Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 03 07, 16:57)
Beta1
neseniai visai snekejom ta tema su drauge, bet patikslinsiu.
Pas mane yra variantas daryti Kieve, bet tai toli nuo namu...

Damos, tai kaip tai darome, kai IVF toli taip? Reikia gi nuvaziuoti ir konsultacijai ir vizitams ir procedurai. Ar imti su vyru pusmeti atostogu ir ten gyventi? Is LT iki Ukrainos pigiu reisu lektuvu nera. Tiesioginio traukinio iki Kievo nera. Tas vaziavimas pirmyn-atgal ar tai tikrai pagerina rezultata...
As kodel klausiu, as netoli Kievo bunu min 2 savaites i metus. Bet neisivaizduoju kaip ten daryti IVF... Prie pacios proceduros kainos prisideda keliones islaidos.


Nu as tai kai skambinau, mes kaip ir pasideliojom toki ale grafika kaip tai turetu/galetu atrodyt.Tai jeigu nesupyks mergaites, kurioms neidomu, galiu siek tiek papasakoti ax.gif
Man patare atvaziuoti vienai dienai likus iki mmmm keliom dienom arba likus kokiai savaitei.Per ta viena diena, jie pasidaro visus ten tyrimus ir t.t. ka jiem reikia.Ir jeigu gyd mano, kad yra butinybe, ta pacia diena padaro ir histero.Nu LP tai aisku, kad nepadarys......Ir tada, ta pacia diena, kai tavo gyd jau mato tavo tyrimukus, jus kartu susitariat del norimo laiko/datos kada pradeti stimuliacija.Tuo paciu metu mazdaug pasako kokios galima laukti tikimybes, kad pasiseks.As tai vaziuosiu 2-3 men likus iki mano norimos stimuliacijos, kad jeigu yra reikalas, man galetu paskirti kazka pavartoti jeigu reikia ar dar ka, kad padidinti ta potenciala.Tada jeigu taikoma ilga schema, tai tuos slopinancius vaistus gali vartoti ir namie tas 2-3 savaites, prieziuros tau tuo metu nereikia.Kai prasideda stimuliacija, tada jau reikia ten atvaziuoti ir prabuti 2-3 savaites kol viskas bus atlikta.Po isodinimo gali ciuozti namo, jie nemato tame nieko blogo, kad tu skrisi.

T.P.Keberiokst, nu man i Indija, tai nezinau ar cia kiek labiau apsimoketu.Manau man pagal lokacija Kijevas artimiau butu.....O del to, kad tiek pat sudejus pinigu LV tikrai gautusi kazkas, tai gal ir tu teisi, bet as dabar noriu vaziuoti ten, kur yra normalios labaratorijos, didesnes technologines galimybes....Kazkaip ta 3 kambariuku sistema pas U manes nebezavi tongue.gif

Nu zodziu griebiu jauti uz ragu tongue.gif Tiktai kaip tu memiu dabar sulaukti man....Atrodo gi naturaliam cikle sodino, tik ovitreli leidausi ir crinona, memes jau turejo parsivilkti, ale nera..... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 07 kovo 2011 - 16:16
Bum didžiausi sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 16:15)
memes jau turejo parsivilkti, ale nera..... unsure.gif

labai gaila verysad.gif Beta1, kad nepavyko,aš turėjau viltį, kad viskas bus gerai verysad.gif
man mmm po paskutinio kartuko, kai buvo ir užkibę, atėjo 17d. po įsodinimo
Atsakyti
Beta1
Aisku, apgalovta sistema. Tik va skrydziu nera is Vln i Kieva pigiu sad.gif Uz 1000 lt skristi tai IVF auksinis tampa... Ir be tu 18000 Eur smile.gif

Tai gaunasi savaite konsultacija pirmine, po to savaite punkcija ir isodinimas... Ziuresim, jei cia nepavyks, tai keliausiu i Kieva smile.gif Man jau gal 5 zmones pasake - varyk ten, gal jie jaucia smile.gif Mano IVF sponsorius kaip tik Ukrainoje gyvena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif


Bum , negaliu neikist savo nosiuko ir taves su tooookia naujiena nepasveikinti ploja.gif ploja.gif ploja.gif Jetus,,,kokia dziugi naujiena, ir kokia jums nuostabi si diena wub.gif
Laukiu taves bei kitu nestuke.gif nameliuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Warwara aciu uz palaikyma wub.gif Jei neklystu, tu taip pat S paciente smile.gif Smagu, cia susitikt bendrakrastietes smile.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 07, 16:25)
Beta1
Aisku, apgalovta sistema. Tik va skrydziu nera is Vln i Kieva pigiu sad.gif  Uz 1000 lt skristi tai IVF auksinis tampa... Ir be tu 18000 Eur smile.gif

Tai gaunasi savaite konsultacija pirmine, po to savaite punkcija ir isodinimas... Ziuresim, jei cia nepavyks, tai keliausiu i Kieva smile.gif Man jau gal 5 zmones pasake - varyk ten, gal jie jaucia smile.gif Mano IVF sponsorius kaip tik Ukrainoje gyvena  wub.gif


swoon.gif kooookie pinigai!
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 15:15)


T.P.Keberiokst, nu man i Indija, tai nezinau ar cia kiek labiau apsimoketu.Manau man pagal lokacija Kijevas artimiau butu.....O del to, kad tiek pat sudejus pinigu LV tikrai gautusi kazkas, tai gal ir tu teisi, bet as dabar noriu vaziuoti ten, kur yra normalios labaratorijos, didesnes technologines galimybes....Kazkaip ta 3 kambariuku sistema pas U manes nebezavi  tongue.gif

Nu zodziu griebiu jauti uz ragu  tongue.gif  Tiktai kaip tu memiu dabar sulaukti man....Atrodo gi naturaliam cikle sodino, tik ovitreli leidausi ir crinona, memes jau turejo parsivilkti, ale nera..... unsure.gif



Indija gerokai toliau,bet gerokai ir pigiau-9 tukst zaliu maziau kainuoja.
As,jauciu,vaziuociau tenai-taip ar taip neprivazinesi,teks sedet visa ta ivf,tai dar butu grazaus laiko tuo paciu paturistaut smile.gif

Kas cia per triju kambariuku sistema? unsure.gif

Mano mm irgi nei kvapo.Siandien testuka pasidariau,neigiamas.Jei ryt nesulaukiu mm,pradesiu dufa.Reikia pagaliau tu mm,reikia ir tas graikiska chlamydia pasidaryt,reikia uzsitikrint,kad mm nebutu kovo 31 ,ir siaip jau ju pasiilgau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 16:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif



thumbup.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif group.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif

prisidedu ir as prie sveikinimu.lengvo nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
BUM - ir as labai labai labai sveikinu!! 4u.gif 4u.gif
Isivaizduoju, kokia laiminga dabar esi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Liberi
Tai cia daro iki tol, kol nepagimdai smile.gif
Aha, as irgi S paciente. Tai gi labai sergu uz tavo sekme! Kaip ten tavo kompanija begyvena?

Esu tam tikroje IVF pasirosimo stadijoe: reikia kaz kaip susitaikyti, kad is pirmo karto tikrai gali ir nepavykti. Del visko susitaikiau, tik pinigai liko...
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 07, 17:09)
Liberi
Tai cia daro iki tol, kol nepagimdai smile.gif
Aha, as irgi S paciente. Tai gi labai sergu uz tavo sekme! Kaip ten tavo kompanija begyvena?

Esu tam tikroje IVF pasirosimo stadijoe: reikia kaz kaip susitaikyti, kad is pirmo karto tikrai gali ir nepavykti. Del visko susitaikiau, tik pinigai liko...


Tai, kad ta suma yra iki pergales, t.y. nestuke.gif supratau, bet kai pagalvojau, kad vienu kartu tiek pinigu reikia sumoket, tai plaukai pasisiause smile.gif
O as tai, zinok, negalvoju, kad nepavyks. Bet negalvoju ne del to, kad buciau uztikrinta savo sekme, bet tik todel, kad nenoriu saves dabar apkraut jokiom pasalinem, neigiamom mintim. Kitus variantus svarstyciau, tik tuomet, jei nepasisektu. O dabar tikiuos, tik pacio geriausio smile.gif
Kaip musu vaikiukams sekas, suzinosiu apie 7 ir paciai baisiai smalsu, kaip jie ten laikos mirksiukas.gif labai tikiuos, kad viskas jiems gerai smile.gif
Atsakyti