Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

BUM, pacios geriausios naujienos wub.gif wub.gif wub.gif
Rytoj laukiam paciu didziausiu skaiciuku thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, mergytės, pamenu jus visas, daug teko sutikti šiam kelyje oro_buckis.gif
Labai tikiuosi kad testas nemelavo, dar pažėjau kad jo pasibaigęs galiojimas tai baisu kad nebūtų apgavęs dabar blush2.gif Nu ryt tikrai sužinosim unsure.gif
Atsakyti
Bum laukiam tavo dideliu skaciuku 4u.gif

Betute ir tavo taip pat,kazkaip nuojauta man kuzda kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
BUM, galingi sveikinimai!! tikrai kad, pagaliau wub.gif
Atsakyti
Kaip gera skaityti tokias puikias naujienas,sveikinu visas,kurioms pasiseke,prisidedu ir as prie suspaustu kumstuku,sekmes laukiant didejanciu skaiciuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Na,o manes rytoj laukia stimuliuojantys vaistukai-MENOPUR,kazkaip neramu,pirmas kartas man ax.gif ,bet kai paskaitau geras naujienas,iskart drasiau pasidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 03 06, 21:26)
Kaip gera skaityti tokias puikias naujienas,sveikinu visas,kurioms pasiseke,prisidedu ir as prie suspaustu kumstuku,sekmes laukiant didejanciu skaiciuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif .Na,o manes rytoj laukia stimuliuojantys vaistukai-MENOPUR,kazkaip neramu,pirmas kartas man  ax.gif ,bet kai paskaitau geras naujienas,iskart drasiau pasidaro  smile.gif


Sekmingos tau stimuliacijos ir dar sekmingesniu rezultatu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 03 06, 21:26)
Kaip gera skaityti tokias puikias naujienas,sveikinu visas,kurioms pasiseke,prisidedu ir as prie suspaustu kumstuku,sekmes laukiant didejanciu skaiciuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif .Na,o manes rytoj laukia stimuliuojantys vaistukai-MENOPUR,kazkaip neramu,pirmas kartas man  ax.gif ,bet kai paskaitau geras naujienas,iskart drasiau pasidaro  smile.gif


Labuka 4u.gif
Sveika prisijungus prie musu burelio, tikimes neilgam smile.gif
Kur daraisi? ax.gif Klausiu todel, kad idomu kodel tau menopura skyre, o ne puregona ar gonali. Mano 2 IVF irgi buvo stimuliuojamas su menopuru, teko pazaisti, nes turejau didele doze, naudojau 6 buteliukus milteliu ir du skyscio doh.gif O skyre man menopura, del to, kad po pirmo IVF, (naudojau puregona), is 12 kiausineliu apsivaisino tik vienas, bet nesidalino lasteles, tai ir neturejom ka sodint. O po menopuro turejau 7 kiausialastes, is kuriu 5 apsivaisino smile.gif

Bum drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 07 kovo 2011 - 00:43
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 22:51)
Ačiū, mergytės, pamenu jus visas, daug teko sutikti šiam kelyje oro_buckis.gif
Labai tikiuosi kad testas nemelavo, dar pažėjau kad jo pasibaigęs galiojimas tai baisu kad nebūtų apgavęs dabar blush2.gif Nu ryt tikrai sužinosim unsure.gif

viskas bus gerai irnesakyk.gif svarbiausia nesinervuok tik dabar biggrin.gif Labai uz tave dziaugiuosi ir linkiu kuo didziausiu skaiciuku .I nestukiu skyreli eisime kartu gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 03 07, 00:26)
Kaip gera skaityti tokias puikias naujienas,sveikinu visas,kurioms pasiseke,prisidedu ir as prie suspaustu kumstuku,sekmes laukiant didejanciu skaiciuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif .Na,o manes rytoj laukia stimuliuojantys vaistukai-MENOPUR,kazkaip neramu,pirmas kartas man  ax.gif ,bet kai paskaitau geras naujienas,iskart drasiau pasidaro  smile.gif

sveikute prisijungusi prie musu .svarbiausia nusiramink ir pradek savo cikla ramiai , kaip taip turetu buti . Man irgi buvo pirmas kartas , bet su tokia palaikymo niekas nebaisu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 05, 13:36)
Sveikos merdzinos smile.gif

Pirmiausiai patys didziausi sveikinimai Damutei ir Aistei35! Abi turite uztikrintus, puikiai augancius skaiciukus! Nu SUPER, ne kitaip thumbup.gif

Beta1 kas cia dabar per nuotaikos? Juk vaiduokliauja ne siaip sau! Labai laukiu tavo skaiciuku ir nei kiek neabejoju, kad jie patvirtins tavo  nestuke.gif

O as jau ispunktuota ax.gif Turim 9 kiausialastes, rytoj bus aisku, kaip ten musu kolektyvui sekas smile.gif Nezinau ar dar cia vaistu poveikis, bet jauciuosi liuksiskai, dingo visi skausmai, maudimai, sunkumai ir t.t.  ax.gif

kaip smagu girdeti kad gerai jautiesi , o ir rezultatai geri , 9 kiausialastes 4u.gif 4u.gif sekmes tau . O kada sodins ?
Atsakyti
BUM tikrai nuostabi naujiena, manau tave cia visos zinom ir nuosirdziai SVEIKINAM uz tiek visko praeito nusipelnej didziausio stebuklo, tu visada visas palaikai, patari, paguodi, visada atrandi laiko visoms atrasyti smile.gif laukiam dideliu skaiciuku, saugok save.
Atsakyti
BUM, wub.gif wub.gif laukiam gražių skaičių. Gera skaityti tavo naujienas wub.gif
Atsakyti