Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Damute* @ 2011 03 01, 22:52)
NT iš jautresnių - puodelis

n.testas tikrai dar gali neparodyti , per mano praeita nestuma (kuris baigesi persileidimu ), kai menesines velavo savaite dar nerode , mazdaug vaiduoklis pasirode po 1.5 -2 sav.Taip kad ramiai lauk kraujo tyrimo irnesakyk.gif
Atsakyti
Rutele,

man tada Trejsas ir liepė gerti abiem, tik jokiu būdu ne DOKSICIKLINą, nes jis vyras labai kenksmingas, gal nedanat IVF ir galimą jį būtų, bet prieš IVF-ą jokiu būdu jo negalima, bent tą esu girdėjus jau seniai ir iš kitų gydytojų apie, geriau kokį kitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 01, 11:52)
NT iš jautresnių - puodelis


Labai tikesiuos kartu su Tavimi! Mano istorija su puodeliu tokia- paprastas Komfort testas parode antra juostele po 20min., nepatikejau, kita diena pasiradiau puodeli, jis neparode nieko, bet po savaites, pasidarius hcg jis buvo 25,5, tiesa istorijos pabaiga liudna, tada jis jau krito, nes PRG neuzteko. Taip kad siulyciau nelabai tais puodeliais pasitiketi. Kazkurioj temutej skaiciau, kad mergaitems tik nuo 100miu/l parode puodelis. Viliames ir laukiam! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 02 kovo 2011 - 08:22
QUOTE(Rute @ 2011 03 01, 20:54)
Merginos, gal kam teko susidurti: latviai atliko tyrimus reikalingus prieš iVF'ą ir atrado ureoplazmas. Paskyrė antibiotikus ir vistiek sakė leistis suplanuotą dieną blokuojančius. Kai skambinausi latviams, gydytojas sakė man gerti antibiotikus, o vyrui - ne, bet liepė saugotis mylintis, kad neužsikrėsti. Paskui antrąkart skambinau tikslintis dėl vaistų, tai sesutė sakė, kad gydytis reiktų ir vyrui ir kad gydytojas (kuris mums darys IVF'ą) visada abiems skiria gydymą. Gaila, bet treisas atostogauja, o aš blaškausi dabar nežinodama kaip elgtis: Vyrui gerti antibiotikus ar negerti.. pakenks jie spermai ar nepakenks, ar ureplazmos negydytos nepakenks..
Antibus geriu nuo šiandien. Blokavimas kovo 4, stimuliacija daugmaž nuo kovo 14, punkcija ir sodinimas būtų apie kovo pabaigą. Vyras kaip ir spėtų antibus sugerti ir išsigydyti, bet kaip su sperma?
Turit pamąstymų ta tema?


Sveika,

Bandyk susisiekt su savu gyd, tik juo labiausiai pasikliauciau.
MB spermoje pries kelias savaites rado daug leukocitu, nusprende augint paseli, kad zinot kokios bakterijos ten gyvena. Strioko apturejau ojojoi doh.gif Bijojau, kad viska gali tekt nutraukt. Bet mano gyd S, pasitarus su Zilaitiene, nusprende test ivf nepradedant antibiotinio gydymo kas bebutu. Bent man gyd paaiskino, kad jei vyra dabar pradetu gyd antibiotikais, visa procedura reiketu atidet maziausiai pusmeciui, nes po tokio gydymo spermiukams reikia maziausiai triju men, kad atsistatytu. Tai supratau tiek, kad "serganti" sperma mazesne blogybe nei gydydoma antibais. Aciu dievui, pas maniski paselyje nieks neuzaugo, tai ir galvos skausmas dingo ar teisingai elgiames.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 02 kovo 2011 - 09:24
Rute, matyt Treijsas grynai del pradeto IVF nesiule vyrui antibu, kad nepakenktu spermai. Manau optimaliausia butu tiesiog pasisaugoti iki HCG atsakymo ir neiti i tiesiogini kontakta (per sargi bandyti santykius) blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Bėda, kad konsultavo ne treisas, o kažkoks pasigautas gydytojas (treisas juk atostogauja) smile.gif O antrąkart kai skambinau, tuomet Baiba pagavo Vitols'ą, bet aš kažkaip nesusiprotėjau jo paklausti ką daryti su vyru.

Bandysiu dar šiandien pasiskambinti latviams ir pasiaiškinti bei gauti atsakymus į savo klausimus. O tada ramiai sėdėsiu ir nebesiblaškysiu 4u.gif

Rosita, ačiū už protingą pamąstymą bei patarimą 4u.gif Tik man liko neatsakytas klausimas ar nepakenks pačiam IVF'ui, kad vyras turi ureaplazmą.

Šaruniūke, ureaplazmas ir gydo būtent doksiciklinu arba ofloksacinu 4u.gif Iš pradžių buvo paskirti doxylan, kiek žiūrėjau ir šitų vaistų pagrindinė sudedamoji dalis irgi yra doxiciklinas..
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 02, 10:23)

Rosita, kodėl pakeitei šuniuką vaikinuku? Labai jau gražus buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 02 kovo 2011 - 09:50
Sveikos,
QUOTE(Blizge @ 2011 03 01, 18:29)
šeštadieni išpunktavo 11 iš jų apsivaisino 7. Šiandien įsodinom 2 (labai geros kukybės) likusius auginam iki blastocistų. Viskas, kaip ir praėjusį kartą. Dar jei pasakys, kad liko tik du, tai visai mistika.

