Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

Sveikos 4u.gif
Čia skaitau ne dėl savęs. Dėl draugės blush2.gif
tiesiog renkuosi info naujausią. O tai geriausiai atspini teigiami rezultatai.
Tikiuosi suteiksit galimybės ir paklausinėti ir pasidalinti man žinoma info.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 07, 00:28)
Sekmingos tau stimuliacijos ir dar sekmingesniu rezultatu smile.gif  4u.gif

Aciu brangioji,su jusu palaikymu bus visai nebaisu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 07, 12:08)
Nu kaip gaila tai negaliu! Sirdis plysta del taves  console.gif
O del kijevo tai zinok esu girdejus neblogai ten tik kad kainos baisines,bet va sumokejai viena karta ir jeigu nepasiseka daro tol kol pasiseks,sako duoda 100% gal ir neblogai pabandyk,gana izimybems pinigus kist  mirksiukas.gif


Nu jo, ten galima toj klinikoj ta programa pasirinkti kur daraisi tol, kol iseina kas nors. Bet mes tos visos programos neimsim, viena karta ten nuvaziuosim, tikiuosi to ir tereikes.

Del kainos tai jo, brangu......Bet gal geriau viena karta sumoketi ir tureti rezultata, negu 3 kartus cia kisti pinigus ir paskui galiausiai vis tiek ten kazkur atsidurti.....Nu nieko, geriau jau meducio kopineti vaziuosim su palapine i rugpienio kaima, bet turesim daugiau pinigeliu vaikuciams biggrin.gif Ka tik skambinausi ten, turiu vieno gyd telefona, tai labai maloniai pasisnekejom, apsitarem kada mazdaug ten vaziuoti.Uztenka 1 vizito pries visas stimuliacijas.Tyrimus padaro visus per viena diena.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 07, 11:47)
Kraujukas nuleistas, atsakymas bus 2 val ax.gif


Bum, as jau tyliai noriu tave pasveikinti wub.gif wub.gif wub.gif Pagaliau ivyko stebuklas, labai dziaugiuosi uz tave! Laukiam dideliu skaiciuku wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 07, 00:41)
Labuka  4u.gif
Sveika prisijungus prie musu burelio, tikimes neilgam  smile.gif
Kur daraisi?  ax.gif Klausiu todel, kad idomu kodel tau menopura skyre, o ne puregona ar gonali.  Mano 2 IVF irgi buvo stimuliuojamas su menopuru, teko pazaisti, nes turejau didele doze, naudojau 6 buteliukus milteliu ir du skyscio  doh.gif O skyre man menopura, del to, kad po pirmo IVF, (naudojau puregona), is 12 kiausineliu apsivaisino tik vienas, bet nesidalino lasteles, tai ir neturejom ka sodint. O po menopuro turejau 7 kiausialastes, is kuriu 5 apsivaisino  smile.gif

Bum  drinks_cheers.gif

Sveika,darausi UK,Liverpulyje,kodel butent skyre MENOPUR'a tikrai nezinau,bet pries 11men.LT turejau laparaskopija,rasta 3 stad.endo,gal del to g.gif ,siandien vaziuosiu pas dakt.dar,apmokins kaip leistis vaistukus reikes,siaubas,kaip baisu doh.gif ,siaip tai pirmasis ivf man bus,tai dar tokia zalia jauciuosi sitoj srity,bet uzejus i jusu namelius,labai daug visko suzinojau ir beabejo visas labai palaikau ir liudziu kartu,kurioms liudna,visoms po rytini 4u.gif
Atsakyti
Įšdrįsau pasilabint , tai paklausiu 4u.gif
O kokia kaina procedūros nuo iki Lietuvoje? 4u.gif
Ar tai tik vieno karto. Nepasisekė- tavo problema, Kartojam ir mokam iš naujo.
Ar kompensuojama kiek ligonių kasose?
Atsiprašau jei priversiu jus kartotis ir ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Betute liudna labai, bet matau turi plana chuligana, tai vat tada uz tave bus vel viso spygos ir kumsciai suspausti. o dabar linksmu tau vestuviu ir gardaus medaus bent pasilinksminsi zmoniskai smile.gif 4u.gif

Bum - laukiam tavo rezultatu jau labai labai, bet jau sveikinu tyliai uzbegdama uz askiu skaiciukams 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 07, 13:15)
Įšdrįsau pasilabint , tai paklausiu 4u.gif
O kokia kaina procedūros nuo iki Lietuvoje?  4u.gif
Ar tai tik vieno karto. Nepasisekė- tavo problema, Kartojam ir mokam iš naujo.
Ar kompensuojama kiek ligonių kasose?
Atsiprašau jei priversiu jus kartotis ir ačiū už atsakymą 4u.gif


Vieno karto kaina - nuo 8000 iki 12000 priklausomai nuo vaituku reikalingu ir proceduros tipo.

