Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(egk @ 2011 03 08, 10:35)
Lauksiu ir aš ką atrašys. Mano atveju irgi laikas dideli pinigai, tai ir svarstau, ir kaupiu informacija, ir galvoju ir nebežinau ką daryt blush2.gif
O tau linkiu sėkmės pirmuoju bandymu 4u.gif

Liberi, 4u.gif  4u.gif  4u.gif laisim žinių


Kijeve yra dar tokia klinika, vadinasi ISIDA, ten kazkaip visos brites masiskai vaziuoja.Ten del idomumo buvau paziurejus, tai nemaciau irgi tokios programos, tikriausiai jie to ir nesiulo.

T.P.Keberiokst, gal tu zinai, ko ten visos bega ? bigsmile.gif Nes as tai mastau apie ta kita, kur siuloma ta progama.Bet pasirinkau ja ne del tos programos, bet del to, kad manasis gyvas sekmes pavyzdys yra is tos klinikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 08, 06:36)
Mano gydytojas sodina tik blastocitas ir saldo tik blasto , nes taip atrenka jo zodziais geriausius . o saldo tik A+ kategorijos blastus , nes kitiu atveju yra labai mazai sansu , kad jie isgyvens ir jo zodziais tik bereikalingai sugaistas laikas  .Nenorejau labai kistis , be cia beveik niekas nebesodina 2-3 dienu , sakau beveik , nes nezinau gal kas sodina , bet kiek ieskojau kur ir kaip darytis tai buvo visur vienodas planas , t.y. isodinimas 5 diena . Tai rinkausi kur didziausias teigiamu rezultatu reitingas .O kai paklausiau gydytojo , koks bus planas B jei nepavyks  ? Tai jis sako visu pirma tai nematau kodel turetu nepavykti , o antra , tai gali nepavykti , jei jie nesivaisins arba nesivystys . Jei daaugs iki blasto , tai pastosi bet kokiu atveju . Taip ir buvo  thumbup.gif Aisku kiekviena salis turi savus metodus , galimybes ir labaratorijas .O embrijonam tikrai geriau augti ir apsivaisinti gimdoje , bet jei neiseina apsivaisinti , arba buna nesivystantis , tai del to mes ir darome IVF. Nenoriu nieko suklaidinti , bet kadangi yra kam idomu , tai bandau padeti , gal kam tai bus naudinga informacija  ax.gif Sekmes visoms !
Bum sveikinu , ir kaip jautiesi ? Kaip Damute tavo skaiciukai ?




"Jei daaugs iki blasto , tai pastosi bet kokiu atveju". man dejo dvi blasto ir rezultatas neigiamas sad.gif tikrai netiesa ,kad jai deda blasto tai 100% pastosi,yra daug pavyzdziu,kad su blasto nepavyksta ,o su emrioniukais pasiseka,praeita svaitele idejo 2 emrioniukus tai tikiuosi ,kad anras kartas pavyks nors ir su emrionais
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 08, 11:25)
"Jei daaugs iki blasto , tai pastosi bet kokiu atveju".      man dejo dvi blasto ir rezultatas neigiamas sad.gif tikrai netiesa ,kad jai deda blasto tai 100% pastosi,yra daug pavyzdziu,kad su blasto nepavyksta ,o su emrioniukais pasiseka,praeita svaitele idejo 2 emrioniukus tai tikiuosi ,kad anras kartas pavyks nors ir su emrionais


Tikrai taip.....Is tiesu, tai niekas negali duoti 100% procentu.geriausiu atveju, tai aplinkybes gali buti palankios pastojimui, taciau jo is anksto nuprognozuoti joks rimtas gydytojas neisryzta....
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 14:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nuosirdziausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Egk, aciu tau wub.gif
As del taves labai pergivenu, kai atejau rudeni i foruma, tai tu kaip tik darei savo pirma IVF, tai verkiau nerealiai kai tau nepavyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 08, 09:47)
Labas rytas smile.gif

Puse nakties be miego ir svarstymuose, nu kaip vis del to pasielgt: augint/neaugint blastukes, sodint siandien, uz keliu dienu ar bandyt per kelis kartus, kaip kad bum dabar dare doh.gif Zodziu, galva tuoj sprogs mega_shok.gif Tikiuosi, nuvaziavus i klinika dar karta su gyd apkalbet visas galimybes, gal iseis nusiramint ir jau be jokiu abejoniu pasirinkt kazkoki tai varianta. O dabar jauciuosi kaip kryzkelej ir nezinau i kuria puse pasukt doh.gif


