Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 21:33)
Sveikos mano guodejos  ax.gif


Liberi, tavo pavyzdys yra tiesiog stebuklas, bet greiciau isimtis o ne taisykle...Net neprisileidziu sau dar vienos netikros vilties.Taip, pasidarysiu pirmadieni dar viena HCG, bet grynai del protokol,o kad pati pries save jausciausi rami, kad nepadariau liapsuso kur nors smile.gif

T.P.Keberiokst, as tai kazkaip galvoju, kad nieks cia nebande kabintis, gal cia dar Ovitrelis reiskiasi ?  g.gif  Juk tik sekmadieni vakare bus 14 dienu kai ji leidaus.



Pirmiausiai nedaryk skubotu isvadu, kol nezinai skaiciu dinamikos. Pagal viena skaiciu niekas negali nusprest, kokia yra nestumo eiga. Antra, tikrai kabinosi, nuo ovitrelio susileidimo praejo pakankamai laiko, kitaip mes cia visos turetumem panasius skaicius, juk jei nesikabino, tai ir rezultatas yra maziau nei 1. Ir trecia, mano atvejis tikrai ne isimtis, kazkuri mergaite nepersenaiusiai buvo idejus kazkokio puslapio hcg statistine lentele, kurioje buvo parodytas tyrimas 100 moteru, tai labai gerai atsimenu, kad 24 buvo optimalus hcg skaicius 11 dienai (vienam vaisiui).
Taip, kad linkiu tau kuo daugiau ramybes ir tikejimo! Tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 05 kovo 2011 - 22:25
beta1, o tau blastocistas sodino ?
nes man su sekmingu nėštumu (ne blasto)buvo 12d. 47, o ir žinau kur 14d. 50 ir viskas puiku
nelabai suprantu kodėl nuleidai rankas, juk čia tikrai ne ovitrelio likučiai, juk jis maksimum 12dienų laikosi organizme
reikia pakartoti po poros dienų, labai tikiuosi, kad skaičiukai didės, laikau kumštukus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ksise @ 2011 03 05, 19:15)
sveikos paneles,na ka as jau namie su dviem vaikiukais,djo 2 ,vienas buvo keturiu o kitas sesiu.net keista man,daktare net crenono nepaskyre,sake nieko nenaudot,dabar dvi savaites laukimo

čia su šaldytais, natūraliam cikle?
kokioj čia šalį?
man su šaldytais, dirbtiniam cikle, net po du crinone reikėjo naudoti
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 19:33)
Sveikos mano guodejos  ax.gif

Aciu jums visoms uz grazius zodzius  wub.gif  Jie tikrai reikalingi  ax.gif

Bet as kazkaip bandau realiai vertinti situacija....Kokia ji bebutu. Pazliumbciojau siandien visa diena, bet nieko,praejo irnesakyk.gif  As gi kareivis  tongue.gif

Liberi, tavo pavyzdys yra tiesiog stebuklas, bet greiciau isimtis o ne taisykle...Net neprisileidziu sau dar vienos netikros vilties.Taip, pasidarysiu pirmadieni dar viena HCG, bet grynai del protokol,o kad pati pries save jausciausi rami, kad nepadariau liapsuso kur nors smile.gif

T.P.Keberiokst, as tai kazkaip galvoju, kad nieks cia nebande kabintis, gal cia dar Ovitrelis reiskiasi ?  g.gif  Juk tik sekmadieni vakare bus 14 dienu kai ji leidaus.

Reginiuks, tai palauk dar manes  mirksiukas.gif 

Jolantulia  4u.gif 

Bum, laikai fronta dabar pirmadieni  4u.gif


Tikrai palauksiu,juk sakiau kad as niekur neskubu ir tuo labiau niekur nedingsiu seku visas zinias smile.gif

Siandien taip liudejau del tavo naujienu,bet paskui man sove i galva juk siandien tau tiik 10dpi! tikrai dar tavo vietoj neliudeciau ir pirmadieni pakartociau tyrima,ytarima turiu kad cia nuliudinai mus visas be reikalo(bent jau tikuosi kad taip bus) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 16:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus  ax.gif

Man atrodo , kad nepamirsk creone tik isisdeti mirksiukas.gif , ir viskas bus gerai . neskubek nuleisti ranku . Cia priklauso kada inplantavosi , ir visos mes esame skirtingos . Asku skaiciukai nedideli , bet jie yra . 4u.gif 4u.gif 4u.gif Imk balioniuka ir nepamirsk vaistuku ... ax.gif Liudesime jei pamatysime 0 , o dabar -kantrybes wub.gif
Atsakyti
Beta, jei tik 10 diena, na, juk normalus tie skaiciai, nebutini simtai...man 11 buvo 30 ir turiu lakstanti, snekanti dziaugsma, taigi, vartok vaistus ir pasikartok tyrima!!!
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 03 06, 00:10)
beta1, o tau blastocistas sodino ?
nes man su sekmingu nėštumu (ne blasto)buvo 12d. 47, o ir žinau kur 14d. 50 ir viskas puiku
nelabai suprantu kodėl nuleidai rankas, juk čia tikrai ne ovitrelio likučiai, juk jis maksimum 12dienų laikosi organizme
reikia pakartoti po poros dienų, labai tikiuosi, kad skaičiukai didės, laikau kumštukus wub.gif
Papildyta:

