Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Damute* @ 2011 03 08, 21:37)
Turiu skaičius - 16 d. po įsodinimo: 278,50. O 12-tą dpį buvo 103,80; 10-tą - 51,36.
Kažkoks nerimas širdy unsure.gif
Merginos, o kelinta man skaitės savaitė, jei punkcija buvo vas.16, o įsodinimas vas.19?
Ir dar klausiau - ar Crinone parduoda vaistinėse be recepto?



Damute, ramiakas - pas tave tikrai vienas lėliukas tupi, ir tvirtai įsikūręs auga thumbup.gif viskas bus gerai.
pas mane nors po IUI bet panašūs skaičiukai buvo 17 d. po buvo 378, o pas tave 16 d. po 278 drinks_cheers.gif
Juk skaičiukai gražiai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 08, 22:48)
esamos ir busimos mamytes,  4u.gif
noriu jusu paklausti ar jums po IVF budavo temperatura? ar  eidavot dazniau i toleta?  blush2.gif nes man vasario 27 dare antra IVF ir jau manau kaip ir galeciau eit HCG darytis ,bet vis nedristu ,bijau blogu ziniu:(,  verysad.gif kakina mane tie du nezinau geri ar blogi "negalavimai",nzn ka galvot,gal nera nieko cia bloga?kaip manot mergaites?aciu jums uz atsakyma wub.gif

Jo temperatura buvo , I toleta? Gal... Keliaus kazkodel nakti .o kraujuka man nuleido 8 diena po blasto isodinimo .?iskas bus gerai , auksciau galva !
Atsakyti


Mergaitės, dėkui už palaikymą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Net gėda už tokį tryzniojimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 08, 23:11)
LABAI ACIU MERGAITES wub.gif
rytoj begsiu pirkti testo,o jai isdrasesiu ir HCG pasidarysiu. labai jau bijau to jausmo kai suzinai,kad nieko pas mane nera:(


Kelintas cia tavo IVF?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 08, 23:39)
Kelintas cia tavo IVF?



2 ivf
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 16:15)
Sveikos.
Su Moters diena jus 4u.gif
Su Užgavėnėm 4u.gif

Klausimas - matau po avatarais pas kai kurias yra prierašas sūnus, ar kitoks,liudijantis, kad vaikutį visgi turite. Ar jis atsirado tokiu keliu, apie kurį čia diskutuojama? Jei taip- tai ar neužtenka vieno vaikelio? Kodėl antras? Juk ir natūraliai pastojančios poros aukštu procentu augina tik po vieną vaikutį ir nemato problemų.
Tik neužmėtykit akmenimis- tiesiog klausimas, tiesiog bandymas suprasti, nes šis kelias pakankamai sunkus ir alinantis tiek dvasiškai tiek materialiai 4u.gif
Ačiū.

visa diena negalejau nurimti , vis galvojau rimante 1 , kur man tavo braizas matytas ? ir atkasiau , labai primena , tiesiog viens prie vieno , lryto straipsni , viska isbanziusios ir visas proceduras praejusios moters ispazintis . Nei cia kokiai draugei renki zinias nei ka . Ir net nemedike esi , jei butum tai tikrai zinotum kur kreiptis ir nereiktu po forumus knaisiotis . O ir savo pokalbi pradejai labai jau suktai , kodel jus norite vaiku . Labai liudna , kad tokie zmones kaisioja nosi kur jiems nedera , neturi ka veikti ? Skirk demesio daugiau savo vaikams . cia yra privati likimo suvestu zmoniu vieta , kur jie viens kita supranta is puses zodzio , ir labai smagu , kad tokia vieta yra . Bet tu isiverzei su savo pasaka apie drauge ir viska sujaukei . o moteriska nuojauta neapaveda , dauguma is karto suprato , kad pati ne savo bliude sedi , o rupi tau ? Nesamone ! toks jausmas kad tampai nervus po viena . O ir tokiu draugiu nera , kurios aptartu savo pacias intymiausia problemas su drauge pirma , o ne su vyru , nebent esi toj seimoj trecias asmuo . As labai tikiuosi kad suprasi ka ne taip darai .
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 09, 06:27)
visa diena negalejau nurimti , vis galvojau rimante 1 , kur man tavo braizas matytas ? ir atkasiau , labai primena , tiesiog viens prie vieno , lryto straipsni , viska isbanziusios ir visas proceduras praejusios moters ispazintis . Nei cia kokiai draugei renki zinias nei ka . Ir net nemedike esi , jei butum tai tikrai zinotum kur kreiptis ir nereiktu po forumus knaisiotis . O ir savo pokalbi pradejai labai jau suktai , kodel jus norite vaiku . Labai liudna , kad tokie zmones kaisioja nosi kur jiems nedera , neturi ka veikti ? Skirk demesio daugiau savo vaikams . cia yra privati likimo suvestu zmoniu vieta , kur jie viens kita supranta is puses zodzio , ir labai smagu , kad tokia vieta yra . Bet tu isiverzei su savo pasaka apie drauge ir viska sujaukei . o moteriska nuojauta neapaveda , dauguma is karto suprato , kad pati ne savo bliude sedi , o  rupi tau  ? Nesamone ! toks jausmas kad tampai nervus po viena . O ir tokiu draugiu nera , kurios aptartu savo pacias intymiausia problemas su drauge pirma , o ne su vyru , nebent esi toj seimoj trecias asmuo . As labai tikiuosi kad suprasi ka ne taip darai .



