Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(egk @ 2011 02 28, 21:53)
Dar kartą perskaičiau tavo žinutę. Gal gali man paaiškinti apie proteinus? Čia kur sportininkai naudoja? Ar aš visai nusipaistau?



Na ir taip ir ne,sportininkai naudoja papildus nes su naturaliu maistu nezinia kiek jiem reiketu suvalgyti,kad gautu reikiama doze proteinu.Bet esu macius ir temu forumuose,kur minimi tie papildai su ivf,tik as ten per daug nesigilinu.
Cia is tokiu natur budu kai gali sau siek tiek padeti,kad uztikrinti geresne kokybe ir kiausialasciu skaiciumtai valgyti proteinais praturtinta dieta pradedant 3 men pries ivf,sako padeda kiausialasciu kokybei.As dar prie to ir Q10 naudoju,kad pasipildytu kiekviena lastele energijos ir geriau dalintusi ir augtu.Tik po transferio tuos baltymus sumazinti reiktu,nes yra kazkokios medziagos kurios gali trukdyti implantacijai.Na svarbiausia ziuret,kad pakankamai ju butu iki proceso.Dar rekomenduojama pilno riebumo pieno stikline ir po sauja riesutu,tam papildyti organizma visomis medziagomis reikalingomis uzauginti grazu derliu.Ar uzsiimti tuo ar ne,kiekvieno reikalas,bet tai nereikalauja ,kazkokiu super pastangu,tai va as kai ka ir naudoju ax.gif

Va cia biski info

http://www.mirror.co...15875-21463406/

http://theadventurou...male-fertility/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 01 kovo 2011 - 00:25
QUOTE(Zubriuka @ 2011 02 28, 18:27)
Mano drauge  nestuke.gif , kai paklausiau kokie pirmi pozymiai buvo, ji pagalvojo ir pasake, kad TIK uzkieteje viduriai
.. Tai va ...  4u.gif  4u.gif


bigsmile.gif Tada baigsiu skustis, nes su tuo reikalu tai tragedija dabar jau doh.gif
O siaip nieko kitko daugiau kaip ir nera.PMS pozymiu ir tu nematyt blink.gif Apart to, kad siaubingai ima siutas blink.gif Galeciau susipykti dabar su visu pasauliu ir vistiek jaustis teisi lotuliukas.gif

Kaip jauciasi mano bendrakeleives bum ir Aiste 35 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 01 kovo 2011 - 08:49
Labas rytas smile.gif
Merginos, o stimuliacijos metu galima myletis? Vakar paisdykavom, tai siandien kiausides kazkokios labai jautrios blush2.gif Kazkaip nepagalvojau apie tai paklaust savo gyd, o ir ji ne zodziu apie tai neuzsimine.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 01, 01:18)
Na ir taip ir ne,sportininkai naudoja papildus nes su naturaliu maistu nezinia kiek jiem reiketu suvalgyti,kad gautu reikiama doze proteinu.Bet esu macius ir temu forumuose,kur minimi tie papildai su ivf,tik as ten per daug nesigilinu.
Cia is tokiu natur budu kai gali sau siek tiek padeti,kad uztikrinti geresne kokybe  ir kiausialasciu skaiciumtai valgyti proteinais praturtinta dieta pradedant 3 men pries ivf,sako padeda kiausialasciu kokybei.As dar prie to ir  Q10 naudoju,kad pasipildytu kiekviena lastele energijos ir geriau dalintusi ir augtu.Tik po transferio tuos baltymus sumazinti reiktu,nes yra kazkokios medziagos kurios gali trukdyti implantacijai.Na svarbiausia ziuret,kad pakankamai ju butu iki proceso.Dar rekomenduojama pilno riebumo pieno stikline ir po sauja riesutu,tam papildyti organizma visomis medziagomis reikalingomis uzauginti grazu derliu.Ar uzsiimti tuo ar ne,kiekvieno reikalas,bet tai nereikalauja ,kazkokiu super pastangu,tai va as kai ka ir naudoju ax.gif


