Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

sveikos,

maciau diskusija buvo del baltos baldu spalvos biggrin.gif

is tiesu tai man seni (del vertes atskiras klausimas) baldai, dazyti baltai, yra labai grazu. ir butent todel, kad kvepia provansu, romantika, atsipalaidavimu, lengvumu. kas yra buve Prancūzijos Žydrajame Krante, tai supras ax.gif

taip, pas mus viskas kitaip, kitokios ir baldu mados ir tradicijos is senoves. bet kam mastyti taip ribotai biggrin.gif balti baldai, kuriant tam tikra klasikini ar provanso interjera yra puikus sprendimas, kaip tik ketinu savo baldus taip atnaujinti.

O kai interjera pagyvins is St Tropezo atsiveztos detales, bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sttropez: 19 rugsėjo 2012 - 12:14
su pradedančioji. Perskaičiau visą temą ir noriu pasitikslinti. Noriu seną rudą stalą perdažyti baltai, tai reikia:
1. Ar užtektų tik rankiniu būdu nušlifuoti?
2. Tuomet dažyti baltai
3. Ar reikia būtinai dar lakuoti/beicuoti?


Gal kas patartumėte kokius dažus rinktis.
Atsakyti


Gal kas zino kokiu imonu kurios aptraukta minkstus baldus KAUNE naršau žiurinėju bet nieko nerandu ? Jeigu kas zinote butu malonu sulaukti jusu nuorodu ir tu imoniu kontaktu.
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif
Noriu iš jūsų patarimo. Žadu atnaujinti faneruotą staliuką, nusipirkau šveičiamo popieriaus, bet gal jį reikia nuplauti prieš tai kažkuo? tas staliukas apipieštas vaikų, kažkokios riebalų dėmės yra, kurios nenusivalo doh.gif dar keliose vietose faniera nusilupusi, tai man reikia špaklio nusipirkti? ar jis kitaip vadinasi? vakar senukuose pasidariau bet konsultantu nebeklausiau galvoju prisiūlys visko, kai pripirksiu ko nereikia doh.gif
Atsakyti
Vieną fanetuotą kėdę perdažiau tokia eiga: pašveičiau, nudažiau vienu sluoksniu, tada palyginau su glaistu(ar kaip ten jis vadinas) ir tada ant viršaus dar vieną sluoksnį.
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 10 25, 09:56)
Vieną fanetuotą kėdę perdažiau tokia eiga: pašveičiau, nudažiau vienu sluoksniu, tada palyginau su glaistu(ar kaip ten jis vadinas) ir tada ant viršaus dar vieną sluoksnį.


Ačiū smile.gif bandysiu taip daryti, o gale jūs lakavote? o tas glaistas būna įvairių spalvų? noriu pasitikslint, nes vakar žiūrinėjau kažkokius.
Atsakyti
Gal kas pertraukinejote baldus dirbtine oda?Laukciau labai kontaktu i a.z. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Zane @ 2012 10 26, 11:01)
Gal kas pertraukinejote baldus dirbtine oda?Laukciau labai kontaktu i a.z. Buciau labai dekinga.

Mes pertaukeme savo valgomojo komplekto kedes dirbtine oda (pries tai buvo medziagines). Ta prasme ne patys tai atlikome, o uzsakeme meistrus. Cia Siauliuose, o jus is kokio miesto? Gal jums netiks musu turimu meistru kontaktai, jei jus kitame Lietuvos gale gyvenate...
Atsakyti
Sakykit o ką darot su raštais, rieveliais mediniuose balduose? Kaip juos iššlifuoti norint perlakuot? Blogiausia kad šlifuojant įprastu švitriniu popieriumi visas raštas apsišlifuoja ir praranda savo formą sad.gif Gal žinot kokią gudrybę?
Lyg ir būna lako pašalinimo chemijų, bet ar gerai pasišalina lakas?
Atsakyti
Man irgi reikėtų perlakuoti vieną raižytą dėžutę, bet jeigu kiekvieną rievelę bandysiu valyti švitriniu - gyvenimo neužteks. Kas žino variantų.
Atsakyti
parodysiu ir as sena -nauja "Ventos" kede. Balta,(na ji tokia gelsvai-balta,patinuota) nes stoves virtuveje, o pas mane virtuve balta klasikine ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 19 lapkričio 2012 - 11:56
QUOTE(Vedda @ 2012 11 19, 12:48)
parodysiu ir as sena -nauja "Ventos" kede. Balta,(na ji tokia gelsvai-balta,patinuota) nes stoves virtuveje, o pas mane virtuve balta klasikine  ax.gif
user posted image

Nai nai nai, kaip gražu wub.gif Šaunuolės darbščiosios rankelės thumbup.gif
Kaip ir iš ko tuos burbuliukus ant kėdės atlošo padarėt? O piešinys ant sėdimosios dalies čia gal dekupažintas? Ar toks audinys?
Atsakyti