Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(RositaK @ 2011 03 08, 09:08)
tad kiek zmoniu, tiek skirtingu atveju  4u.gif

del gonal ir menopur stimuliavimo-LV bent man taike toki mixa idant kiausialasciu kokybe butu gera kiek imanoma  4u.gif

Tai čia faktas, tiesiog sakau, ką daryčiau, kas dar nedaryta ax.gif

Lygiai taip pat su Menopur man, tokios ššš po stimuliacijos, kaip po Menopur, per kitus IVF nėra buvę schmoll.gif

Tik pasitvirtina tavo žodžiai - kiek žmonių, tiek skirtingų atvejų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 08, 09:00)
Kijeve yra dar tokia klinika, vadinasi ISIDA, ten kazkaip visos brites masiskai vaziuoja.Ten del idomumo buvau paziurejus, tai nemaciau irgi tokios programos, tikriausiai jie to ir nesiulo.

T.P.Keberiokst, gal tu zinai, ko ten visos bega ?  bigsmile.gif  Nes as tai mastau apie ta kita, kur siuloma ta progama.Bet pasirinkau ja ne del tos programos, bet del to, kad manasis gyvas sekmes pavyzdys yra is tos klinikos  ax.gif



Kiek suprantu tai del kainos ir donoriniu kiausialasciu.UK yra istatymas,kad vaikas gimes is donorines lasteles,suejus 18-ai,turi galimybe tace susirasti.Tai donoru UK ne taip ir daug.Reikia laukti mazdaug metus kol atsiras,ir tai dazniausiai daroma apmokant kitai moteriai pilna ivf cikla.As jau turiu vizita tokiam balandzio 7,tik jei Ryga ka anksciau pasiulys atsisakysiu donorinio kelio.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 08, 12:15)
RositaK, kas pas tave planuose siuo metu ?  ax.gif

4u.gif
pramynėm takus pas Bykoovą ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 08, 12:41)
4u.gif
pramynėm takus pas Bykoovą  ax.gif  wub.gif


Ir koks rezultatas, rekomendacija ar dar kazkas ? ax.gif Ko planuojat imtis ?
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 08, 13:15)
Ir koks rezultatas, rekomendacija ar dar kazkas ? ax.gif Ko planuojat imtis ?

nu ziuresim ka ji sakys, kiek laiko reiks gydyti tom LIT injekcijom. o tada kazkada 5IVF, paskutinis ryztingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 08, 13:31)
nu ziuresim ka ji sakys, kiek laiko reiks gydyti tom LIT injekcijom. o tada kazkada 5IVF, paskutinis ryztingai  biggrin.gif


Tikriausiai del to, kad daugiau nebereikes... ax.gif Nebent seses kokios tongue.gif O kur darysit ?

O kodel tau LIT injekciju prireike ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 08 kovo 2011 - 13:21
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 08, 14:20)
Tikriausiai del to, kad daugiau nebereikes...  ax.gif  Nebent seses kokios  tongue.gif  O kur darysit ?

O kodel tau LIT injekciju prireike ?

aisku LV, Embrions 4u.gif
o antras klausimas geras lotuliukas.gif manau argumento kad per keturis bandymus niekas nesikabino uztenka 4u.gif tikiuosi busim viska kas musu rankose imanoma dare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 08, 11:00)
Kijeve yra dar tokia klinika, vadinasi ISIDA, ten kazkaip visos brites masiskai vaziuoja.Ten del idomumo buvau paziurejus, tai nemaciau irgi tokios programos, tikriausiai jie to ir nesiulo.


Na aš jei kur važiuočiau, tai tikriausiai būtent dėl tos programos. Tas nepasisekimas labai jau tiesiog užmuša. O įdomu mano 2IVF atveju užskaitytų kaip nepasisekusį? Esu skaičiusi, man rodos apie Amerikos klinikas, kad jei tik kyla sakičiukai bent kiek, reiškia IVF pasisekė, nors realiai rezultato tai nėr.
O kalba tai, žinoma, rusiškai?

QUOTE(Warwara @ 2011 03 08, 11:38)
Egk, aciu tau  wub.gif
As del taves labai pergivenu, kai atejau rudeni i foruma, tai tu kaip tik darei savo pirma IVF, tai verkiau nerealiai kai tau nepavyko  verysad.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(RositaK @ 2011 03 08, 13:31)
nu ziuresim ka ji sakys, kiek laiko reiks gydyti tom LIT injekcijom. o tada kazkada 5IVF, paskutinis ryztingai  biggrin.gif

Oi nebus gi paskutinis lotuliukas.gif norėsis dar sesės ar brolio ax.gif

Oi dar prisiminiau 4u.gif
Kažkada šiame forume rašė viena mergaitė apie IVF beroda Turkijoe? ten taikoma kažkokia co-culture? - esmė, kad paimama gimdos lopinėlis ir atgal įsodinama tas lopinėlis su embrionuku. Gal kas atsimena? Kuri mergaitė ten rašė? Prisimenu, kad jis siūlė suteikti daugiau informacijos kam įdomu, bet tuo metu buvau tikra, kad man tai nereiks blush2.gif
Dar kažkuri rašė apie IVF Kaire.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 08 kovo 2011 - 14:02
QUOTE(egk @ 2011 03 08, 14:56)
Na aš jei kur važiuočiau, tai tikriausiai būtent dėl tos programos. Tas nepasisekimas labai jau tiesiog užmuša. O įdomu mano 2IVF atveju užskaitytų kaip nepasisekusį? Esu skaičiusi, man rodos apie Amerikos klinikas, kad jei tik kyla sakičiukai bent kiek, reiškia IVF pasisekė, nors realiai rezultato tai nėr.
O kalba tai, žinoma, rusiškai?


