Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 01, 11:17)
kada Bum darysies testa man atrodo kad mes panasiai turetume darytis, man isodino sekmadieni, vakar buvo varskingu isskyru , kazin ar cia nieko blogo, ir gal zinot gada jau tie zirniukai implantuojas

Galvoju reik pirmadienį kraują nuleisti biggrin.gif Aišku jei durna galva anksčiau kokios nesąmonės nesugalvos blush2.gif

QUOTE(Justuteee @ 2011 03 01, 11:17)
labutis noriu pasiklausti patarimo,man siandien 5dpi su snaugutem ir nuo vakar atsirado sloga,gerkle skauda,temperatura nedidele 37,2,nesciosios vadove perskaiciau kad zoleliu nerekomenduojama gerti,tai ka man vartoti?gal koki juros vandeni i nosi purksti nusipirkti?ir pilvo siandien nebemaudzia kazkodel siandien...pradedu pergyventi.

Manau gerk šiaip šiltas arbatas su daug medaus, galima su citrina ir pan.. O į nosį purkšti vaistukus manau nieko blogo mastau.gif

QUOTE(Atiloja @ 2011 03 01, 11:25)
nieko blogo del crinono iskritimo. Pvz., pas mane per 1 IVF jis visai nekrito, per antra isodinima - krito..., deja abu rezultatai neigiami sad.gif
taip kad nepergyvenk, joks tai ne rodiklis  4u.gif

O kaip atrodo kai jis krinta? blush2.gif Kažkaip pas mane viskas skystai išeina, tik vakar pastebėjau kažkokius ale gumulėlius - gal čia tai ir skaitosi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2011 03 01, 09:17)
labutis noriu pasiklausti patarimo,man siandien 5dpi su snaugutem ir nuo vakar atsirado sloga,gerkle skauda,temperatura nedidele 37,2,nesciosios vadove perskaiciau kad zoleliu nerekomenduojama gerti,tai ka man vartoti?gal koki juros vandeni i nosi purksti nusipirkti?ir pilvo siandien nebemaudzia kazkodel siandien...pradedu pergyventi.



Patarciau gyditis karstu pienu su medum,pasidaryk inhaliacijas,zodziu kaip nors prakentek iki testavimosi,o gal cia tau ir nestumas gali buti,vienopms buna kad temperatura sukyla lyg grip[iniai pojuciai.Nepergyvenk ir jokiu stresu laikiam geru naujienu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Beje visas visas su Pavasariu derlingo pavasariuko jums mergaites mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 01 kovo 2011 - 12:34
QUOTE(bum @ 2011 03 01, 12:32)
O kaip atrodo kai jis krinta?  blush2.gif Kažkaip pas mane viskas skystai išeina, tik vakar pastebėjau kažkokius ale gumulėlius - gal čia tai ir skaitosi? unsure.gif

nu tokia "varskele" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2011 03 01, 11:17)
labutis noriu pasiklausti patarimo,man siandien 5dpi su snaugutem ir nuo vakar atsirado sloga,gerkle skauda,temperatura nedidele 37,2,nesciosios vadove perskaiciau kad zoleliu nerekomenduojama gerti,tai ka man vartoti?gal koki juros vandeni i nosi purksti nusipirkti?ir pilvo siandien nebemaudzia kazkodel siandien...pradedu pergyventi.



Labukas, man buvo temperatura 37-37.4 po snaigiuku,man pakilo ta pati vakara po isodinimo ir taip laikesi.Pilvo man nemaude,tik kelias naktis (apie 6-8) jutau labai stipru skausma, nuo kurio pabudau ir asaros riedejo,turbut tada pas mane buvo implantacija.Tikiuosi,kad cia tavo snaigiukai taisosi guoli,nepergyvenk ir tik neieskok pozymiu.
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2011 03 01, 11:17)
labutis noriu pasiklausti patarimo,man siandien 5dpi su snaugutem ir nuo vakar atsirado sloga,gerkle skauda,temperatura nedidele 37,2,nesciosios vadove perskaiciau kad zoleliu nerekomenduojama gerti,tai ka man vartoti?gal koki juros vandeni i nosi purksti nusipirkti?ir pilvo siandien nebemaudzia kazkodel siandien...pradedu pergyventi.


Sveikos mergaites 4u.gif
Man taip buvo 3dpi.Ir sloga, ir kosulys, ir gerkle...Geriau labai labai daug arbatu, medumi nepiknaudziavau, nes kazkur skaiciau, kad nelabai galima, bet vartojau truputi, ir ciulpiau tabletes isla...
Atsakyti
Damos, as cia taip isikysiu del problemu su viduriais smile.gif
Gal ir pades kam..
2 kiviai vakare - ryte grazu ir tvarkinga smile.gif
Bet jau reikia kaip vaista - kiekiviena diena...
Bet cia nieko tokio, kiviai turi labai daug C vitamino thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 01 kovo 2011 - 13:19
QUOTE(puikutte @ 2011 03 01, 13:18)
Labukas, man buvo temperatura 37-37.4 po snaigiuku,man pakilo ta pati vakara po isodinimo ir taip laikesi.Pilvo man nemaude,tik kelias naktis (apie 6-8) jutau labai stipru skausma, nuo kurio pabudau ir asaros riedejo,turbut tada pas mane buvo implantacija.Tikiuosi,kad cia tavo snaigiukai taisosi guoli,nepergyvenk ir tik neieskok pozymiu.

tiesa as geriau rameneliu arbata su citrina ir medum ir daugiau nieko
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 01, 12:39)
nu tokia "varskele"  blush2.gif

A, tada jau aišku biggrin.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 01, 13:19)
Damos, as cia taip isikysiu del problemu su viduriais smile.gif
Gal ir pades kam..
2 kiviai vakare - ryte grazu ir tvarkinga smile.gif
Bet jau reikia kaip vaista - kiekiviena diena...
Bet cia nieko tokio, kiviai turi labai daug C vitamino  thumbup.gif

Wo, reiks pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
ak kaip aciu jums labai uz patarimus,o jums krutine buvo jautri?labai nuraminote mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justuteee: 01 kovo 2011 - 13:28
QUOTE(Justuteee @ 2011 03 01, 14:28)
ak kaip aciu jums labai uz patarimus,o jums krutine buvo jautri?labai nuraminote mane.


Krutine buna visom ivairiai, as tai net nekreipiu demesio visikai i ja, nes ji jautreja ir nuo progesterono, kuri mes dedames po isodinimo.Taip kad.....Nelabai rimtas pozymis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2011 03 01, 13:28)
ak kaip aciu jums labai uz patarimus,o jums krutine buvo jautri?labai nuraminote mane.

nejautri iki dabar ir pozymius pradejau jaust tik nuo 6sav, tai sleikstuly ir pykinima,saldziu kvapu nepernesima. Taip,kad nusiraminam ir galvojam tik pozityviai
Atsakyti
labai jums aciu kad esate 4u.gif labai nuraminote mane.nes mano krutine visai nejautri ir buvau pradejusi nerimauti... ax.gif dar kart aciu uz patarimus.
Atsakyti