Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(RositaK @ 2011 03 08, 16:20)
Rimante1, o gal gali atsakyti, kodel tavo drauge pati neprisijungia ir neiesko info apie IVF, bet ipareigoja tave? man tai atrodo laabai keistai  g.gif beje, tau ji galetu asakyti i daugeli klausimu jei ju kyla.

noras tureti antra vaika yra visiskai suprantamas net ir tada, kai to antro sulauki IVf pagalba. Tik skirtumas tas, kad daugeliui galinciu tureti vaiku nesamoningai jis ateina-neplanuotai arba be pastangu; o negalincios tureti vaiku poros samoningai to siekia kiek leidzia sveikata ir finansine situacija. Tas skirtumas veliau manau atsispindi vaiko auklejime, vertinant kiekvieną sekundę praleista su juo, beauginant ji, atiduodant jam visa sirdi.

beje, esi arba turetum buti labai laiminga, kad turi/gali tureti du vaikus  4u.gif


Galiu atsakyti drąsiai- turiu medicininį išsilavinimą. Turbūt jau supratote, nes neklausiu apie techninę pusę ir nesigilinu terminuose.
Ji visada šalia manęs, kai bendrauju su jumis. Tačiau ji yra silpnai besigaudanti medicininėse vingrybėse. Be to- kaip pačios suprantate ir tikiu, kad pačios visgi argumentavote kažkam savo pasiryžimą būtent tokiu keliu eiti, norim sužinot visas puses, norim išklausyt begalės įvairios nuomonės, tegu klausimai ir ne visada būna "iš lengvesnių" visom prasmėm 4u.gif

Vaikus, mano nuomone, mylim ir auklėjam nepriklausomai nuo to kokiu keliu jų sulaukėme.

Atsakymas apie supratimą- jis yra, tiesiog mano klausimai labai "sausi", konkretūs ir nepersunkti jausmų- nesugebu dirbtinai tai padaryti. Iš anksto atsiprašau, jei jie šiek tiek skirsis nuo tikrai realioj situacijoj esančių žmonių 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2011 03 08, 16:27)
Pas mane atsirado natūraliu keliu,


Ačiū labai už išsamų atsakyme 4u.gif

Duphaston hormoninis, tik receptinis vaistas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 17:33)
tegu klausimai ir ne visada būna "iš lengvesnių" visom prasmėm 4u.gif



cia labai suprantamas pyktis ir isidirginimas..... labai sunku gyventi su nevaisingumo diagnoze ir nuolatos kabanciu damoklu virs taves - TU NETURESI VAIKU.... ir sneketi sia tema ar tuo labiau diskutuoti - reik daug praeiti nevaisingumo kelio ir priimti ta likima.... susitaikyti su tuo, kad esi nevaisinga, su med pagalba GALBUT pastosi, bet nebutinai...
Atsakyti
[quote=Rimantė1,2011 03 08, 16:15]
Šiandien tai jūsų bėdos ir nelaimės, ryt jau gali būti mano, ar mano dukrų- tai labai labilu.

Ši bėda jau tiesiogiai palietė mano artimą žmogų. Tačiau ji yra labai drovi, visuomenės nuomonės prispausta... Dėl jos aš esu čia.

Forumas yra viešas- todėl jau kišiu savo nosį kur panorėjus, dėl aukščiau išvardintų priežasčių.

Mano klausimai jokiu būdu neįžeidžiantys.
O jei nenorite ar negalite į juos atsakyti- tiesiog atsiras tos kurios norės ir galės. Nereikia kalbėti už visas. Ačiū 4u.gif
[/quot

keista jusu drauge ,kad pati nesidomi tokias dalykais,o jus rasinejat nepaiskinus kas ir kaip ir kodel? uzrasykit pas daktara konsultacijai,jaigu ji nenori tai jus nueikit viska paaiskins nereikes klausinet tokiu klausimu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
[/quot

keista jusu drauge ,kad pati nesidomi tokias dalykais,o jus rasinejat nepaiskinus kas ir kaip ir kodel? uzrasykit pas daktara konsultacijai,jaigu ji nenori tai jus nueikit viska paaiskins nereikes klausinet tokiu klausimu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]


vilte... nu visokiu zmoniu gi buna... koks skirtumas kas kuo domisi ir ka daro... rimante domisi, nes jai idomu, galbut gales padeti draugei. o galbut ir ne... bus bent pabandyta.
siaip tai manau, kad turbut sunkiai pades draugei, nes vis delto tai dvieju zmoni udalykas.. o jei bus skatinimas is drauges, o vyras nesupras - nu sakes, pyktis, kibirkstys seimoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke ten: 08 kovo 2011 - 16:50
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 14:41)
*Be to- kaip pačios suprantate ir tikiu, kad pačios visgi argumentavote kažkam savo pasiryžimą būtent tokiu keliu eiti,