Deja jei nepasiseka viskas is naujo:( Vaisingumo klinimas siokia tokia nuolaida sekantiems kartas taiko, bet visoj sumoj nedaug gal apie 1300 sutaupai.

Negirdejau kad butu kas kompensuojama.

mergaites pataisykit jei kas netaip, nes jau senokai lietuvoj dariausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 07, 12:24)

Vieno karto kaina - nuo 8000 iki 12000 priklausomai nuo vaituku reikalingu ir proceduros tipo.

Deja jei nepasiseka viskas is naujo:( Vaisingumo klinimas siokia tokia nuolaida sekantiems kartas taiko, bet visoj sumoj nedaug gal apie 1300 sutaupai.

Negirdejau kad butu kas kompensuojama.



Taip, pasirodo tiesa, kad tai ne pigu. tik mano žiniom tai net iki 16000 siekė. Na tai čia gal su visais laboratoriniais tyrimais, ar kaip.

Kažkaip nelabai jau, kad va nepasisekė ir mokėkis iš naujo. Jau ir taip manyčiau yra didžiulė psichologinė trauma o dar ir galvok iš kur gaut kitam kartui, kuris mano manymu, visgi planuojamas iki sėkmės.

Kažkaip teko viena ausim girdėti, kad tai bus a la valstybės kompensuojama. Bus. O gal ir nebus, aišku.

Nes šiaip, kiek esu skaitinėjus, ir medikai pradedančiosiom negarantuoja 100 % pasisekimo pirmu kartu ir išvis tai laiko savotišku stebuklu. Jie sako- paprastai iš 2 iš 3 karto. Nu tai...

Ačiū 4u.gif

Klausimas. Kiek embrioniukų sodina? Kaip atsiliepiate apie embrionų laikymą užšaldžius? Ar ryžtatės tam?

Atsakyti
[quote=Rimantė1,2011 03 07, 10:34]Taip, pasirodo tiesa, kad tai ne pigu. tik mano žiniom tai net iki 16000 siekė. Na tai čia gal su visais laboratoriniais tyrimais, ar kaip.

Kažkaip nelabai jau, kad va nepasisekė ir mokėkis iš naujo. Jau ir taip manyčiau yra didžiulė psichologinė trauma o dar ir galvok iš kur gaut kitam kartui, kuris mano manymu, visgi planuojamas iki sėkmės.

Kažkaip teko viena ausim girdėti, kad tai bus a la valstybės kompensuojama. Bus. O gal ir nebus, aišku.

Nes šiaip, kiek esu skaitinėjus, ir medikai pradedančiosiom negarantuoja 100 % pasisekimo pirmu kartu ir išvis tai laiko savotišku stebuklu. Jie sako- paprastai iš 2 iš 3 karto. Nu tai...

Ačiū 4u.gif

Klausimas. Kiek embrioniukų sodina? Kaip atsiliepiate apie embrionų laikymą užšaldžius? Ar ryžtatės tam?

Zinok,nei 1,ni 2,nei 3 kartui garantiju nera 100% neveisingumo klinikose duoda mazdaug 35% su blastukem trupuciuka daugiau..
O kas liecia uzsaldytus embrioniukus,tai taip duguma ryztasi tam,kam ismesti vaikus jeigu galima juos uzsaldyti kitam kartui ir nemoketi dideliu sumu is naujo,o tik atsildymas stimuliacija ir vsio..Zodziu tiek...ilgas kelias ir daug daug info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 07 kovo 2011 - 12:39
Beta1 nu s.... verysad.gif Labai liudna, kad taip... Saunuole, kad neprarandi optimizmo ir jau kuri planus ateiciai. Labai labai linkiu ir tikiu, kad ateis ir i jusu seima leliukas/ai, tik tam dar reikia trupucio laiko ir kantrybes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 07, 12:39)

