Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

Bum, dabar jau garsiai sveikinu! Saugok save ir zirniuka! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 16:17)
Ukrainoj, Kijeve.Klinikos internetinis adresas yra www.icsi.com.ua

O del tos 100% garantijos, tai skambinau.Sumoki 18.200 EUR ir pirmyn  bigsmile.gif Bet ten tau daro proceduras kiek reikia iki pasiekto rezultato.Net jeigu persileidi vel daro cikla is naujo, nieko papildomai nereikia moketi. Tragedija kokie pinigai, bet pagalvojus is kitos puses, tai cia tas pats kas lizingu pasiimti tokia visai nebloga masina.....  ax.gif  Bet bent jau sedi rami ir nerauni plauku nuo galvos begalvodama o kas, jeigu nepavyks si karta...... ? Nezinau, ar tokia mano filosofija apie masinos lizinga itikins mano brangiausiaji  lotuliukas.gif


Kadangi jau BUM pasveikinau, tai dabar Beta1, prisikabinsiu prie taves biggrin.gif -labai suintrigavai su tuo 18200EUR... g.gif As jau dabar isleidusi virs 35 000lt ir rezultato neturiu, tai vercia susimastyti... g.gif Jei dar kazka suzinosi, buk draugas, brukstelk ir man... mirksiukas.gif Ale snd vyrui pateiksiu toki "verslo" plana, jei nepavyks dar 5metus, tada jau tikrai reikia susimastyti... Gal geriau imti lizingu 10metu i prieki ir tureti apciuopiama rezultata g.gif Ale jei pavyks is 1IVF pas juos, tai tada ...... biggrin.gif viskas saunu... bet kaip sunkiai mokesis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 07, 14:37)
Papasakok savo istorija  4u.gif  ax.gif