**Vaikus, mano nuomone, mylim ir auklėjam nepriklausomai nuo to kokiu keliu jų sulaukėme.

* Niekada neturėjau niekam nieko argumentuoti, jei tai yra vienintelis kelias, tai ir yra vienintelis kelias. Taškas. ax.gif

** Jokiu būdu netaikau kiekvienai, sulaukusiai vaikų be problemų, bet iš sunkiai pastojusių ir išnešiojusių labai labai labai retai išgirsi, kad va, 'oi, naktį nemiegojo, oi, keltis teko, oi, kaip pavargau'... Dažniausiai tos merginos džiaugiasi ir yra be galo dėkingos, kad yra prie ko keltis ir kad yra, kas naktį nemiegojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 03 08, 16:43)
cia labai suprantamas pyktis ir isidirginimas..... labai sunku gyventi su nevaisingumo diagnoze ir nuolatos kabanciu damoklu virs taves - TU NETURESI VAIKU.... ir sneketi sia tema ar tuo labiau diskutuoti - reik daug praeiti nevaisingumo kelio ir priimti ta likima.... susitaikyti su tuo, kad esi nevaisinga, su med pagalba GALBUT pastosi, bet nebutinai...


Stengiuosi labai labai suprasti jus 4u.gif


QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 08, 16:44)

keista jusu drauge ,kad pati nesidomi tokias dalykais,

o jus rasinejat nepaiskinus kas ir kaip ir kodel?

uzrasykit pas daktara konsultacijai,jaigu ji nenori tai jus nueikit viska paaiskins nereikes klausinet tokiu klausimu!


Taip ji kiek keistoka. Jau argumentavau. Realiai nedrąsu, o kai dar sunkiai gaudais terminuose ir pan. Stengiuosi jai padėti. Kai bendraujam čia- esam abi.

Paaiškinau pirmam poste- renkame informaciją.

O jums vien daktaro konsultacijos pakako? Jis gal pakonsultavo ir 'dūšios" klausimais? Jausmingai argumentavo? O be to kiekvienu atveju konsultacija 80 lt, jei neklystu. Rašiau- finansai nestabilūs.
Girdėjom, kad jau kur kur, o sm forumuose gausim pakankamai reikiamos info.

Vieša paslaptis- neretai reikiamos info sm renkasi ir randa medikai mirksiukas.gif

QUOTE(miskinuke ten @ 2011 03 08, 16:45)

vilte... nu visokiu zmoniu gi buna... koks skirtumas kas kuo domisi ir ka daro... rimante domisi, nes jai idomu, galbut gales padeti draugei. o galbut ir ne... bus bent pabandyta.
siaip tai manau, kad turbut sunkiai pades draugei, nes vis delto tai dvieju zmoni udalykas.. o jei bus skatinimas is drauges, o vyras nesupras - nu sakes, pyktis, kibirkstys seimoje.


Daugiau jos vyrui ne jai. Abi užpulsim motyvuotai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(miskinuke ten @ 2011 03 08, 16:45)
nes vis delto tai dvieju zmoni udalykas..


Darau prielaidas, kad visgi čia daugiau miesto žmonių kolektyvas.