Ačiū, atrodo supratau. Su maistu čia gera idėja, negi sunku dar prie to pačio.
Aš dar pasidariau geležį ir vit D, bet čia Rute parašė, o ne Treijsas liepė, permažai abiejų, bet Treijsas dar nematė tų tyrimų.
O dėl kiaušialąsčių klausei, tai Treijsas sakė, kad 10-11 yra normalus vidurkis, daug kalbėjom apie kiekius, paprastai tiek vidutiniškai ir būna. Taip kad tavo derlius tikrai geras buvo, be to užaugo iki blasto, o man net neaugino.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 01, 10:31)
Ačiū, atrodo supratau. Su maistu čia gera idėja, negi sunku dar prie to pačio.
Aš dar pasidariau geležį ir vit D, bet čia Rute parašė, o ne Treijsas liepė, permažai abiejų, bet Treijsas dar nematė tų tyrimų.
O dėl kiaušialąsčių klausei, tai Treijsas sakė, kad 10-11 yra normalus vidurkis, daug kalbėjom apie kiekius, paprastai tiek vidutiniškai ir būna. Taip kad tavo derlius tikrai geras buvo, be to užaugo iki blasto, o man net neaugino.


Na, kad mityba vaidina cia ne toki menka vaidmeni tai ir as esu girdejus ir ne karta, kad moterys pastoja butent is esmes pradejusios vartoti vienokius ar kitokius produktus.....Bet as pati visad galvojau, kad cia yra pasakos ir kad jeigu jau esi pajegi pastoti ir isnesioti vaika, tai gali valgyt ka tik nori, niekas nuo to nesikeis.Bet gal is tiesu yra tame racijos g.gif

Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 01, 10:31)
Aš dar pasidariau geležį ir vit D, bet čia Rute parašė, o ne Treijsas liepė, permažai abiejų, bet Treijsas dar nematė tų tyrimų.
O dėl kiaušialąsčių klausei, tai Treijsas sakė, kad 10-11 yra normalus vidurkis, daug kalbėjom apie kiekius, paprastai tiek vidutiniškai ir būna. Taip kad tavo derlius tikrai geras buvo, be to užaugo iki blasto, o man net neaugino.

ir kokie atsakymai?
as tai vakar santariskese pasidariau antikilerius, sumokejau 470 lt doh.gif ir uzsirasiau pas dadoniene komentarams, tai irgi ziuresiu, koki rezultata gausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 13:45)
Barselona uz savaites  biggrin.gif

Pavydžiu biggrin.gif Aš ten gyvent galėčiau biggrin.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 01, 07:30)
Merginos, o stimuliacijos metu galima myletis? Vakar paisdykavom, tai siandien kiausides kazkokios labai jautrios  blush2.gif Kazkaip nepagalvojau apie tai paklaust savo gyd, o ir ji ne zodziu apie tai neuzsimine.

Stimuliacijos metu galima, jei tik sveikata leidžia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 01, 08:48)
bigsmile.gif  Tada baigsiu skustis, nes su tuo reikalu tai tragedija dabar jau  doh.gif
O siaip nieko kitko daugiau kaip ir nera.PMS pozymiu ir tu nematyt  blink.gif  Apart to, kad siaubingai ima siutas  blink.gif  Galeciau susipykti dabar su visu pasauliu ir vistiek jaustis teisi  lotuliukas.gif

Kaip jauciasi mano bendrakeleives bum ir Aiste 35 ?

Kai anksti dar kažkokiem požymiams tai stengiuosi neprisigalvoti biggrin.gif Kartais galva pasvaigsta, bet čia gali ir nuo operacijos likutinė vertė būti biggrin.gif Pilvą paduria, bet čia irgi su tuo pačiu galima sieti. Su viduriais pas mane visada problemū būdavo tai irgi nelabai surišu.. ax.gif Na dar daug laiko, lauksiu požymių ant savaitgalio biggrin.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 01, 09:30)
Merginos, o stimuliacijos metu galima myletis? Vakar paisdykavom, tai siandien kiausides kazkokios labai jautrios  blush2.gif Kazkaip nepagalvojau apie tai paklaust savo gyd, o ir ji ne zodziu apie tai neuzsimine.