pritariu tau 100% smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 09, 07:27)
visa diena negalejau nurimti , vis galvojau rimante 1 , kur man tavo braizas matytas ? ir atkasiau , labai primena , tiesiog viens prie vieno , lryto straipsni , viska isbanziusios ir visas proceduras praejusios moters ispazintis . Nei cia kokiai draugei renki zinias nei ka . Ir net nemedike esi , jei butum tai tikrai zinotum kur kreiptis ir nereiktu po forumus knaisiotis . O ir savo pokalbi pradejai labai jau suktai , kodel jus norite vaiku . Labai liudna , kad tokie zmones kaisioja nosi kur jiems nedera , neturi ka veikti ? Skirk demesio daugiau savo vaikams . cia yra privati likimo suvestu zmoniu vieta , kur jie viens kita supranta is puses zodzio , ir labai smagu , kad tokia vieta yra . Bet tu isiverzei su savo pasaka apie drauge ir viska sujaukei . o moteriska nuojauta neapaveda , dauguma is karto suprato , kad pati ne savo bliude sedi , o  rupi tau  ? Nesamone ! toks jausmas kad tampai nervus po viena . O ir tokiu draugiu nera , kurios aptartu savo pacias intymiausia problemas su drauge pirma , o ne su vyru , nebent esi toj seimoj trecias asmuo . As labai tikiuosi kad suprasi ka ne taip darai .


Aiste, parasei mano mintis drinks_cheers.gif

Vilte-kns, bek greitai testuka pirkt ir laukiam ziniu ka jis parodys wub.gif

Damute, isivaizduoju tavo nerima.As dar pries ilgaji savaitgali nubegciau HCG pasidaryti bet tiktai tam, kad rami butum iki kitos savites ir nebenervuotum savo maziuko 4u.gif

Liberi, sprendimas geras, turi dabar 3 vaikiukus ir lauk testo dienos.Net neabejok, kad tau pasiseke wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 09 kovo 2011 - 08:55
Damute*
As manau geri skaiciukai ir auga gerai!!!!
Tai sveikinu!!! wub.gif wub.gif wub.gif

vilte-kns
Kaip testas? blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Vilte-kns ale, ot saunuole bigsmile.gif kad man tokios kantrybes rolleyes.gif As dar pries isodinima nubegau i vaistine kelis testukus nusipirkt, tai jau vakar pradejau skaiciuot, nuo kurios cia dienos juos bandyt jau galesiu cool.gif Labai linkiu tau pamatyt II mirksiukas.gif

Damute turi grazius skaiciukus smile.gif Jei labai neramu, pakartok dar karteli ir isitikinsi, kad viskas ten pas tave kuo geriausiai einasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 09 kovo 2011 - 09:14
mergaites katik grizau ,pridaviau kraujuka ax.gif 12 val skambinsiu.pagalvojau,kad testas dar gal nerodys,o HCG turetu parodyt jai viskas gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 09, 12:04)
mergaites katik grizau ,pridaviau kraujuka ax.gif 12 val skambinsiu.pagalvojau,kad testas dar gal nerodys,o HCG turetu parodyt jai viskas gerai blush2.gif



Lauksim rezultatu 4u.gif wub.gif
Atsakyti