Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

Labas rytas smile.gif

Vos eina atpazint musu skyreli, tiek sveikinimu, geliu wub.gif Bum turi nerealia palaikymo komanda wub.gif Nekantriai laukiam tavo skaiciuku!

Beta1 ir tau labai linkiu pamatyt augancius skaiciukus ir garsiai pasidziaugt tuo!

QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 03 06, 23:26)
Kaip gera skaityti tokias puikias naujienas,sveikinu visas,kurioms pasiseke,prisidedu ir as prie suspaustu kumstuku,sekmes laukiant didejanciu skaiciuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif .Na,o manes rytoj laukia stimuliuojantys vaistukai-MENOPUR,kazkaip neramu,pirmas kartas man  ax.gif ,bet kai paskaitau geras naujienas,iskart drasiau pasidaro  smile.gif


Sveika prisijungus, sekmes tau 4u.gif As irgi ka tik baigiau stimuliacija Menopur. Is pradziu kazkaip nejaukiai jauciausi tarp tu buteliuku, ampuliu, svirsktu. Bijojau, kad kokiu liapsusu nepridaryciau, na bet keli bandymai ir viskas ejosi kaip sviestu tepta mirksiukas.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 07, 02:47)
kaip smagu girdeti kad gerai jautiesi , o ir rezultatai geri , 9 kiausialastes  4u.gif  4u.gif sekmes tau . O kada sodins ?

Dar negaliu tiksliai pasakyt, kada bus isodinimas. Siandien vakare skambinsiu i klinika suzinot, kaip ten musu kolektyvui sekas augt ir jau bus aiskiau. Galbut viena ar kelis embrioniukus sodins rytoj, o kitus bandys augint iki blastu. Zodziu daugiau maziau bus aisku sivakar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 06, 22:59)
Bum laukiam tavo dideliu skaciuku  4u.gif

Betute ir tavo taip pat,kazkaip nuojauta man kuzda kad viskas bus gerai  mirksiukas.gif


Reginiuk, nu tu uzsispyrusiai nori tiketi, kad viskas man bus gerai biggrin.gif Aciu tau 4u.gif Prisipazinsiu, as tikiu maziau nei tu..... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Liberi @ 2011 03 07, 10:11)
Beta1 ir tau labai linkiu pamatyt augancius skaiciukus ir garsiai pasidziaugt tuo!


Aciu mazute wub.gif As jau pridaviau krauja, tai uz kokios pusantros val zinosiu kas ten pas mane vyksta......laukiu ramiai, be jokio nerimo.

O tu kai tik zinosi kaip taov kolektyvui sekas, duok mums zinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 07 kovo 2011 - 09:45
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 20:25)
Sveikos  4u.gif
Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis  unsure.gif  ???


thumbup.gif sveikinu 4u.gif
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 05, 00:03)
ax.gif  ax.gif Siandien 10 diena po isodinimo  ax.gif 196.9  bigsmile.gif  bigsmile.gif Turiu nuojauta , kad gal abu ten ir tebesedi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Sake man kraujo nebedarys , o bus ultragarsas kovo 14 d. paskyre ... ziures ar vietoj . Sekmes visoms likimo draugems ! wub.gif


valio!!!! 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 16:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus  ax.gif

visos jau cia tave guode..., neguosiu, o lauksiu tavo auganciu skaiciuku 4u.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)
Sveikos,

Šaunuoliai, daug kiaušialąsčių, o dar savijauta gera tai išvis puiku good.gif
Nu nu, aš irgi nesiruošiu tavęs guosti, nes skaičiukai tikrai reiškia nėštumą tongue.gif Žiūrėsim po 2 dienų, kaip sakant 'it's not over till it's over', tikiu gera pabaiga 4u.gif

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kada jau kraujas turetu rodyt, man siandien 8 diena po isodinimo, vakar dariau testa tai nieko nera verysad.gif , gal sakau siandien reiktu krauja priduot, nebegaliu laukt ax.gif BUM didziausi sveikinimai tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 07, 11:01)
o kada jau kraujas turetu rodyt, man siandien 8 diena po isodinimo, vakar dariau testa tai nieko nera  verysad.gif , gal sakau siandien reiktu krauja priduot, nebegaliu laukt  ax.gif    BUM didziausi sveikinimai tau  thumbup.gif


Taigi anksti dar mirksiukas.gif jeigu blastukes dejo, tai gali gal ir kraujuka nuleisti......bet jeigu 3 dienu embrioniukus, tai as tavo vietoj dar ir su kraujuku palaukciau...O jau kantrybes neturejimas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 13:54)
Ačiū, mergytės, galima žvaigžde taip pasijusti laugh.gif bis.gif:
Bijau aišku dar visa širdim džiaugtis, tiesiog viliuosi kad šįkart viskas bus gerai, o kas belieka rolleyes.gif