Nu matai, jeigu pagal ta programa, tai tavo sekmes jie nepatvirtina tol, kol tavo vaikas negimsta.T.y. jeigu tu ir pastoji, bet veliau/bet kuriuo nestumo metu ivyksta persileidimas, viskas daroma is naujo, be papildomo mokescio. Taip kad nesvarbu, ar tau skaiciukai kilo ar krito, vaikucio tu neturi dar, vadinasi su tavim dirba, kol tu ji turi mirksiukas.gif

O kalba tai jo, rusu.Tik as ja nesneku ax.gif Angliskai tiktai smile.gif Bet be problemu padarem ir tai, nors jie mieliau noretu sneketis rusiskai.Taciau su manim kantriai snekejo angliskai tol, kol neatsake i visus mano klausimus tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2011 03 08, 14:56)
Oi dar prisiminiau 4u.gif
Kažkada šiame forume rašė viena mergaitė apie IVF beroda Turkijoe? ten taikoma kažkokia co-culture? - esmė, kad paimama gimdos lopinėlis ir atgal įsodinama tas lopinėlis su embrionuku. Gal kas atsimena? Kuri mergaitė ten rašė? Prisimenu, kad jis siūlė suteikti daugiau informacijos kam įdomu, bet tuo metu buvau tikra, kad man tai nereiks blush2.gif
Dar kažkuri rašė apie IVF Kaire.


O kodel dabar galvoji, kad jau prireike ? blink.gif
Atsakyti
Istambule (Turkija) daresi mano ziniomis inga2222, apie 15000lt iseina procedura su ta ko-kultura 4u.gif
Izraelyje berods JustaZ, bet jau dvigubai jei ne brangiau iseina. Ir cia tos ko-kulturos nedaro.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 08, 15:09)
Nu matai, jeigu pagal ta programa, tai tavo sekmes jie nepatvirtina tol, kol tavo vaikas negimsta.T.y. jeigu tu ir pastoji, bet veliau/bet kuriuo nestumo metu ivyksta persileidimas, viskas daroma is naujo, be papildomo mokescio. Taip kad nesvarbu, ar tau skaiciukai kilo ar krito, vaikucio tu neturi dar, vadinasi su tavim dirba, kol tu ji turi  mirksiukas.gif 

O kodel dabar galvoji, kad jau prireike ?  blink.gif

Tada labai gerai
Na dar nesu tikra, kad prireikė blush2.gif Bet po 2 kartų veikelio gi nesilaukiu, tai va ir kuriu planus ateičiai. Kartais pasvarstau, kad gal geriau sumokėt kad ir didelę sumą ir tada jau ramiai laukt. Bet iš kitos pusės, kaip sakė Keberiokst, LV už tą sumą keli IVF išeis g.gif Aišku baisu ir tolimi atstumai, tos vizos...

Rosita, o tu gal daugiau žinai apie tą co-culturą? Ar tikrai ji tokia veiksminga? O 15000 litų? Tada nėra labai baisu biggrin.gif O tu pati negalvojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 08 kovo 2011 - 14:26
QUOTE(egk @ 2011 03 08, 15:24)
Tada labai gerai
Na dar nesu tikra, kad prireikė blush2.gif Bet po 2 kartų veikelio gi nesilaukiu, tai va ir kuriu planus ateičiai. Kartais pasvarstau, kad gal geriau sumokėt kad ir didelę sumą ir tada jau ramiai laukt. Bet iš kitos pusės, kaip sakė Keberiokst, LV už tą sumą keli IVF išeis g.gif Aišku baisu ir tolimi atstumai, tos vizos...


Man tai cia tokie buitiniai rupesciai, kai yra noro, jie greit issiprendzia irnesakyk.gif As tai net nesuku sau galvos del tokiu dalyku schmoll.gif Ka reiks ta ir padarysiu. O kas liecia LV ar LT, tai jo, cia iseitu DUAG daugau ciklu nei vienas Kijeve.Bet man yra svarbiau tos technologijos, kuriu deka pasiekiamas daug aukstesnis rezultatas.O tu technologiju, deja neturim nei mes, nei LV.....Va cia ir yra mano didziausia apsisprendimo priezastis.As nenoriu skaiciuoti kiek IVF galiu pasidaryti pas latvius, noriu vieno, bet kokybisko ir rezultatyvaus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 08 kovo 2011 - 14:32