Matai, nors laikai ir pažangūs, bet Lietuvoj vis dar yra tokių dogmatiškų šeimų. Man pačiai buvo nuostabu, kai ta , dviejų žmonių problema, buvo aiškinamasi su uošve, anyta ir dar keliom kaimynkom. Kai vyras skėlė JOS problemą tiesiai šviesiai, kaip mazgotę ant stalo. Pasidarė pikta ir graudu.
Todėl, ryžausi kiek įmanoma palaikyt silpnąją pusę, padėt pasirankiot info, pastūmėt visom įmanomom pažangiom priemonėm siekt tikslo, apšviest, kad laikai pasikeitė ir medicinos bei mokslo pažanga tarnauja žmogui, įgalina virsti įmanomais netolimoj praeityj rodos neįmanomus dalykus. Kad tai nebūtinai JOS problema.
IVF pakankamai jauna medicinos pažanga. nenuostabu, kad yra tiesiog apie tai negirdėjusių, o vadovaujasi "kaip Dievulis davė", "nevaisingą krūmą iškirst"...
Atsakyti
[quote=Rimantė1,2011 03 08, 14:23]
Ačiū jums labai labai 4u.gif
Mano konkrečiu atveju šeima , ypač vyriška jos pusė, kuri yra dogmų valdoma, neturi vieningos nuomonės net apie pirmą. Nėra financiškai stabili. Tiesiog JI labai labai nori. O JIS kartais "argumentuoja" "O jei užsimanysi dar antro ar trečio."

Skaiciau ir galvoju...kaip cia nepakometvaus g.gif Pirmiausia tai:vaiku turi noreti abi puses ne tik ji viena,o jeigu vyras neturi savo konkrecios nuomones netgi apie pirma tai manau geriausias variantas keisti vyra ...Kaip savo mylimam zmogui gali pasakyti? jeigu uzsimanysi antro ir trecio??? prie tokiu dalyku neprieinama po viena,o blaiviai mastant ir nusprendus kad tikrai nori vaiku tai turi padaryti abu partneriai! Nestabili finansine puse? na gerai,o jus zinot keik yra tokiu poru pas kuriuos yra nestabili finansine bukle,bet juk nelauksi visa gyvenima,zmones kazkaip apsneka ir apsprendzia ta reikala,juk ne invalidai..o pinigai yra uzdirbami..ar geriau po 10m sedet ir verkt kad ne viska padarei del to mazylio kurio taip norejai..Atleiskit gal kai kurie sakinai ar zodziai jums pasirodys izeidziantys,bet tai tiesi mano nuomone kuria isreiskiu nes tikrai nesuprantu....
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 08, 16:23)
Mano konkrečiu atveju šeima , ypač vyriška jos pusė, kuri yra dogmų valdoma, neturi vieningos nuomonės net apie pirmą. Nėra financiškai stabili. Tiesiog JI labai labai nori. O JIS kartais "argumentuoja" "O jei užsimanysi dar antro ar trečio..." JI turi turėti nuomonę, tegu pagrįstą kitų, bet jau tai praėjusių nuomonėm 4u.gif
Ydomu visos šio kelio pusės- techninė, medicininė, financinė, moralinė, psichologinė, tegu ezoterinė ir pan. Tai nėra tiesiog impulsas. Manyčiau.

Keistai man čia skamba. Jei žmogus nenori / nejaučia poreikio turėti vaikų tai kokie ten argumentai bepadės. Kai pradedi šitą kelią labai svarbu poros tarpusavio palaikymas ir supratimas, moteriai tenka nemažai ir fiziškai pakelti, ir emociškai, todėl mano nuomone neįsivaizduoju kaip įmanoma jei vyras dvejoja g.gif Aš kai matau savo vyre tą begalinį norą ir visi sunkumai nublanksta, atrodo kalnus nuverstum. Nu čia apie emocinę pusę, kitas supratau jau išsiaiškinot ax.gif
Atsakyti
Rimantė1
Mano pirmas vaikas netyciukas, bet nuo kito vyro.
Beta1 drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tikrai absurdas, ar ne thumbup.gif
Seimos, kurios jau praejo nevaisinguma su pirmu vaiku, ir ryzosi ta pati kelia praeiti antra karta - tikrai nori vaiku, as manau.
As tikrai net nebandyciau pastoti, jei ne vyras. Mano atveju man reikia vyrui pagimdyti vaika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 08, 17:20)

Skaiciau ir galvoju...kaip cia nepakometvaus  g.gif 

Pirmiausia tai:vaiku turi noreti abi puses ne tik ji viena,o jeigu vyras neturi savo konkrecios nuomones netgi apie pirma tai manau geriausias variantas keisti vyra ...

Kaip savo mylimam zmogui gali pasakyti? jeigu uzsimanysi antro ir trecio??? prie tokiu dalyku neprieinama po viena,o blaiviai mastant ir nusprendus kad tikrai nori vaiku tai turi padaryti abu partneriai!