Na istorija labai paprasta, kaip daugumos turbūt biggrin.gif 2007 m vasarą susituokėm ir po medaus mėnesio nusprendėm kad jau pasiruošę tapti tėveliais biggrin.gif Pirmą mėnesį pamenu varėm kas antrą dieną ščyrai, gi taip tikrai užtaikys lotuliukas.gif Nu bet jau po pusės mėnesio supratau kad taip nieko neišeis - nuvarytus arklius nušauna biggrin.gif Sekantį mėnesį bandžiau taikyti ant ovuliacijos, bet kai pas mane neitin reguliarūs ciklai tai supratau kad reikia kažkaip sužinot kada ta ovuliacija biggrin.gif Dar sekantį ciklą pradėjau matuot BT, supratau kad visviena reikės prisiduoti planiukių skyrelyje, neišdegė planas tiesiai pas nėštukes keliauti biggrin.gif Nu tai matavau, patapau BT eksperte lotuliukas.gif Po pusmečio sugalvojau kad kažkas ne taip, kantrybė mano tiek netempia, atsibodo žliumbti ties kiekvienom mmm ir ėjau išsitirti hormonų, apžiūros pas paprastą ginę, jinai mane ramino, sako reik metus bandyti. Yeah right.. Nu aš visviena mačiau pagal BT kad užtaikom ant O bet visviena š, surinkau visus įkalčius ir parodžiau MB, sakau nieko nebus, reiks tau tirtis. Nu nuėjo, išsityrė, pasirodė skaičiukai nekokie. Po mėnesio nuėjo pakartot tyrimo ir tada šiaušėm pas andrologę. Skaičiai taip ant ribos buvo tarp IUI ir IVF. Andrologė prirašė jam krūvą vitaminų ir vaistų, vartojo jis juos 3 mėn, o aš tuo tarpu aiškinausi su kuo tas IUI valgomas. Galiausiai po pusmečio nuo MB rezultatų sužinojimo apturėjom 1IUI. Folikulai mano užaugo staigiai vien nuo Clost, vienas ovuliavo nesulaukęs 10 cd, tai ant staigio padarė IUI, bet antras ovuliavo tik po 2 dienų (pagal BT mačiau). Vienžo tas IUI buvo visiškas pravalas, sekatis ciklas truko apie 60 dienų.. O sekančiam IUI pradėjau stimuliuotis be apžiūros, o atėjus rado cistą, nutraukėm viską. Kitą ciklą jau nebeaugo vien su Clost, vėl nutraukėm. Pagėriau ciklą KT ir tada darėm 2IUI su gonaliu + clost, viskas užaugo, užkibo, NT rodė II, buvom 9 danguj, svajojom kaip po 9 mėn susitiksim su leliuku ir pan.. Tik kai po savaitės nuėjus nieko nepamatė nerimas iškilo. Po savaitės dar kartą nuėjau ir visviena nieko nematė, ginė jau sakė nesitikėti nieko, bet žinot kaip būna, tikiesi iki paskutinio.. Hcg nuleido ant žemės kai pakartojau kas 2 d. 8 sav pradėjau kraujuoti. Bet po to nusprendžiau ilgai negedėti ir griebti jautį už ragų - juk jei pavyko kartą gali ir vėl pavykti. Taip sekė IUI vienas paskui kitą: 3, 4, 5.. Tada GN, kuris vieno kiaušintakio aiškiai neparodė, tada 6IUI.. Tada LP, rado 2 stadijos endo, prabadė kiaušides. 7 IUI, 8 IUI.. nu sako nelabai apsimoka čia jau, rekomenduojama 6 IUI iš eilės. Na pinigėlius IVF'ui pradėjau taupyti jau tada kai MB pasakė kad neaišku ar čia IUI ar IVF reiks, tai jau buvau pasiruošus tam IVF. Juokingiausia kad per 6 IUI MB jau ir normospermija buvo, bet tai nepadėjo.. Taip virš 2 metų pragaišom su tais IUI biggrin.gif Nu bet niekas negali žinoti kada, ypač kai buvo beveik pavykę.. Tikiuosi kad šįkart čia jau ne beveik ir galėsim tikrai svajoti kaip čia augs tas pilvas, pirkti kraitelį, ruošti tą 3 kambarį (kuris vietoj sandėlio iki šiol dūlėjo) ir laukti pagyvėjimo namie rolleyes.gif
Pamenu po teigiamo NT MB ir sako - o visgi tie IVF veikia laugh.gif
Romaną prirašiau biggrin.gif Skaityti tik tom kas turi laiko biggrin.gif
Atsakyti
BUM sveikinu wub.gif puikus skaiciukai thumbup.gif
Atsakyti
bum
Sveikinu-sveikinu-sveikinu! wub.gif wub.gif
Mes irgi 2007 m. susituokem! blush2.gif

Beta1
Mano drauges is Kievo, kurie irgi su nevaisingumu kovoja, sako ner pas ju tokiu programu, kur moki fiksuota suma ir tau daro iki pergales. Tai tik reklaminis plakatas... Bet jei nori, as galiu drauges paprasyti suzinoti daugiau.

Liberi
Laukau kumsciukus! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 07 kovo 2011 - 15:29
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 14:13)

Super thumbup.gif nerealiai dziaugiuosi uz tave (jus) wub.gif Lengvu 9 menesiuku wub.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:07)
Pamenu po teigiamo NT MB ir sako - o visgi tie IVF veikia laugh.gif

lotuliukas.gif
Visgi ilga kelia nuejot,bet pasieket savo wub.gif
Atsakyti
BUM, sveikinimai nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif [SIZE=7]

Skaiciau tavo istorija, ji labai panasi i manaja. Svarbiausia, kad laiminga pabaiga smile.gif Todel linku tau lengvu visu 9 menesiuku (liko tik 8 biggrin.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 07, 16:18)
Beta1
Mano drauges is Kievo, kurie irgi su nevaisingumu kovoja, sako ner pas ju tokiu programu, kur moki fiksuota suma ir tau daro iki pergales. Tai tik reklaminis plakatas... Bet jei nori, as galiu drauges paprasyti suzinoti daugiau.



