Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(egk @ 2011 02 28, 15:00)
Aha buvę g.gif Pradedu aš galvoti apie Bykovą...
O tau gerų atostogų ir gerų žinių iš Treijso 4u.gif O dar ir C planą turi, viskas bus tikrai gerai biggrin.gif


Ir ka Treijs i tai?Ka sako-prastos kiausialastes,imunine,"bad luck"?Ar keistu ka protokole?

As gydytoju klausiau ar negali buti kiausialastes,sake nemanytu taip nes stimuliacija buvo labai gerai,su minimaliom dozem gerai iseijo,apsivaisinimo koeficientas irgi labai geras,tipo,kazkas negerai su embrionu buvo.As visai i tai normaliai ziureciau,suprantu,kad nutinka ir kartais ne po viena karta.Tik pas mane tu scenariju per daug gaunasi,tai su ivf bad luck,tai su natur kai gimdoj buvo bad luck nes chromosomos ne taip susipyne,tai negimdiniai.Na tikiuosi i antra desimti,skaiciuodama nestumus,nepekopsiu.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 17:10)
Ir ka Treijs i tai?Ka sako-prastos kiausialastes,imunine,"bad luck"?Ar keistu ka protokole?

As gydytoju klausiau ar negali buti kiausialastes,sake nemanytu taip nes stimuliacija buvo labai gerai,su minimaliom dozem gerai iseijo,apsivaisinimo koeficientas irgi labai geras,tipo,kazkas negerai su embrionu buvo.As visai i tai normaliai ziureciau,suprantu,kad nutinka ir kartais ne po viena karta.Tik pas mane tu scenariju per daug gaunasi,tai su ivf bad luck,tai su natur kai gimdoj buvo bad luck nes chromosomos ne taip susipyne,tai negimdiniai.Na tikiuosi i antra desimti,skaiciuodama nestumus,nepekopsiu.

Treijsas sako, kad bloga kiaušialąsčių kokybė. Stimuliuojasi kaip per IUI, nors dozės kelis kart didesnės. Nors apsivaisino 1 IVF visos, iš pradžių atrodė, kad labai gerai dalinasi, bet įsodinimo dieną pilnai idealaus neliko nei vieno. O apie Bykovą aš su juo dar nekalbėjau. Čia aš savarankiškai sugalvojau, nors jei sugalvosiu pas ją važiuot, tai Treijsui tikrai pasakysiu, net prieš važiuodama.
Atsakyti
Na as nezinau kaip ten IUI,niekad nesu darius.Bet pas mane su 150IU gonalio per desimt dienu stimuliacijos gavosi 10 kiausiniu,2 zuvo pakeliui (nezinia del ko,niekas neaiskino),apsivaisino normaliai 6 (kiti du buvo su keliais spermiais),is ju penkta diena liko 4-dvi ansktyvos blastos,o dvi pakeliui i blastas (sekancia diena ir issiluksteno pilnai jos bet saldyt nepatare del blastu neatsilimo).
Tai cia toks derlius geras ar ne?Aplamai is ko apie kiausialasciu kokybe sprendzia? g.gif
Laukiu dabar kopiju is klinikos,gal dar ten kokios info rasiu.

Ir ar jis siulo ka nors del tos kokybes?Stimuliuojami kiti,gal koks mitybos planas praturtintas proteinais pagelbetu,papildai gal kokie?Ar cia jei jau prasta tai jau visam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 28 vasario 2011 - 16:27
ailima console.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 17:26)
Na as nezinau kaip ten IUI,niekad nesu darius.Bet pas mane su 150IU gonalio per desimt dienu stimuliacijos gavosi 10 kiausiniu,2 zuvo pakeliui (nezinia del ko,niekas neaiskino),apsivaisino normaliai 6 (kiti du buvo su keliais spermiais),is ju penkta diena liko 4-dvi ansktyvos blastos,o dvi pakeliui i blastas (sekancia diena ir issiluksteno pilnai jos bet saldyt nepatare del blastu neatsilimo).
Tai cia toks derlius geras ar ne?Aplamai is ko apie kiausialasciu kokybe sprendzia? g.gif
Laukiu dabar kopiju is klinikos,gal dar ten kokios info rasiu.

Ir ar jis siulo ka nors del tos kokybes?Stimuliuojami kiti,gal koks mitybos planas praturtintas proteinais pagelbetu,papildai gal kokie?Ar cia jei jau prasta tai jau visam?

Man atrodo, nelabai jis pats žino, kodėl taip. Sakė kartais taip būna arba tiesiog kartais pasitaiko tokių "blogų" ciklų pas moterį. Kažko tokio jis ir nesiūlo. Darėm histeroskopiją, nieko tokio nerado, po to dar pas jį nebuvau.
Atsakyti
ailima labai gaila, laikykis console.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 14:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif

angel_sadangel.gif: console.gif Laikykis, mergyt 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 15:45)
O siaip truputis jogos,imuniniai tyrimai ir kovo 31d skrendu i Ryga registruotis ivf smile.gif O toliau,kaip dede is aukstai duos.

Planas skamba tikrai perspektyviai biggrin.gif Ypač po atostogų good.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 27, 22:37)
.Savaitgali siek tiek padilgciojo, bet dabar vel viskas ramu.Absoliuciai jokio jausmo ! Nu visiskai jokio.....Apart uzkietejusiu viduriu  doh.gif 

Mano drauge nestuke.gif , kai paklausiau kokie pirmi pozymiai buvo, ji pagalvojo ir pasake, kad TIK uzkieteje viduriai
.. Tai va ... 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 04:17)
mano abejonės pasitvirtino

Ech... verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 15:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif

labai gaila uzjauciu console.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 15:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif

verysad.gif laikykis , jei ka , mes cia , tavo palaikymo komanda friends.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 17:26)
Ir ar jis siulo ka nors del tos kokybes?Stimuliuojami kiti,gal koks mitybos planas praturtintas proteinais pagelbetu,papildai gal kokie?Ar cia jei jau prasta tai jau visam?

Dar kartą perskaičiau tavo žinutę. Gal gali man paaiškinti apie proteinus? Čia kur sportininkai naudoja? Ar aš visai nusipaistau?
Atsakyti
labas mergaitės.na perskaičiau jūsų eilėraštuką pirmam puslapyje ir apsižliumbiau.
nors pačiai man nereikėjo tokių procedūrų,atėjo mergytė po stimuliacijų,bet jau žinokit taip norisi,kad jums visoms pasisektų.o ir pasiseks tik tikėkit. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti