Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 06, 11:31)
tai gal tau tikrai nereikia....  g.gif  Nebesuk sau galvos ir nepradek tiktai jaudintis.Lauk ir tikek dabar  4u.gif

na labai tikiuos kad viskas bus gerai.o kaip jus sakot ar snaigiukai mano geri,vienas buvo 4 o kitas 6 lasteliu?
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Liberi @ 2011 03 05, 12:36)
O as jau ispunktuota ax.gif Turim 9 kiausialastes, rytoj bus aisku, kaip ten musu kolektyvui sekas smile.gif Nezinau ar dar cia vaistu poveikis, bet jauciuosi liuksiskai, dingo visi skausmai, maudimai, sunkumai ir t.t.  ax.gif

Šaunuoliai, daug kiaušialąsčių, o dar savijauta gera tai išvis puiku good.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 15:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu nu, aš irgi nesiruošiu tavęs guosti, nes skaičiukai tikrai reiškia nėštumą tongue.gif Žiūrėsim po 2 dienų, kaip sakant 'it's not over till it's over', tikiu gera pabaiga 4u.gif

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 06 kovo 2011 - 11:14
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 11:13)
Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image

Mieloji,kaip ilgai mes is taves laukem situ naujienu wub.gif Bet kol kas tyliai sveikinu,kad neisgasdinti sekmes ir laukiu ryt skaiciuku wub.gif Ech,kaip silta sirdy,kad tau pagaliau pavyko,jau seniai taves laukia nestuke.gif nameliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 06 kovo 2011 - 11:17
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image


Mieloji, sveikinu!!! Aš kaip ir dauguma mergaičių taip ilgai iš tavęs šitos žinutės laukėm IUI skyrelyje. Nerealiai už tave džiaugiuosi clap.gif clap.gif
Atsakyti
Ačiū, mergytės, turbūt nieko naujo nepasakysiu - sunku patikėti lotuliukas.gif Tikiuosi ryt skaičiukus išgirdus realiau viskas atrodys hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 13:26)
Ačiū, mergytės, turbūt nieko naujo nepasakysiu - sunku patikėti lotuliukas.gif Tikiuosi ryt skaičiukus išgirdus realiau viskas atrodys hihihi.gif


Nors as esu tik pasyvi skaitytoja, bet labai labai sirgau uz tave BUM blush2.gif Labai labai tyliai tyliai sveikinu jusu seima wub.gif linkiu rytoj dideliu dideliu skaiciuku wub.gif
Atsakyti
BUM, va cia tai atsakymas thumbup.gif Sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 09:13)
Sveikos,

Šaunuoliai, daug kiaušialąsčių, o dar savijauta gera tai išvis puiku good.gif
Nu nu, aš irgi nesiruošiu tavęs guosti, nes skaičiukai tikrai reiškia nėštumą tongue.gif Žiūrėsim po 2 dienų, kaip sakant 'it's not over till it's over', tikiu gera pabaiga 4u.gif

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image


clap.gif clap.gif clap.gif Va cia tai super!!!!!! Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 12:13)
Sveikos,

Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image

thumbup.gif Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
BUM nerealiai!!! Sveikinu!!! Va cia tai dovana! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 06, 01:13)
Sveikos,


Aš tai prisipažinsiu kad neiškenčiau ir pasidariau testą šiandien blush2.gif
user posted image


Bum, net susigraudinau! Kaip smagu! Visam SM forume siandien svente!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bum, prasau nesupykti, bet ir as Tave patyliukais sekiau ir pergyvenau kaip viskas pasiseks blush2.gif
Nuosirdziai dziaugiuosi uz Tave! wub.gif
Atsakyti