Zinok,nei 1,ni 2,nei 3 kartui garantiju nera 100% neveisingumo klinikose duoda mazdaug 35% su blastukem trupuciuka daugiau..
O kas liecia uzsaldytus embrioniukus,tai taip duguma ryztasi tam,kam ismesti vaikus jeigu galima juos uzsaldyti kitam kartui ir nemoketi dideliu sumu is naujo,o tik atsildymas stimuliacija ir vsio..Zodziu tiek...ilgas kelias ir daug daug info.


Aišku.

Na taip. Bet čia tiesiog iš kitos pusės- o kas, jei jums daugiau jų nebeprireiks, tarkim.
Kaip su įstatymais ir abstatymais, kad garantija, jog nebus panaudoti kitiems tikslams.
Ar yra reglamentai ir teisinė apsauga, jei nelaikoma tai vaisiumi.
Klausinėju, nes noriu žinoti. Atleiskite iš anksto 4u.gif

Taip- suprantu. Todėl aš ir čia. Tegu ir kito asmens interesais. Nes kaip ji pati ir sakė- reik ne tik surinkt info už ir prieš, bet ir apdorot ją protingai, kad priimt sprendimą. O kai valdo niūrios nuotaikos, emocijos- dažnai "blaivia" galva jau nesigalvoja.
Jums leidus- paklausinėsiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif sakau mamytes, nes tikrai noriu,kad visos jomis butumete wub.gif
Prisipazinsiu, kazkada visa laisva laika gyvenau siame skyrelyje, nes savo stebuklo laukiau apie 6 metukus verysad.gif
Pirma karta teigiamas nestumo testas buvo netiketas, nors labai lauktas, pries keturis metus, taciau beveik 20 savaiciu savo suneli praradau, gydytojai laiku neapsiziurejo, kad nestumas nesivystantis buvo ...Kaip dabar atsimenu, per Velykas guliu ligonineje, girdziu,kaip kazkur verkia kudikis, o man rieda dideles asaros, be garso...
Po sio praradimo prasidejo ilgas ir begalinis laukimas...labai laukiau savo zirniuko, bet jo vis nebuvo ir nebuvo; kai su vyru pribrendom tyrimams, likimas vel stipriai suzeide, nes pasirodo, turejom labai mazai ir labai letu spermiuku, todel gydytojai rekomendavo tik IVF. Siam brangiam zingsniui pasiryzom 2009 m. spali, taciau bandymas nebuvo sekmingas, vel laizemes zaizdas...kai netiketai 2010 m. vasari nesulaukiau menesiniu ir pati tuo netikedama pasidariau testa..pro dziaugsmo ir nuostabos asaras pamaciau du bruksniukus...norejau visiems rekti, kad tikiu stebuklais, kad be jokios pagalbos mes auginam zirniuka...taciau zirniuko taip ir neiziurejom, 2010 m. kovo pradzioje persileidau...va tada padejau taska savo mintyse, tikrai nuleidau rankas, nors MB guode, kad vistiek viskas bus gerai, juk buvo pavyke pastoti naturaliai.
2010 m. balandzio menesiniu, po ivykusio persileidimo, taip ir nesulaukiau, vel nusipirkau testuka, kuri dariau slaptai nuo vyro, kad jo neliudint, bet lyg ir nujausdama, kad vel bus stebuklas ...juosteles buvo labai ryskios, HCG skaiciukai kilo, o mes labai labai tyliai saugojom savo stebukliuka. Ir tik tada, pries pat Kaledas, kai savo suneli, sveikuti ir grazuti, laikiau ant ranku, pagaliau patikejau, kad mano gyvenime tikrai ivyko stebuklas ir kad visgi Dievas yra..
O kodel cia rasau? Visada skaitydavau tokias istorijas,dziaugdavausi kitu laime ir verkdavau, kad mano gyvenime stebuklu nebuna...pasirodo, Stebuklai vyskta, tik reikia atrasti jegu kantriai laukti...Laikykites ir kurkit mintyse savo laimingas istorijas wub.gif siunciu stebuklingus virusiukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti