Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

O as sakyciau, kad kazkuom padengti reikia...
Kazkuom bespaviu... Pvz. gruntu...

Nes medis, kiek teko susidurti, turi toki iproti „igerti“...

Vistiek miegant prakaituojama, buna, sergama ir pan. Gali buti, kad tam tikrose daugiau ciupinejamose vietose pasikeis spalva ir pan...
Atsakyti
O kam skubėti? Paprasčiau būtų kas pusę metų baldus nuplautu ūkinio muilo nuoviru. Šitas patarimas galioja visiems baldams: ir seniems, ir naujiems, ir lakuotiems, ir "plikiems". Ir ne tik baldams smile.gif
Tik reikia saikingai tuo nuoviru naudotis.
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2012 09 10, 19:24)
O kam skubėti?  Paprasčiau būtų kas pusę metų baldus nuplautu ūkinio muilo nuoviru. Šitas patarimas galioja visiems baldams: ir seniems, ir naujiems, ir lakuotiems, ir "plikiems". Ir ne tik baldams smile.gif
Tik reikia saikingai tuo nuoviru naudotis.

oj oj unsure.gif o neliks kokiu demiu nuo nuoviro g.gif

Ar kas ieskojo aliejaus, kur uups naudoja g.gif
Papildyta:
QUOTE(allberto @ 2012 09 10, 17:34)
Nes medis, kiek teko susidurti, turi toki iproti „igerti“...

Vistiek miegant prakaituojama, buna, sergama ir pan.

aciu, kazkaip nepagalvojau apie tai...
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 09 10, 21:19)
..Ar kas ieskojo aliejaus, kur uups naudoja  g.gif
..

guglinau apie alieju, tai padariau isvada kad jei jau nubeicuota, tai aliejus netinka, reikia vaskuoti g.gif
ar as neteisi?

Laukiu algos biggrin.gif tada jau kazka pirksiu, tikriausiai vaska, ziuresim ka patars dazu skyriaus konsultantas dar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 11 rugsėjo 2012 - 09:55
QUOTE(Sirvita @ 2012 09 11, 10:55)
guglinau apie alieju, tai padariau isvada kad jei jau nubeicuota, tai aliejus netinka, reikia vaskuoti g.gif
ar as neteisi?

Laukiu algos biggrin.gif  tada jau kazka pirksiu, tikriausiai vaska, ziuresim ka patars dazu skyriaus konsultantas dar biggrin.gif

Beicas medžiui suteikia tam tikrą spalvą, tačiau jo "neapsaugo", todėl po to reikia vaškuoti, aliejuoti arba lakuoti (čia aš taip manau, profės galbūt pataisys).

Bandžiau ir aš ieškotis vaško Vilniuje, tačiau jo yra tik vienoje vietoje biggrin.gif Važiuojant link Kirtimų, bet parduotuvės pavadinimo nepamenu, nes mums buvo per toli (atvažiavus iš kito miesto), o eilinėse dažų parduotuvėse vaško aptikti nepavyko, tad man greitesnis būdas buvo nusipirkti e-bay 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 09 11, 12:05)
Bandžiau ir aš ieškotis vaško Vilniuje, tačiau jo yra tik vienoje vietoje  biggrin.gif  Važiuojant link Kirtimų, bet parduotuvės pavadinimo nepamenu, nes mums buvo per toli (atvažiavus iš kito miesto), o eilinėse dažų parduotuvėse vaško aptikti nepavyko, tad man greitesnis būdas buvo nusipirkti e-bay  4u.gif


Latviško vaško yra visose Senukų tipo parduotuvėse. Tūtelės kaina apie 5 litus.
- tiek pakanka dideliam baldui nuvaškuoti. Na, tie mažiau kvapų skleidžiantys vaškai yra brangesni ir pardavinėjami specializuotose parduotuvėse.
Va, aliejaus nespecializuotuose parduotuvėse aptikti yra daug sudėtingiau. Tiesa, sėmenų ir rapsų aliejaus yra turguose; tikmedžio kažkada mačiau net kažkurioje maximoje.
Tie paprasti aliejai ir vaškai nėra jau tokie prasti.
Atsakyti
Na tiesiog negaliu nepasigirti, nors girtis ir negrazu ax.gif Bet taip puikiai man pavyko atnaujinti savo virtuvines kedes, kad norisi su visais pasidalinti mirksiukas.gif

http://public.fotki....untitled-2.html

jei kam idomu tai gobelena pirkau savanoriu prospekte ( cia dirbtine oda ) smile.gif
sekantis etapas, manau, bus automobilio salona atsinaujinti, tai galesiu pasidalinti nuotraukomis mirksiukas.gif
Atsakyti
yellowlady, puikiai atliktas darbelis. Bet man asmeniskai pirminis variantas mielesnis, zymiai jaukesnis, siltesnis ypac virtuvei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 09 16, 22:17)
yellowlady, puikiai atliktas darbelis. Bet man asmeniskai pirminis variantas mielesnis, zymiai jaukesnis, siltesnis ypac virtuvei  blush2.gif


smile.gif aciu uz komentara mirksiukas.gif bet visu skoniai skirtingi, o man tiesiog tokios kedes virtuveje labiau tinka, be to gerokai praktiskesnes- lengviau valosi smile.gif o svarbiausia, kad negaliu atsidziaugti jog paciai taip puikiai pavyko atnaujinti ax.gif
Atsakyti
kedes tai tikrai laaabai puikiai pavyko thumbup.gif
'gobelenas' baisingai grazus...
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 09 17, 15:45)
smile.gif  aciu uz komentara  mirksiukas.gif  bet visu skoniai skirtingi, o man tiesiog tokios kedes virtuveje labiau tinka,  be to gerokai praktiskesnes- lengviau valosi  smile.gif o svarbiausia, kad negaliu atsidziaugti jog paciai taip puikiai pavyko atnaujinti  ax.gif

Cia tai kas be ko 4u.gif Nes kede dabar visai kitokia 4u.gif Suprantama, kad Jums naujovishka tinka labiau, del to tokia ir rinkotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 09 17, 15:24)
kedes tai tikrai laaabai puikiai pavyko thumbup.gif
'gobelenas' baisingai grazus...


oi daugybe buvo labai graziu gobelenu, nes mes su mamuku buvom nulekusios i parduotuve, tai ji buvo taip suzaveta zakardiniais gobelenais, tokiais biskuti senoviniais smile.gif kad sake irgi dabar nores, kad jai atnaujinciau kedes biggrin.gif ir labai nebrangiai gavosi, nes man 4 kedes su gobelenu ir daizais kainavo simta su trupuciu pinigeliu, kadangi dazus rinkausi kokybiskus, kad lengvai ir lygiai pasidengtu, nors tikrai galima buvo ir pigesnius pirkti, manau smile.gif
Atsakyti