Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(bum @ 2011 03 06, 13:54)
Ačiū, mergytės, galima žvaigžde taip pasijusti laugh.gif bis.gif:
Bijau aišku dar visa širdim džiaugtis, tiesiog viliuosi kad šįkart viskas bus gerai, o kas belieka rolleyes.gif


Bum, mieloji, PAGALIAU PAGALIAU PAGALIAU - taip taip tos raidės reiškia, kad aš rėkiu iš džiaugsmo clap.gif clap.gif
jau tu tikrai užsitarnavai būti nestuke.gif tiek IUI skyrelyje laiko praleidai ir pan.
Matgai kiek žmonių tave palaikė ir sekė tavop istoriją.

Dabar tikrai labai labai laukiam hcg skaičiukų. Parašyk kelinta diena bus po įsodinimo ar kaip ten vadinasi.

Šis savaitgalis man buvo toks užimtas ir ypatingas - mano mama - našlė - ženijosi su savo jaunystės meile (dabar irgi našlys), o aš vos ne ir per visą balių vis galvodavau kaip ten bum seksis pirmadienį ir pan. kaip damutei kils skaičiukai, kaip kitoms seksis,a r dar ką laimė aplankys....
Taip jau yra - niekas geriau nesupras mūsų - negalinčių susilaukti vaikučių,- kaip tik pergyvenusios tą patį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 kovo 2011 - 18:19
Laba.
norėčiau pasidalint džiaugsmu, kad miko 02-21 susilaukė berniuko ir mergytės 4u.gif
Atsakyti
BUM!!! VALIO!!!!!!!!!! VALIOOOOOO!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Ryt laukiam nuostabiu dideliu daug reiskenciu skaiciuku!
As aplamai del taves buvau tokia tikra, kad tau tikrai pavyks! Net abejoniu nebuvo!

Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 13:13)
Sveikos,

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif



manes irgi turbut nepameni blush2.gif , bet as tave tikrai, raminai mane, kad viskas bus gerai...BUM, Tu jau seniai buvai nusipelnius sito dziaugsmo, turbut, kad esi labai stipri Tave taip ilgai ir kankino.... sveikinimai didziausi ir nuosirdziausi:wub: wub.gif wub.gif pagaliau...
Atsakyti
BUM sveikinimai.... wub.gif wub.gif wub.gif nerealiai del jusu dziaugiames... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)

visos mergaites tik suzinojusios atbega i sita skyreli taves pasveikinti 4u.gif ir as nuosirdziai jungiuosi i sveikintoju bureli 4u.gif thumbup.gif VA CIA TAI NAUJIENOS clap.gif clap.gif tikriausiai labai daug mergaiciu laike uz tave kumstelius, nes jau senokai mes is taves to laukem...tikrai SM forume snd svente clap.gif VALIO VALIO VALIOOOOOO clap.gif clap.gif
laukiam skaiciuku ir kitose skyreliuose mirksiukas.gif zinai juk kad mes visos su tavimi group.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image


VALIO!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif Pagaliau!!! Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 06, 19:14)

Šis savaitgalis man buvo toks užimtas ir ypatingas - mano mama - našlė - ženijosi su savo jaunystės meile (dabar irgi našlys), o aš vos ne ir per visą balių vis galvodavau kaip ten bum seksis pirmadienį ir pan. kaip damutei kils skaičiukai, kaip kitoms seksis,a r dar ką laimė aplankys....
Taip jau yra - niekas geriau nesupras mūsų  - negalinčių susilaukti vaikučių,- kaip tik pergyvenusios tą patį.


Na tu šaunuolė - nepamiršti mūsų wub.gif Ne kad mamos švente džiaugtis ax.gif
Tikra tiesa - niekas kitas nesupras kiek teko praeit ir išgyvent.
P.S. kad tik skaičiai augtų kaip reikia!!!
Atsakyti
BUM kokios naujienos clap.gif clap.gif clap.gif Jetus, kaip dziaugiuos uz tave wub.gif wub.gif wub.gif Linkiu jums daug sveikatytes, o ryt dideliu dideliu skaiciuku lauksim oro_buckis.gif
Atsakyti
Damute o kaip tu laikais? ax.gif Kaip savijauta?
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 13:13)
Sveikos,

Šaunuoliai, daug kiaušialąsčių, o dar savijauta gera tai išvis puiku good.gif
Nu nu, aš irgi nesiruošiu tavęs guosti, nes skaičiukai tikrai reiškia nėštumą tongue.gif Žiūrėsim po 2 dienų, kaip sakant 'it's not over till it's over', tikiu gera pabaiga 4u.gif

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image

negaliu cia neparasyt as kaip koks snipas vis sekaiu tave ir vis laukiau kada tu mum pranesi tokia zinia ie net apsiverkiau is laimes kad tau pavyko wub.gif tyliai tyliai sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 06 kovo 2011 - 21:01
BUM valio!!!!!!!!!!!! clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
tiesiog fantastika, dziaugiuosi uz tave labai labai bigsmile.gif laukiu tavo hcg skaiciuku ir tada garsiai reksiu kad SVEIKINU!!!!!!!

p.s. negaliu dar atsigaut nuo tokiu fantastisku naujienu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)
Sveikos,
Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image

Valioooo yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Kaip faina,sveikinuuuuu thumbup.gif tau pavyko PAGALIAU -VALIOOOOOO yahoo.gif yahoo.gif Viespatie,reiskias tu esi dar,sekmes tau BUM sveikatytes,laimes-na zodziu-siandien atsidarau sampana ir keliam taure uz tave ir..tavo maziukus wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Ir si dainele tau,tavo seimynai ir..tavo nuostabiems irtiek visu o ypac tavo lauktiems maziukams; STEBUKLAS ivyko wub.gif wub.gif wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=eMWK7YqJ_Dk
Atsakyti