Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

Bum sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif Dideliu skaiciuku ryt 4u.gif

Beta1,as vis del to dar laikau kumscius uz padidejusius skaicius.Gal tikrai per anksti viska nurasyti ,skaiciukai mazi bet svarbu butu didejantys 4u.gif
Atsakyti

Bum Sveikinimai didziausi thumbup.gif ,lauksim dideliu skaiciuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgele77: 06 kovo 2011 - 11:42
QUOTE(jurgele77 @ 2011 03 06, 12:41)
Bum Sveikinimai didziausi thumbup.gif ,lauksim dideliu skaiciuku smile.gif

Aš tai dar ne ax.gif Buvai parašius man, o ne bum. Bet nieko , priimsiu avansu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 06 kovo 2011 - 11:45
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)
Sveikos,

Šaunuoliai, daug kiaušialąsčių, o dar savijauta gera tai išvis puiku good.gif
Nu nu, aš irgi nesiruošiu tavęs guosti, nes skaičiukai tikrai reiškia nėštumą tongue.gif Žiūrėsim po 2 dienų, kaip sakant 'it's not over till it's over', tikiu gera pabaiga 4u.gif

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image

labai sveikinu is visos sirdies,lengvu 9men.
Atsakyti
BUM, VALIO clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Iskart diena sauleta pasidaro... Jegele, nors realiai to ir tikejausi nuo pat pradziu... Viskas kaip sviestu patepta.. Sveikinu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, mergytės, galima žvaigžde taip pasijusti laugh.gif bis.gif:
Bijau aišku dar visa širdim džiaugtis, tiesiog viliuosi kad šįkart viskas bus gerai, o kas belieka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 11:54)
Ačiū, mergytės, galima žvaigžde taip pasijusti laugh.gif bis.gif:
Bijau aišku dar visa širdim džiaugtis, tiesiog viliuosi kad šįkart viskas bus gerai, o kas belieka rolleyes.gif

Kokios puikios naujienos bigsmile.gif tyliai sveikinu ir lauksim tavo HCG skaiciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)
Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image


Va jetus kaip smagu thumbup.gif bigsmile.gif Tyliai sveikinu laukiam ryt aukstu skaiciuku.. bigsmile.gif wub.gif
Beta1, laukiam ir tavo didejanciu skaiciuku.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:54)
Ačiū, mergytės, galima žvaigžde taip pasijusti laugh.gif bis.gif:


Turi teisę jaustis ne šiaip žvaigžde, o žvaigžde, kuri už visas savo pastangas laimėjo oskarą thumbup.gif dar kartelį sveikinu!
Atsakyti
BUM clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif
Sveikinu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puikutte: 06 kovo 2011 - 13:47
BUM,as irgi labai labai uz tave visada sirgau...Gal tu manes ir neprisimeni,bet as visada uzeinu paskaitinet kaip tau sekasi. Va cia tai naujiena thumbup.gif Labai labai smagu thumbup.gif Linkiu geru skaiciuku.Saugok save ir zirniuka wub.gif wub.gif wub.gif Laikykites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 11:26)
Ačiū, mergytės, turbūt nieko naujo nepasakysiu - sunku patikėti lotuliukas.gif Tikiuosi ryt skaičiukus išgirdus realiau viskas atrodys hihihi.gif

Bum tyliai sveikinu wub.gif
(vigi nuojauta manes neapgavo,kai praeita savaite pamacius tavo liniuote,kazkodel pagalvojau, kad uz 10 dienu pakeisi ja i nestuke.gif liniuote) ir dar 2 * nestuke.gif )
kai parasiau zinute, taip saule nusvito pro langa wub.gif geras zenklas wub.gif
Atsakyti