Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 07, 20:57)
o tai tu likusiu nesaldysi ? Nes saldymui vis tiek reikia paauginti iki blastocitu .O su blastocitom pastojimo sansai padideja 70 %

Šaldymui tikrai nebūtina auginti iki blastocistų, šaldyti galima ir 2-3 dienų embrionus. O šiaip kiek pastebėjau gydytoja S nelabai linkusi auginti iki blastocistų, dažniausiai sodina 3 dienų embrionus. Jei man reiktų irgi neauginčiau, manau embrionams geriau augti gimdoje, tuo tarpu iki blastocistų užauga tikrai mažas procentas.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 15:11)
Va cia tai aukso zodziai  thumbup.gif  Aciu tau labai....  ax.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 18:56)
Warwara, ko tik nepadarysi del maziuku....  wub.gif  as tai dabar turiu tiksla ir man gali dangus griuti, bet man jau einant link tos svajones nei pinigai svarbu nei dar kas nors.Ne del to, kad mes ju turetumem (nes tikrai neturiu  unsure.gif ), bet del to, kad pinigai yra labai reliatyvus dalykas.Man tinka bet kokios priemones dabar susilaukti vaiku.....  ax.gif


Ner uz ka mazute, apskritai tavo nusiteikimas mane zavi, ir del pinigu tu labai labai teisi, nes jie tikrai nors ir nelengvai uzdirbami. Zinau kad tau pasiseks, nes su tokiu pozityviu mastymu kitaip ior negali buti. 4u.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif


Puikus atpildas uz ilga laukima bigsmile.gif Laukiu svieziu virusiuku smile.gif

QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 03 07, 19:34)
Gryzau is ligonines visa apmokyta,istreniruota  lotuliukas.gif ,manau nieko nebus sudetingo paciai susileisti vaistus kaip maniau  rolleyes.gif ,tai 21c.d.pradesiu leistis BUSERELIN'a,klimaksuosiu,tai baisu pagalvot kas laukia mb  lotuliukas.gif .Sakykit,ar teko kuriai naudot sita geri  ax.gif ?

As jau antra savaite leidziuosi supercur (buserelino tipo vaistukai) tai zinok nieko baisaus su tuo klimaksu, bijojau ir as ir gasdinau MB. Tik va miego tai ziauriai noriu, galeciau atrodo tik atsikelus ryte ir vel eiti miegoti bigsmile.gif blink.gif Tik va nezinau ar del vaistu tu ar siaip koks nesusipratimas, bet jau mmm kol atejo tai maniau numirsiu nuo galvos skausmo ir net fizinio pykinimo, o anksciau net nejausdavau kaip jos ateidavo. tai va tokia mano patirtis. Kita savaitele jau keliausiu pas dr ir tikiuosi leis pradet Gonal leistis.
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 07, 22:03)
Aiste, tai kaip suprantu, jei turi option auginti ar ne tai geriau auginti?  blink.gif  4u.gif

Mano nuomone , tai tikrai tik auginti . pastojimo sansu procentai sako patys uz save .
Atsakyti
Spurguliukas29 as leidausi briuserelina,nu ka zinu nieko baisaus su tuo klimaksu,kartais banga uzeidavbo pazliumbt ir vsio,o siaip istveriau tvarkingai smarkiai neprigasdinus vyro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 07, 22:19)
Mano nuomone , tai tikrai tik auginti . pastojimo sansu procentai sako patys uz save .

o svarbiausia tai tiketi , kad viskas pasiseks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2011 03 07, 11:13)
Jei man reiktų irgi neauginčiau, manau embrionams geriau augti gimdoje, tuo tarpu iki blastocistų užauga tikrai mažas procentas.

Oi, dabar isvis susipainiojau... blink.gif blink.gif Turbut geriausia kaip daktaras pasakys taip ir daryti.. blink.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 07, 11:21)
o svarbiausia tai tiketi , kad viskas pasiseks  4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 07, 20:57)
o tai tu likusiu nesaldysi ? Nes saldymui vis tiek reikia paauginti iki blastocitu .O su blastocitom pastojimo sansai padideja 70 %.Jei jau leisti piningus ivf , tai damoketi dar ir uz tai . Nes mano is 11 iki blastu isaugo tik 2 . O bum kiek atsimenu tai 4ar 5 , nors ir labai graziai atrode . Tai jei cia del piningu , tai tikrai nevieta rizikuoti .o su paprastais sansai 50ant50 . blush2.gif  Cia tik mano nuomone is mano surinktos informacijos . ax.gif Nepyk jeigu sumaisiau viska , bet as tikrai noriu visoms kuo geriausios sekmes .