Nugi ne kiekviena klinika ir siulo tokia programa biggrin.gif gal tavo drauge ne toj klinikoj ? Bet kokiu atveju as kalbejau su paciu tos klinikos gydytoju, butent apie sia programa, o tai jau yra informacija is pirmu lupu, tai man tikrai nepasirode kaip reklaminis triukas schmoll.gif Ypac, kai turiu gyvu pavyzdziu,kas visa tai pereje butent toje klinikoje.Tai butent ta info tikrai pasikliauju ax.gif

Avilte, jo, gali drasiai kibt prie manes biggrin.gif O del to, kad sumokejus ta didele suma gali pavykti is pirmo karto, tai taip, tikrai gali taip buti.Bet jeigu tau pavyks, argi galvosi, kiek cia tu pinigu galejai dabar pataupyti ? blush2.gif As tai zinau save, tikrai neskaiciuosiu.Paskola jau jeigu bus paimta tai bus, mokesiu as ja ir galvos nesuksiu, bile tik pora vaiku ant ranku butu bigsmile.gif Pinigai vis tiek uzdirbami, kad ir nelengvai. Juk kai pagalvoji, kai perkam masina ar dar koki brangesni daikta, juk nemastom, kad isleisti TIEK pinigu yra beprotybe.Taip man ir cia tas pats.O be to, kaip jau sakiau, tas durnas jausmas, ta baime, kad o kas, jei vel nepavyks..... unsure.gif Bet ziuresiu kai mano teorija-filosofija pereis ber BM virskinamaji trakta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 07 kovo 2011 - 15:49
Beta,paziurek uk nevaisingumo temele,ten jau mergina buvusi toj klinikoj yra parasius,nepamenu nicko-antoska3000 berods..Tikrai yra ta programa.Ir jei kalbant kur pigiau,tai dar pigiau yra Indijoj,tik kiek kelione iki ten kainuos jau klausimas.Jei reiks tos klinikos kontaktu,paieskosiu.
As irgi MB uzsiminiau apie toki varianta,siaip mes abu uz tai.Rami galva,o pasiseks is pirmo karto tai pasiseks.Kita vertus,reiktu paskaiciuot kiek ivf uz tiek tokioj LV iseitu biggrin.gif Tai is tiek manau,irgi pasisekimo reiktu tiketis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 15:13)
113,4 wub.gif
14 d po punkcijos, 11 d po embrionuko įsodinimo ir 9 d po blasto įsodinimo rolleyes.gif

Bum, sklandaus nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Beta1
neseniai visai snekejom ta tema su drauge, bet patikslinsiu.
Pas mane yra variantas daryti Kieve, bet tai toli nuo namu...

Damos, tai kaip tai darome, kai IVF toli taip? Reikia gi nuvaziuoti ir konsultacijai ir vizitams ir procedurai. Ar imti su vyru pusmeti atostogu ir ten gyventi? Is LT iki Ukrainos pigiu reisu lektuvu nera. Tiesioginio traukinio iki Kievo nera. Tas vaziavimas pirmyn-atgal ar tai tikrai pagerina rezultata...
As kodel klausiu, as netoli Kievo bunu min 2 savaites i metus. Bet neisivaizduoju kaip ten daryti IVF... Prie pacios proceduros kainos prisideda keliones islaidos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 07 kovo 2011 - 16:02
BUM, as taip dziaugiuosi uz tave, nerealiai!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Siaip temos neseku, bet galvoju uzsuksiu pasiziuret kaip mergaitem sekasi! Nu laikykis, pas mus irgi vis dar tas trecias kambarys sandeliu pavirtes, bet po biski isikurs kazkas jame smile.gif
Atsakyti