Nestabili finansine puse? na gerai,o jus zinot keik yra tokiu poru pas kuriuos yra nestabili finansine bukle,bet juk nelauksi visa gyvenima,


Ačiū už nuomonę 4u.gif Tai lyg savotiškas mano argumentų jai patvirtinimas. Tiesiog iki šiol aš jai taip sakiau viena. O čia gauna progos paskaityti, kad yra ir daugiau taip manančių ir čia josk ne stebuklas tas jos atvejis smile.gif

Apie keitimą ir aš jai sakau biggrin.gif O jei rimtai- čia irgi daug už ir prieš yra. Negali gi taip vienu mostu biggrin.gif
Dažnai visgi labiau vaikų nori JOS. Vyrai tiesiog neturi tvirtos nuomonės, nuogastauja ir tt. Ne veltui prieš pranešant žinią, kiek bijomasi o kokia bus vyro reakcija į tai.

O kiek moterų yra tiesiog paliekama, kai išaiškėja "JŲ" problema ir nesigilinama toliau. O dar kažkokie tyrimaiii vyruiii, uii ne ne ką jūs... Yra vaisingų.
pačiai asmeniškai teko girdėt teiginį " Ne tu tai kita". Tiesiog va tai "paprastai"...

Čia taip pat bus daromi finansų klausimo sprendimai, jei prieis iki to abu, kad darom 4u.gif

Kaip ir rašiau- mano nuomone, čia daugiau miesto žmonės, todėl kai kurie dalykai tiesiog nesuprantami. Bet tai suprantama 4u.gif
Atsakyti
bum
QUOTE
Aš kai matau savo vyre tą begalinį norą ir visi sunkumai nublanksta, atrodo kalnus nuverstum.

Mano begalinio noro nerodo, bet zianu kad labai nori. Tiesiog jis supranta, kad didziausia nasta atitenka man. Todel palieka man spresti kik kur mes eisim. Bet kad palaiko bet koki mano sprendyma - tai tikrai wub.gif

Reginiukas.uk
QUOTE
manau geriausias variantas keisti vyra

Spizyne keptuve - tai tikrai veiksmingas daiktas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kai paaiskejo kad turime nevaisinguma, tai izvelgiau ir gera puse - jei mes, kaip seima, galesim isgyventi nevaisinguma - tai toks patikrinimas! Nerealus!
Atsakyti
Oho, kokios diskusijos verda! Man, kaip ir Reginiukui labiausiai uzstrigo jusu drauges vyro pasakyti zodziai, "o jei dar paskui uzsimanysi antro ar trecio?" doh.gif . Tai man pirmiausiai kyla klausimas, ar tas zmogus is vis nori vaiku??? Toks ispudis, kad jis tai supranta tik kaip kazkoki savo zmonos kapriza. Gal as cia kazka ne taip supratau, bet tokie vyro pasisakymai mane mazu maziausiai stebina.

QUOTE(miskinuke ten @ 2011 03 08, 16:12)
as galiu atsakyti, nematau nieko blogo klausimuose, tik smalsuma  4u.gif

1. taip, mes viena vaikuti turime po ivf.
2. ne, mums neuztenka vieno  wub.gif
3. jau turedami viena, zinome koks tai begalinis dziaugsmas - pries ji bejegiai ir finansai ir kancios. Jie mums nebaisus  wub.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Nu, o as, merginos jau su savo trim zirniukais namie. Nezinau ar ten vakar kokia klaida isivele, gal gydytoja ne i musu rezultatus ziurejo, zodziu viskas siandien pasirode ne taip kaip vakar man buvo nupasakota. Pasirodo is 9 musu rutuliuku, embriologes zodziais vertesni demesio tik 5. Visi kiti kaip ir besidalinantys, bet keliantys daug abejoniu. Svarstem, diskutavom ar augint iki blastu. Man buvo labiausiai priimtinas dvigubas isodinimas, bet gyd su embriologe i tai paziurejo neigiamai. Supratau, kad toj klinikoj nepraktikuoja tokiu isodinimu. Embriologe bande kalbint augint visus iki blasto, bet negarantavo ar uzaugs nors viena unsure.gif Nu pabijojau rizikuot nors tu ka. Zodziu, pasirinkau paprastesni varianta: 3 siandien, 2 uzsaldem. Tai va, grizau namo, guliu kojas uzvertus ir kalbinu savo zirnius, kad patogiai isitaisytu ir niekur nepabegtu smile.gif
Atsakyti