Siandien vaziuoji isodinimui.. bigsmile.gif Kelinta val.? Palikciau tau virusiuka kedej, nes einu i pasimatyma siandien.. wub.gif
Atsakyti
Kristuciuke
O! Sekmes pasimatime! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 07, 17:25)
Jau pakalbejau su gyd, turim 9 is 9 puikiai besidalinancius embrioniukus biggrin.gif Rytoj isodinimas. Su gyd diskutavom ar augint iki blasto, nutarem, kad ne. Tikiuos, priemiau teisinga sprendima mastau.gif

Nu gražiai čia pas tave viskas thumbup.gif Gražaus susitikimo, jei šiandien sodinsi mirksiukas.gif Aš manau, jei turėčiau (būčiau kada turėjus) galimybę, būčiau sodinus per du kartus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viktoriukas*: 08 kovo 2011 - 10:52
Sveikos,
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 08, 06:36)
Bum sveikinu , ir kaip jautiesi ? Kaip Damute tavo skaiciukai ?

Jaučiuosi kaip niekur nieko biggrin.gif Pilvą tik kartais pamaudžia, bet po punkcijos man dar nebuvo dienos kad nepamaustų tai nežinau ar čia nuo punkcijos vis dar ar jau nuo ko nors kitko biggrin.gif O daugiau tai jaučiuosi kaip niekur nieko, stengiuosi ramiai laukti kitos savaitės ax.gif
Aš irgi labai laukiu Damutės skaičiukų

QUOTE(Liberi @ 2011 03 08, 08:47)
Puse nakties be miego ir svarstymuose, nu kaip vis del to pasielgt: augint/neaugint blastukes, sodint siandien, uz keliu dienu ar bandyt per kelis kartus, kaip kad bum dabar dare doh.gif Zodziu, galva tuoj sprogs mega_shok.gif Tikiuosi, nuvaziavus i klinika dar karta su gyd apkalbet visas galimybes, gal iseis nusiramint ir jau be jokiu abejoniu pasirinkt kazkoki tai varianta. O dabar jauciuosi kaip kryzkelej ir nezinau i kuria puse pasukt doh.gif

Siūlau pasiklauti medikais, jie geriausia žino kokia praktika pas juos pasitvirtina, kaip geriausia, įsiklausyti į jų žodžius 4u.gif

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 08, 10:40)
Palikciau tau virusiuka kedej, nes einu i pasimatyma siandien.. wub.gif

Linkiu pamatyt kad gražiai viskas auga wub.gif

Beje, visas su tulpių diena
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 08, 11:52)
jei turėčiau (būčiau kada turėjus) galimybę, būčiau sodinus per du kartus ax.gif

as per 3IVF Lt turejau-isodinom du triju dienu, o 8embrionus auginom iki blasto, bet niekas neuzaugo unsure.gif per 4IVF LV is 5embrionu isaugo 2blastocistos, bet nesikabino nei viena unsure.gif LV buvo vienas isodinimas, nes jie dvigubo nepraktikuoja, nzn kodel g.gif
tad kiek zmoniu, tiek skirtingu atveju 4u.gif

del gonal ir menopur stimuliavimo-LV bent man taike toki mixa idant kiausialasciu kokybe butu gera kiek imanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 08, 12:08)
as per 3IVF Lt turejau-isodinom du triju dienu, o 8embrionus auginom iki blasto, bet niekas neuzaugo  unsure.gif per 4IVF LV is 5embrionu isaugo 2blastocistos, bet nesikabino nei viena  unsure.gif LV buvo vienas isodinimas, nes jie dvigubo nepraktikuoja, nzn kodel  g.gif
tad kiek zmoniu, tiek skirtingu atveju  4u.gif

del gonal ir menopur stimuliavimo-LV bent man taike toki mixa idant kiausialasciu kokybe butu gera kiek imanoma  4u.gif


RositaK, kas pas tave planuose siuo metu ? ax.gif
Atsakyti
sveikinu visas su kovo 8aja.visoms dideles sekmes
Atsakyti