Galima, tik gal geriau kiek švelniau nei įprastai biggrin.gif Gi jauti kiek tau gerai o kaip jau nelabai. O pasimylėti tai ir reikia, gi spermiukus atnaujinti reikia prieš procedūrą, mes taikėm 3 dienos prieš punkciją rolleyes.gif

Tai kas šiandien testuojasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 01 kovo 2011 - 10:47
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 01, 11:13)
ir kokie atsakymai?
as tai vakar santariskese pasidariau antikilerius, sumokejau 470 lt  doh.gif ir uzsirasiau pas dadoniene komentarams, tai irgi ziuresiu, koki rezultata gausiu  blush2.gif

Skaičiukų dabar nepasakysiu, nes esu darbe. Bet abu buvo žemiau normos, nors ne taip kad labai tragiška. Dariau dar ir bendrą, ir cukų, tai nekokie tie tyrimai. Bet po ligų man būna. Dabar stiprinsiuos, o grįžus pakartosiu ir tada - pas Treijsą.
Kada eini pas Dadonienę? Kas čia per gyd? Būtinai parašyk, ką sakys 4u.gif Labai jau įdomu.
Aš galvoju gal užsirašyti pas Karpenko? Dar ir jos nuomonės dėl Bykovos paklaisčiau g.gif
Ar jau suplanavote atostogas?
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 01, 11:46)
Sveikos,

Kai anksti dar kažkokiem požymiams tai stengiuosi neprisigalvoti biggrin.gif Kartais galva pasvaigsta, bet čia gali ir nuo operacijos likutinė vertė būti biggrin.gif Pilvą paduria, bet čia irgi su tuo pačiu galima sieti. Su viduriais pas mane visada problemū būdavo tai irgi nelabai surišu.. ax.gif Na dar daug laiko, lauksiu požymių ant savaitgalio biggrin.gif
Galima, tik gal geriau kiek švelniau nei įprastai biggrin.gif Gi jauti kiek tau gerai o kaip jau nelabai. O pasimylėti tai ir reikia, gi spermiukus atnaujinti reikia prieš procedūrą, mes taikėm 3 dienos prieš punkciją  rolleyes.gif

Tai kas šiandien testuojasi? bigsmile.gif

kada Bum darysies testa man atrodo kad mes panasiai turetume darytis, man isodino sekmadieni, vakar buvo varskingu isskyru , kazin ar cia nieko blogo, ir gal zinot gada jau tie zirniukai implantuojas
Atsakyti
labutis noriu pasiklausti patarimo,man siandien 5dpi su snaugutem ir nuo vakar atsirado sloga,gerkle skauda,temperatura nedidele 37,2,nesciosios vadove perskaiciau kad zoleliu nerekomenduojama gerti,tai ka man vartoti?gal koki juros vandeni i nosi purksti nusipirkti?ir pilvo siandien nebemaudzia kazkodel siandien...pradedu pergyventi.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 01, 12:12)
Skaičiukų dabar nepasakysiu, nes esu darbe. Bet abu buvo žemiau normos, nors ne taip kad labai tragiška. Dariau dar ir bendrą, ir cukų, tai nekokie tie tyrimai. Bet po ligų man būna. Dabar stiprinsiuos, o grįžus pakartosiu ir tada - pas Treijsą.
Kada eini pas Dadonienę? Kas čia per gyd? Būtinai parašyk, ką sakys 4u.gif  Labai jau įdomu.
Aš galvoju gal užsirašyti pas Karpenko? Dar ir jos nuomonės dėl Bykovos paklaisčiau g.gif
Ar jau suplanavote atostogas?


na jei zemiau ribos, tai gal tai yra priezastis, kad zirniukai pabega? g.gif
Dadoniene - reumatologe, kazkas is mergaiciu sake, kad sitie antikuniai susije su imuninem, o imunines ligas komentuoja reumatologai..., blogiau tikrai nebus ax.gif
del nuomoniu - as visada linkusi manyti, kad kelios nuomones - nepakenks 4u.gif
dar nesuplanavom sad.gif mes abu su MB nardom, tai turim kompanija, kuri rupinasi musu ir savo atostogomis, tai laukiam is ju pasiulymu smile.gif
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 01, 12:17)
kada Bum darysies testa man atrodo kad mes panasiai turetume darytis, man isodino sekmadieni, vakar buvo varskingu isskyru , kazin ar cia nieko blogo, ir gal zinot gada jau tie zirniukai implantuojas

nieko blogo del crinono iskritimo. Pvz., pas mane per 1 IVF jis visai nekrito, per antra isodinima - krito..., deja abu rezultatai neigiami sad.gif
taip kad nepergyvenk, joks tai ne rodiklis 4u.gif
Atsakyti