Geras, reiškias stabiliai pas tave viskas biggrin.gif Svarbu kad pabaiga būtų teisinga bigsmile.gif nestuke.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 01, 18:36)
Bum,ir as vis seku tavo kelia ir labai labai palaikau wub.gif O sakyk,man idomu,kodel viena nusprendet isodinti? Cia gyd.taip rekomendavo ar patys taip nusprendet?

Laba, ačiū už palaikymą. Mes du dėjom - vieną mažą ir kitą paaugintą iki blastocistos biggrin.gif Trijų nedėjo nes tipo labai geros kokybės šitie buvo tai bijojo kad trynukų nebūtų biggrin.gif

QUOTE(Rute @ 2011 03 01, 20:54)
Paskui antrąkart skambinau tikslintis dėl vaistų, tai sesutė sakė, kad gydytis reiktų ir vyrui ir kad gydytojas (kuris mums darys IVF'ą) visada abiems skiria gydymą. Gaila, bet treisas atostogauja, o aš blaškausi dabar nežinodama kaip elgtis: Vyrui gerti antibiotikus ar negerti.. pakenks jie spermai ar nepakenks, ar ureplazmos negydytos nepakenks..

MB tai specialiai iki punkcijos gėrė paskirtus antibus ale 'profilaktiškai', bet turbūt ten buvo kitokie, lengvesni, nežinau..

QUOTE(Damute* @ 2011 03 01, 21:27)
Prisipažįstu - pasidariau ryte NT, pamačiau savo ryškų I jokių vaiduoklių, per pietus pridaviau kraują, atsakymas rytoj vakare.

Laukiam kraujo atsakymo friends.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 03 02, 08:20)
Labai tikesiuos kartu su Tavimi! Mano istorija su puodeliu tokia- paprastas Komfort testas parode antra juostele po 20min., nepatikejau, kita diena pasiradiau puodeli, jis neparode nieko, bet po savaites, pasidarius hcg jis buvo 25,5, tiesa istorijos pabaiga liudna, tada jis jau krito, nes PRG neuzteko. Taip kad siulyciau nelabai tais puodeliais pasitiketi. Kazkurioj temutej skaiciau, kad mergaitems tik nuo 100miu/l parode puodelis. Viliames ir laukiam!  drinks_cheers.gif

Nesutinku. Su tuo Komfort tai išvis vos ne kas antras vaiduoklius parodo nors nėštumo ir nėra, iš tolo į juos nežiūrėčiau. O puodelis tai tikiu kad nieko nerodė jei tik po savaitės hcg buvo 25,5 g.gif Matomai buvo per mažas skaičiukas, iki 20 ten labai šešėliški šešėliai vaidenasi..
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 02, 10:48)
QUOTE(RositaK @ 2011 03 02, 10:23)

Rosita, kodėl pakeitei šuniuką vaikinuku? Labai jau gražus buvo 4u.gif

todėl, kad atėjo metas keistis ax.gif šunį matau kasdien namie, o vat tokį optimistinį vyruką tik mintyse lotuliukas.gif kokia tu pastabi 4u.gif

Rute, kaip sake Saruniuke, galbut spermai didesne itaka darys antibai, o ne ureaoplazma g.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 02, 10:56)
Rosita, kodėl pakeitei šuniuką vaikinuku? Labai jau gražus buvo 4u.gif
todėl, kad atėjo metas keistis  ax.gif šunį matau kasdien namie, o vat tokį optimistinį vyruką tik mintyse  lotuliukas.gif kokia tu pastabi  4u.gif


Linkiu, kad naujasis atneštų sėkmę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 02 kovo 2011 - 10:00
[quote=RositaK,2011 03 02, 10:56]
Rosita, kodėl pakeitei šuniuką vaikinuku? Labai jau gražus buvo 4u.gif
[/quote]
todėl, kad atėjo metas keistis ax.gif šunį matau kasdien namie, o vat tokį optimistinį vyruką tik mintyse lotuliukas.gif kokia tu pastabi 4u.gif

Rute, kaip sake Saruniuke, galbut spermai didesne itaka darys antibai, o ne ureaoplazma g.gif
[/quote]

man ir rado ureoplazmą, bet pats Trejsas darė pakartiniį tyrimą su antibiogramą, nes sakė DOKSICIKLINIAS nėra gerai vyrams, yra ir kiti jai gydyti antibiotikai. Tą patį man sakė ir LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 02, 11:55)
MB tai specialiai iki punkcijos gėrė paskirtus antibus ale 'profilaktiškai', bet turbūt ten buvo kitokie, lengvesni, nežinau..

Esu girdėjusi, kad yra taikomi tokie atvejai - moters stimiliacijos metu vyrui skiriami antibiotikai net jeigu viskas gerai.
Atsakyti