Jau Singerita atsake, kad nebutina augint iki blastu, norint uzsaldyti, o mano turimom ziniom klinikoj, kurioj daraus IVF blastu nesaldo. O neaugint nusprendziau ne del pinigu, apie tai net nesvarsciau. Tokio sprendimo priemimui labiausiai itakos turejo tai, kad as is tiesu siek tiek pabijojau, kad nemaza dalis embrioniuku taip ir neuzauga iki blastukiu. Jei iki rytojaus niekas nepasikeis, 3 isodinsim, o dar 6 turesim kitam kartui, jei neduok D.. sis bandymas nepavyktu.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 14:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:07)
Tikiuosi kad šįkart čia jau ne beveik ir galėsim tikrai svajoti kaip čia augs tas pilvas, pirkti kraitelį, ruošti tą 3 kambarį (kuris vietoj sandėlio iki šiol dūlėjo) ir laukti pagyvėjimo namie rolleyes.gif

Bum, clap.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Laabai laabai del taves dziaugiuosi wub.gif wub.gif wub.gif Ir si karta tikrai viskas bus gerai group.gif ,tevelis tegu jau ruosia kambari biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 07, 21:16)
Ner uz ka mazute, apskritai tavo nusiteikimas mane zavi, ir del pinigu tu labai labai teisi, nes jie tikrai nors ir nelengvai uzdirbami. Zinau kad tau pasiseks, nes su tokiu pozityviu mastymu kitaip ior negali buti.  4u.gif
Puikus atpildas uz ilga laukima  bigsmile.gif  Laukiu svieziu virusiuku smile.gif


As jau antra savaite leidziuosi supercur (buserelino tipo vaistukai) tai zinok nieko baisaus su tuo klimaksu, bijojau ir as ir gasdinau MB. Tik va miego tai ziauriai noriu, galeciau atrodo tik atsikelus ryte ir vel eiti miegoti  bigsmile.gif  blink.gif Tik va nezinau ar del vaistu tu ar siaip koks nesusipratimas, bet jau mmm kol atejo tai maniau numirsiu nuo galvos skausmo ir net fizinio pykinimo, o anksciau net nejausdavau kaip jos ateidavo. tai va tokia mano patirtis. Kita savaitele jau keliausiu pas dr ir tikiuosi leis pradet Gonal leistis.

Tik man dar dakt.minejo,kad mmm gali ir neateiti,ar cia visom skirtingai?Po to pradesiu leistis Menopur'a,o kaip laukiu,kada viskas greiciau pajudes,skaitant geras mergaiciu naujienas,laukiu nesulaukiu wub.gif
Atsakyti
Warvara ,dabar jau tikrai turi sekti Bum pedomis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 03 06, 21:09)
Damute o kaip tu laikais? ax.gif Kaip savijauta?


Laikausi taip pat ax.gif Vėl šiandien pridaviau kraują, ryt vakare bus atsakymas (jei ne poryt). doh.gif Kažkokių ypatingų pojūčių nėr blush2.gif
O pati kaip laikaisi?
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif


Didžiuliai sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 07, 21:07)
O kaip Damutei ? kaip kyla  hcg ?


Dar nežinau, geriausiu atveju rytoj vakare, oj laukiu-laukiu...
Atsakyti
Ačiū mergytės už sveikinimus wub.gif Man net nejauku kad čia tiek sveikintojų prisirinko blush2.gif , pati kaip viešnia čia jaučiuosi tik keli mėnesiai, o pusė temos užgriozdinau hihihi.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 07, 19:25)
Jau pakalbejau su gyd, turim 9 is 9 puikiai besidalinancius embrioniukus biggrin.gif Rytoj isodinimas. Su gyd diskutavom ar augint iki blasto, nutarem, kad ne. Tikiuos, priemiau teisinga sprendima mastau.gif

Aišku kiekvienoj klinikoj skirtingos praktikos. VK man kaip tik patarė dėti vieną embrioną ir vieną blasto, sakė pas juos labai gerai tokia praktika pasitvirtino, net 50 proc pastojimų tipo taip gaunasi, nes vienas įsodinamas anksčiau, kitas vėliau, taip tipo didesnė tikimybė užtaikyti ant teisingo endometriumo storio. Bet turbūt augint patariama kai yra daug embrionukų, o 9 daug ar nelabai įsivaizduoju..

QUOTE(Delena @ 2011 03 07, 20:03)
Tavo pastangos ir kantrybe pastumia mane ir nenuleisti ranku ir eiti link savo tikslo nestuke.gif

Džiugu kad kažką įkvepiu siekti toliau tikslo, tikrai neverta nuleisti rankų kad ir kas benutiktų mirksiukas.gif

QUOTE(Citas @ 2011 03 07, 21:16)
Kita savaitele jau keliausiu pas dr ir tikiuosi leis pradet Gonal leistis.

Gero starto!
Papildyta:
QUOTE(Damute* @ 2011 03 07, 22:30)
Laikausi taip pat  ax.gif Vėl šiandien pridaviau kraują, ryt vakare bus atsakymas (jei ne poryt).  doh.gif Kažkokių ypatingų pojūčių nėr blush2.gif

Laikom už tave kumščius ir laukiam atsakymo 4u.gif
Atsakyti