Prisidedu ir as prie sveikinimu wink.gif
O kokios [problemos pas jus buwo? smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 12:14)
Taigi anksti dar  mirksiukas.gif  jeigu blastukes dejo, tai gali gal ir kraujuka nuleisti......bet jeigu 3 dienu embrioniukus, tai as tavo vietoj dar ir su kraujuku palaukciau...O jau kantrybes neturejimas  tongue.gif


Mergaites, paaiskinkit man blondinei, kuom skiriasi blastukes nuo embrioniuku ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 09:13)
Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif

Sveikinimai, merginute wub.gif

meiles kibirkstele, blastocistos - ilgiau auginti embrioniukai mirksiukas.gif Juos kelia į gimdą bent 5 dienų, o embrioniukai būna 2-3 dienų mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka gi mergytes, mano siandien HCG 1,85.Tikrai nemanau, kad bande cia kabintis kazkas.Manes guosti jau nebereikia, pataupykim eteri geresniems dalykams mirksiukas.gif

Gal ir gerai.Kaip ir minejau, galesiu dabar ramia dusia atsokti vestuves, o tada kibti i darbus, juk vaikai turi buti "gaminami" jau santuokoj, ane ? mirksiukas.gif

Geriau pasakykit kaip jums mano mintis i Kijeva keliauti ? bigsmile.gif Gal girdejot ka nors apie tai ?
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 08:50)
Na ka gi mergytes, mano siandien HCG 1,85.Tikrai nemanau, kad bande cia kabintis kazkas.Manes guosti jau nebereikia, pataupykim eteri geresniems dalykams  mirksiukas.gif

Gal ir gerai.Kaip ir minejau, galesiu dabar ramia dusia atsokti vestuves, o tada kibti i darbus, juk vaikai turi buti "gaminami" jau santuokoj, ane ?  mirksiukas.gif

Geriau pasakykit kaip jums mano mintis i Kijeva keliauti ?  bigsmile.gif  Gal girdejot ka nors apie tai ?


Nu kaip gaila tai negaliu! Sirdis plysta del taves console.gif
O del kijevo tai zinok esu girdejus neblogai ten tik kad kainos baisines,bet va sumokejai viena karta ir jeigu nepasiseka daro tol kol pasiseks,sako duoda 100% gal ir neblogai pabandyk,gana izimybems pinigus kist mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 08:50)
Geriau pasakykit kaip jums mano mintis i Kijeva keliauti ?  bigsmile.gif  Gal girdejot ka nors apie tai ?

Gaila, kad nepavyko verysad.gif
Turim vieną mamytę iš ten, jei neklystu, dainiuke ten darosi, pasiieškok jos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 09:50)
Na ka gi mergytes, mano siandien HCG 1,85.Tikrai nemanau, kad bande cia kabintis kazkas.Manes guosti jau nebereikia, pataupykim eteri geresniems dalykams  mirksiukas.gif

Gal ir gerai.Kaip ir minejau, galesiu dabar ramia dusia atsokti vestuves, o tada kibti i darbus, juk vaikai turi buti "gaminami" jau santuokoj, ane ?  mirksiukas.gif

Geriau pasakykit kaip jums mano mintis i Kijeva keliauti ?  bigsmile.gif  Gal girdejot ka nors apie tai ?



Gaila verysad.gif

O Kijeve kokia klinika?
As irgi apie viena girdejus(ta pacia kaip Reginiukas),sumoki 25k doleriu ir daro tol kol pasiseka.Gali ir vienkartini rinktis.Siaip tokiu kliniku yra,ir US,dar pigiau Indijoj (14k doleriu),tik keliones kaina kazin ar atsvers "apsimokejima",vis del to geriau rinktis is to kas arciau.Nors ziurint is kur,is UK i Indija nera tokie brangus skrydziai...
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 07, 10:01)
o kada jau kraujas turetu rodyt, man siandien 8 diena po isodinimo, vakar dariau testa tai nieko nera  verysad.gif , gal sakau siandien reiktu krauja priduot, nebegaliu laukt  ax.gif

8 dieną tikrai anksti, reik bent 10 kad būtų, gi ne vienai buvo kad 9 testai nerodo, o 10 kraujas parodo visgi kad yra kažkas. Kantrybės 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 07, 10:50)
Na ka gi mergytes, mano siandien HCG 1,85.Tikrai nemanau, kad bande cia kabintis kazkas.Manes guosti jau nebereikia, pataupykim eteri geresniems dalykams  mirksiukas.gif

Geriau pasakykit kaip jums mano mintis i Kijeva keliauti ?  bigsmile.gif  Gal girdejot ka nors apie tai ?

verysad.gif

Man atrodo kad *oksi* Kijeve darėsi, bet nesėkminigai deja..

Kraujukas nuleistas, atsakymas bus 2 val ax.gif
Atsakyti