Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

Rimantė1
Kai man buvo 17 metu, tai isgirdau istorija, kad vienoje poroje zmona isejo is seimos, nes gyd. pasake, kad jinai nevaisinga (kiek ten buvo tiesos, ant kiek jinai butent buvo nevaisinga - nesvarbu). Tai vieno vyruko nuomone buvo - kokia jinai saunole. isejo, nesugadino vyrui gyvenimo. As tada pagalvojau, kad tai toks absurdas. O jei tas vyras susirgtu, o maza ka. As netikintis zmogus, nesu susituokusi baznycioje, bet tas "laimeje ir nelaimeje"...
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 15:33)
O kiek moterų yra tiesiog paliekama, kai išaiškėja "JŲ" problema ir nesigilinama toliau. O dar kažkokie tyrimaiii vyruiii, uii ne ne ką jūs... Yra vaisingų.
pačiai asmeniškai teko girdėt teiginį " Ne tu tai kita". Tiesiog va tai "paprastai"...

Čia taip pat bus daromi finansų klausimo sprendimai, jei prieis iki to abu, kad darom 4u.gif

Kaip ir rašiau- mano nuomone, čia daugiau miesto žmonės, todėl kai kurie dalykai tiesiog nesuprantami. Bet tai suprantama 4u.gif



Na taip,bet juk yra ne tik nevaisingu moteru,bet ir vyru..Ir ka na gerai ne ji bus kita,o gal jos problema nera tokia tragiska,gal vyras taip pat turi kazkokiu trukumu(ar jau ten viskas 100% aisku?) Keik yra tokiu poru kurie issiskiria del to,bet paskui randa ta kuris/kuri tikrai jos/jo nepaliks del tokius smulkmenu,sakau smulkmenu(nes mano vyras turi problemu su nevaisngumu,na bet tai ne pasaulio pabaiga..medicina dabar yra pazengus ir ta problema gali buti visai neproblema gal tam reikejo mazutes gyd pagalbos)jeigu myli zmogu tai ji mylesi iki galo,su problema ar be..O kam tada prisizadeti prie altoriaus ir varge ir skurde,laimeje ir nelaimeje?? Jeigu paskui priesingai vyksta viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 08 kovo 2011 - 17:43
QUOTE(bum @ 2011 03 08, 17:25)
Kai pradedi šitą kelią labai svarbu poros tarpusavio palaikymas ir supratimas, moteriai tenka nemažai ir fiziškai pakelti, ir emociškai, todėl mano nuomone neįsivaizduoju kaip įmanoma jei vyras dvejoja


drinks_cheers.gif Būtent. Norisi sušukti ALELIUJA bigsmile.gif Pagaliau konkreti nuomonė vienu konkrečiu aspektu. Ačiū. Aš jai taip pat argumentavau tą jo "dogmizmą".

QUOTE(Warwara @ 2011 03 08, 17:31)
As tikrai net nebandyciau pastoti, jei ne vyras.
Mano atveju man reikia vyrui pagimdyti vaika smile.gif


O va čia labai įdomu. Situacija kiek dviprasmiška, ar ne?
Vyrui vaiko tiesiog reikia. Čia kas- meilė, ambicijos, tiesiog privalu turėti vaiką, ką pasakys kaimynai, giminės, draugai etc. g.gif
O ką jei nebus to vaiko? Pasvarstom. Vyras dės į padus? Bus kompleksuota "meilė" ar dar kas? Tiesiog tai reali gyvenimiška situacija, labai populiari provincijoj (lai nesupyksta provincijos atstovai už pavadinimą).
Tikrai būtų įdomus atsakymas, nes tas "reikia" pakankamai svariai figūruoja ir šios šeimos situacijoj. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Liberi
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Graziu tau rezultatu!
Ne, triju tikrai nesodinsiu, nutarta!!!!!

(bet aisku paziuresiu i S akys ir sodinsiu keik lieps lotuliukas.gif )

Rimantė1
QUOTE
O ką jei nebus to vaiko?

Tai reiskia nebus.. Normalus zmones, pries pradedant bet koki kelia ant kranto dar susitaria. As net IUI galejau nedaryti, tai buvo mano sprendymas. Ir IVF mano sprendimas Nes noriu ispildyti vyro svajone! wub.gif
Nei kaimynai ,nei kokios ambicijos cia ne prie ko. As matau kaip jis elgesi su mano sunumi, kaip myli, kaip vardant mano vaiko kencia visokios nemalonios situacijos.
Mano sveikata ir mano organizmas ir tik as galiu spresti ka su jo daryti.
Joks vyras negaletu man pasakyti - gimdyk (arba ne gimdyk).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 08 kovo 2011 - 17:48
QUOTE(Warwara @ 2011 03 08, 17:43)
Liberi
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Graziu tau rezultatu!
Ne, triju tikrai nesodinsiu, nutarta!!!!!

(bet aisku paziuresiu i S akys ir sodinsiu keik lieps  lotuliukas.gif  )


Nu zinok, kad as visus 5 siandien buciau susirinkus, jei tik man kas butu leides biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 08 kovo 2011 - 17:56
QUOTE(Liberi @ 2011 03 08, 17:41)
Nu, o as, merginos jau su savo trim zirniukais namie. Nezinau ar ten vakar kokia klaida isivele, gal gydytoja ne i musu rezultatus ziurejo, zodziu viskas siandien pasirode ne taip kaip vakar man buvo nupasakota. Pasirodo is 9 musu rutuliuku, embriologes zodziais vertesni demesio tik 5. Visi kiti kaip ir besidalinantys, bet keliantys daug abejoniu. Svarstem, diskutavom ar augint iki blastu. Man buvo labiausiai priimtinas dvigubas isodinimas, bet gyd su embriologe i tai paziurejo neigiamai. Supratau, kad toj klinikoj nepraktikuoja tokiu isodinimu. Embriologe bande kalbint augint visus iki blasto, bet negarantavo ar uzaugs nors viena unsure.gif Nu pabijojau rizikuot nors tu ka. Zodziu, pasirinkau paprastesni varianta: 3 siandien, 2 uzsaldem. Tai va, grizau namo, guliu kojas uzvertus ir kalbinu savo zirnius, kad patogiai isitaisytu ir niekur nepabegtu smile.gif

Nu ir puiku, turi dabar 3 pilvelyje, tikrai bent vienas turi įsikabinti thumbup.gif Dabar tik gulėk ir relaksuok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 08, 17:41)
Tai man pirmiausiai kyla klausimas, ar tas zmogus is vis nori vaiku

Nu, o as, merginos jau su savo trim zirniukais namie.


Panašu, kad ten aplamai valdo "ką kaimas pasakys" biggrin.gif

Dideliausi sveikinimai 4u.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 03 08, 17:41)
Tai vieno vyruko nuomone buvo - kokia jinai saunole. isejo, nesugadino vyrui gyvenimo.


Šiuo atveju taip pasakė anyta. Jau pasakė.


QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 08, 17:42)
Na taip,bet juk yra ne tik nevaisingu moteru,bet ir vyru..


Čia net nenorima apie tai klausyti. Vyras- "visada vaisingas". Reproduktorius be jokios abejonės. Kas ne taip- boba kalta visame kame.
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 08, 07:41)

Liberi... Ramybes ir tikejimo ir butinai pasiseks 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif Laikom kumscius!
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 17:52)
Panašu, kad ten aplamai valdo "ką kaimas pasakys" biggrin.gif
Šiuo atveju taip pasakė anyta. Jau pasakė.
Čia net nenorima apie tai klausyti. Vyras- "visada vaisingas". Reproduktorius be jokios abejonės. Kas ne taip- boba kalta visame kame.

