Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

Tai nieks šiandie nesitestuoja? Na bet kovo 2 tikrai sakė kad kažkas testuosis, greitai prisipažinkit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 01, 16:22)
Tai nieks šiandie nesitestuoja? Na bet kovo 2 tikrai sakė kad kažkas testuosis, greitai prisipažinkit biggrin.gif


As tai tik kovo 5...... ax.gif Tai sedziu dar spakaini lotuliukas.gif
Aiste 35 man rodos kazka minejo apie kovo 2.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 01, 09:48)
bigsmile.gif  Tada baigsiu skustis, nes su tuo reikalu tai tragedija dabar jau  doh.gif
O siaip nieko kitko daugiau kaip ir nera.PMS pozymiu ir tu nematyt  blink.gif  Apart to, kad siaubingai ima siutas  blink.gif  Galeciau susipykti dabar su visu pasauliu ir vistiek jaustis teisi  lotuliukas.gif

Kaip jauciasi mano bendrakeleives bum ir Aiste 35 ?

aciu kad rupinates aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif pozymiai ... g.gif viduriai uzkieteje , kaip ir visoms ax.gif , nuovargis , ir toks jausmas kad tuoj tuoj bus mmm.Bet nera ...jo , ir teisi , visur biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif Nuotaika , tai viena minute galiu juoktis , o jau kita apsiasaroju . Bet cia durbut nuo vaistu .
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 03 01, 16:22)
Tai nieks šiandie nesitestuoja? Na bet kovo 2 tikrai sakė kad kažkas testuosis, greitai prisipažinkit biggrin.gif

jo , kovo 2 man jau testuotis , atsakymas bus po pietu , tai europos laiku gili naktis , bet jau trecios ryta tikrai busiu apsireiskusi ax.gif bigsmile.gif O siandien tai tikrai kazkas testuojasi , nes rase man anksciau , kad jai kovo 1 , o man 2 d. Lauksim ziniu .
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 01, 16:27)
jo , kovo 2 man jau testuotis , atsakymas bus po pietu , tai europos laiku gili naktis , bet jau trecios ryta tikrai busiu apsireiskusi  ax.gif  bigsmile.gif O siandien tai tikrai kazkas testuojasi , nes rase man anksciau , kad jai kovo 1 , o man 2 d. Lauksim ziniu .

Oj kai ilgai laukti.. Ugdysimės kantrybę biggrin.gif
Atsakyti
šiandien Damute* hcg turėjo darytis
laukiam jos skaičiukų wub.gif tikiuosi jie bus dideli 4u.gif
Atsakyti
Taigi prisiduodu,
šeštadieni išpunktavo 11 iš jų apsivaisino 7. Šiandien įsodinom 2 (labai geros kukybės) likusius auginam iki blastocistų. Viskas, kaip ir praėjusį kartą. Dar jei pasakys, kad liko tik du, tai visai mistika.

Dėl vidurių patarimo - labai ačiū, o tai jau norėjau viešai klausti ką darote.
Dėl nuotaikų kaitos - nereali, vieną minutę šypsausų iki ausų, kitą apstaugiu šefą smile.gif

Atsakyti
Bum,ir as vis seku tavo kelia ir labai labai palaikau wub.gif O sakyk,man idomu,kodel viena nusprendet isodinti? Cia gyd.taip rekomendavo ar patys taip nusprendet?
Atsakyti
Nebeateis siandien Damute turbut... O taip laukiau.. Na, tikiuosi, kad viskas gerai ir is laimes mus pamirso !! smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kam teko susidurti: latviai atliko tyrimus reikalingus prieš iVF'ą ir atrado ureoplazmas. Paskyrė antibiotikus ir vistiek sakė leistis suplanuotą dieną blokuojančius. Kai skambinausi latviams, gydytojas sakė man gerti antibiotikus, o vyrui - ne, bet liepė saugotis mylintis, kad neužsikrėsti. Paskui antrąkart skambinau tikslintis dėl vaistų, tai sesutė sakė, kad gydytis reiktų ir vyrui ir kad gydytojas (kuris mums darys IVF'ą) visada abiems skiria gydymą. Gaila, bet treisas atostogauja, o aš blaškausi dabar nežinodama kaip elgtis: Vyrui gerti antibiotikus ar negerti.. pakenks jie spermai ar nepakenks, ar ureplazmos negydytos nepakenks..
Antibus geriu nuo šiandien. Blokavimas kovo 4, stimuliacija daugmaž nuo kovo 14, punkcija ir sodinimas būtų apie kovo pabaigą. Vyras kaip ir spėtų antibus sugerti ir išsigydyti, bet kaip su sperma?
Turit pamąstymų ta tema?
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 03 01, 20:54)
: Vyrui gerti antibiotikus ar negerti.. pakenks jie spermai ar nepakenks, ar ureplazmos negydytos nepakenks..

tegul gal geriau geria ir vyras, bakterijos spermoje ir visi nuo jų kylantys uždegimai man regis yra blogiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 01, 16:22)
Tai nieks šiandie nesitestuoja? Na bet kovo 2 tikrai sakė kad kažkas testuosis, greitai prisipažinkit biggrin.gif


Prisipažįstu - pasidariau ryte NT, pamačiau savo ryškų I jokių vaiduoklių, per pietus pridaviau kraują, atsakymas rytoj vakare.
Atsakyti


NT iš jautresnių - puodelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute*: 01 kovo 2011 - 21:52