais ir kempinelemis. Tas juodas darbas nelabai malonus, bet ji gerai atlikus ir galutinis rezultatas nenuvilia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 20 lapkričio 2012 - 11:36
sveiki, gal kas galetu pasakyti, kaip vadinasi medziaga kuri atrodo kaip, aksomas, veliuras, bet yra labai tvirta, ir ten medvilne su sintetika maisytas audinys, noriu restauruoti tokia medziaga sofa, bet nezinau kaip vadinasi sad.gif
Atsakyti
Taip ir vadinasi baldinis aksomas- flokas
http://www.litena.lt...-aksomas-flokas
Atsakyti
labukas!
kaip padaryti tas tamsesnes vietas ????????nudazom baltai ir......aciukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(apm @ 2012 11 23, 07:30)
kaip padaryti tas tamsesnes vietas ????????nudazom baltai ir......


mazuciu teptuku dazom ant virsaus rudai. Dar pilnai neisdziuvusius dazus nutrinam skudureliu.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 11 23, 11:44)
mazuciu teptuku dazom ant virsaus rudai. Dar  pilnai neisdziuvusius dazus nutrinam skudureliu.

jegaaa,aciuuuu
Atsakyti