Neturiu net ką pasakyti. Tokius žmones tik užjausti galiu 4u.gif Suprantu kad tamstos intencijos pačios geriausios porai, bet siūlau pagalvoti ar neliksite pati kalčiausia jei pvz nepavyks procedūros, arba kaip tik jei pavyks o vyrui vėl šaus kas į galvą mol kam čia to vaiko reikėjo.. Sėkmės jum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 18:18)
Girdėjom, kad jau kur kur, o sm forumuose gausim pakankamai reikiamos info.
Matai, nors laikai ir pažangūs, bet Lietuvoj vis dar yra tokių dogmatiškų šeimų. Man pačiai buvo nuostabu, kai ta , dviejų žmonių problema, buvo aiškinamasi su uošve, anyta ir dar keliom kaimynkom. Kai vyras skėlė JOS problemą tiesiai šviesiai, kaip mazgotę ant stalo. Pasidarė pikta ir graudu.
Todėl, ryžausi kiek įmanoma palaikyt silpnąją pusę, padėt pasirankiot info, pastūmėt visom įmanomom pažangiom priemonėm siekt tikslo, apšviest, kad laikai pasikeitė ir medicinos bei mokslo pažanga tarnauja žmogui, įgalina virsti įmanomais netolimoj praeityj rodos neįmanomus dalykus. Kad tai nebūtinai JOS problema.

Rašėt, kad tik renkat informacija? Reiškia niekur nebuvote, vyras netirtas? Ar aš ką praleidau? Priešingu atveju nieko nebesuprantu....
QUOTE(Liberi @ 2011 03 08, 18:41)
Nu, o as, merginos jau su savo trim zirniukais namie.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(bum @ 2011 03 08, 18:10)
Neturiu net ką pasakyti. Tokius žmones tik užjausti galiu 4u.gif

Suprantu kad tamstos intencijos pačios geriausios porai, bet siūlau pagalvoti ar neliksite pati kalčiausia jei pvz nepavyks procedūros, arba kaip tik jei pavyks o vyrui vėl šaus kas į galvą mol kam čia to vaiko reikėjo.. Sėkmės jum 4u.gif


4u.gif Klaiku, bet tai visgi yra kažkur šalia mūsų. Ne anapus verysad.gif

JI labai labai labai nori. Džiaugiuosi, kad ne dėl ambicijų, kai tokia aplinka doh.gif

Dabar vėl klausimais apipilsiu oh doh.gif
Kaip kelio pradžią pasirinkom Vaisingumo kliniką, Kaune, šv. Gertrūdos gatvėje. Aš pati kaunietė.
Kokie atsiliepimai apie šią kliniką (grynai iš patirties), kokią gydytoją ten rinktis (jei reiks rinktis).
Čia prieš surenkant tel numerį ax.gif
Ačiū 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(egk @ 2011 03 08, 18:23)
Rašėt, kad tik renkat informacija? Reiškia niekur nebuvote, vyras netirtas? Ar aš ką praleidau?


Abu netirti. Ir tebetūpčioja kaip pelikanai N metų. Ir skaldosi kas ir kokiu laipsniu kaltas tiesiog "iš oro". Gyvena "kažkur girdėjau". Ir taip jau 5 metai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 18:30)
Dabar vėl klausimais apipilsiu oh  doh.gif
Kaip kelio pradžią pasirinkom Vaisingumo kliniką, Kaune, šv. Gertrūdos gatvėje. Aš pati kaunietė.
Kokie atsiliepimai apie šią kliniką (grynai iš patirties), kokią gydytoją ten rinktis (jei reiks rinktis).

Kadangi pamačiau teigiamą testą pagaliau tai negaliu nieko blogo pasakyti biggrin.gif
Gydytojos visos neblogos, manau galit pagal sau tinkamą laiką pasirinkti. Tik turiu įspėti kad tirtis reiks abiem mirksiukas.gif
Atsakyti