čia su šaldytais, natūraliam cikle?
kokioj čia šalį?
man su šaldytais, dirbtiniam cikle, net po du crinone reikėjo naudoti

taip su saldytais,naturaliam cikle.lietuvoj vaisingumo klinikoj.sake kad stora gleivine ir nieko nereikia,man paciaj buvo keista kad nieko nieko nereikia vartot.
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 05, 12:23)
Pirmiausiai nedaryk skubotu isvadu, kol nezinai skaiciu dinamikos. Pagal viena skaiciu niekas negali nusprest, kokia yra nestumo eiga. Antra, tikrai kabinosi, nuo ovitrelio susileidimo praejo pakankamai laiko, kitaip mes cia visos turetumem panasius skaicius, juk jei nesikabino, tai ir rezultatas yra maziau nei 1. Ir trecia, mano atvejis tikrai ne isimtis, kazkuri mergaite nepersenaiusiai buvo idejus kazkokio puslapio hcg statistine lentele, kurioje buvo parodytas tyrimas 100 moteru, tai labai gerai atsimenu, kad 24 buvo optimalus hcg skaicius 11 dienai (vienam vaisiui).
Taip, kad linkiu tau kuo daugiau ramybes ir tikejimo! Tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif


Dar karta idedu ta nuoroda. Jei 10DPO, tai 19,6 yra daugiau nei vidutinis- 16.

http://www.betabase....php?type=Single

Beta, nenukabinam dar nosies! Laukiam ryt graziai didejanciu skaiciuku! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 03 06, 09:46)
Dar karta idedu ta nuoroda. Jei 10DPO, tai 19,6 yra daugiau nei vidutinis- 16.

http://www.betabase....php?type=Single

Beta, nenukabinam dar nosies! Laukiam ryt graziai didejanciu skaiciuku!  thumbup.gif

Beta, man 11DPO buvo 32, tai kad tikrai dar anksti nuleisti rankas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 05, 22:12)
taip su saldytais,naturaliam cikle.lietuvoj vaisingumo klinikoj.sake kad stora gleivine ir nieko nereikia,man paciaj buvo keista kad nieko nieko nereikia vartot.


O progesterono tyrimas Tau darytas? Man gleivine visad gera, o va progesterono truksta. Gal pasidaryk ryt jo tyrima? Paziuresi ar pakankamai, tada galesi ramiai laukti.. ax.gif
Atsakyti
Jazau mergaites, pradedu jumis tiketi, kad viskas GALI buti gerai..... wub.gif Vilties mazai, bet gal tikrai nereikia dar visko nurasyti, kol nepamaciau HCG 0..... g.gif Jau kaip ir susitaikius buvau, bet dar vakar vakare paskaicius Liberi zinute ispyliau ka tik pasidaryta viskio kokteili ir isidejau crinona blush2.gif

Ka as be jusu daryciau..... ax.gif Tikrai wub.gif

Nu bet rytoj is pat ryto matysiu kas cia per dinamika pas mane unsure.gif Jeigu nieko daug nezadanti, turiu kita varianta jau susigalvojus.Vaziuosiu i Kijeva bigsmile.gif Ten brangu, labai, bet nepalyginamai didesnes labaratorijos, gydytoju patirtis atsiperka su kaupu.Turiu gyvu pavyzdziu is tos klinikos, o tai labai uzkreciama bigsmile.gif

Ksise, man irgi idomu, kaip tiesiogiai susije gimdos gleivine ir progesteronas.... g.gif Man U buvo pamirsus tiesiog skirti crinona, tai as pati nuejau ir pasiklausiau ar kartais nereiketu.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 06 kovo 2011 - 10:10
QUOTE(Adrija1 @ 2011 03 06, 10:59)
O progesterono tyrimas Tau darytas? Man gleivine visad gera, o va progesterono truksta. Gal pasidaryk ryt jo tyrima? Paziuresi ar pakankamai, tada galesi ramiai laukti..  ax.gif

darytas pries pirma ivf,kai visus tyrimus daremems
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 06, 11:08)
Jazau mergaites, pradedu jumis tiketi, kad viskas GALI buti gerai.....  wub.gif  Vilties mazai, bet gal tikrai nereikia dar visko nurasyti, kol nepamaciau HCG 0..... g.gif  Jau kaip ir susitaikius buvau, bet dar vakar vakare paskaicius Liberi zinute ispyliau ka tik pasidaryta viskio kokteili ir isidejau crinona  blush2.gif

Ka as be jusu daryciau.....  ax.gif Tikrai  wub.gif

Nu bet rytoj is pat ryto matysiu kas cia per dinamika pas mane  unsure.gif  Jeigu nieko daug nezadanti, turiu kita varianta jau susigalvojus.Vaziuosiu i Kijeva  bigsmile.gif  Ten brangu, labai, bet nepalyginamai didesnes labaratorijos, gydytoju patirtis atsiperka su kaupu.Turiu gyvu pavyzdziu is tos klinikos, o tai labai uzkreciama  bigsmile.gif

Ksise, man irgi idomu, kaip tiesiogiai susije gimdos gleivine ir progesteronas....  g.gif  Man U buvo pamirsus tiesiog skirti crinona, tai as pati nuejau ir pasiklausiau ar kartais nereiketu....  ax.gif

as visockienes paklausiau ar net crenono nereikia,sake nieko nereikia net jo.tai dabar nebezinau.kazkaip norisi tiket kad pasiseks,bet dabar jau bijau
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 06, 11:12)
darytas pries pirma ivf,kai visus tyrimus daremems
Papildyta:

as visockienes paklausiau ar net crenono nereikia,sake  nieko nereikia net jo.tai dabar nebezinau.kazkaip norisi tiket kad pasiseks,bet dabar jau bijau


tai gal tau tikrai nereikia.... g.gif Nebesuk sau galvos ir nepradek tiktai jaudintis.Lauk ir tikek dabar 4u.gif
Atsakyti