Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 06:15)
Labas rytelis jums  4u.gif

Na, mano testas vaiduokliauja.....Nezinau  g.gif  Kazkaip liudna.Ne prudai, matyt, pas mane to HCG....varau krauja nuleist.



O del ko liudna?? Nu tu duodi! Man kai vaidokliavo tai visa gerkle rekei kad ne be reikalo vaiduokliauja,o dabar cia kas?? Sveikinu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 09:15)
Labas rytelis jums  4u.gif

Na, mano testas vaiduokliauja.....Nezinau  g.gif  Kazkaip liudna.Ne prudai, matyt, pas mane to HCG....varau krauja nuleist.


O tai ką man bešnekėt, jei 10 d.po visai nevaiduokliavo. Ramiai laukiam skaičių!!! Kada bus?
Papildyta:
QUOTE(kristiana1 @ 2011 03 05, 11:52)
labuka  smile.gif  as buvau 5sav5dienu pirmam echo,tai sirdute jau judejo,bet dar negirdejom.


Supratau! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike 4u.gif

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 14:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus  ax.gif



Beta,gaila,kad taip,bet kabintis reiskia bande abu kartus,kad ir kaip keistai nuskambetu,bet taip daug.Aisku mazai tas guodzia tokiais momentais.Gerai,kad nosies nenuleidi,pailsesi,atsvesi ir galesi vel bandyti.Vis tiek zinai,kad finalas to vertas bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 13:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus  ax.gif


Ai, kaip gaila console.gif Taip tikejomes, kad dar vienas zuikiukas bus. Bet saunuole, kad jau planuoji sekanti karta ir nenuleidi ranku! 4u.gif Laaabai grazi svente taves laukia, o po to gal medaus menesi jau suplanavot? mirksiukas.gif Galesit atsipalaiduoti pagal visa programa, o po to siezia galva imtis situ reikaliuku ir sekantis kartas tikrai bus laimingas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 15:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus  ax.gif


Pala pala, o tai cia per mazas skaicius? O ka gyd sake? Man tai atrodo, kad cia kaip ir viskas normalu g.gif Toks skaiciukas juk pilnai gali but uzsikabinus vienam zirniui g.gif Mano 11 dpi buvo 23, o siandien va jau visa damute turim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 05 kovo 2011 - 16:32
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 05:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....

Oi Beta... Kaip liudna.. Kad tau liudna...
Laikykis mergyt!!! console.gif
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 16:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 



Taigi negi tikrai čia skaitosi blogai? g.gif Pakartok po 2 dienų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 13:45)
Aciu uz paguoda mergaites, bet ta suniska nuojauta teisi buvo.....HCG 19,6.Aciu tom, kurios mane palaike  4u.gif 

Nu o as tuo tarpu dabar lauksiu vestuviu, galesiu ikalt sampes, sokt iki paryciu ir atsvest savo svente,o tada vel i trasa. Tik si karta ne pas U.Keliausim kur nors ne pas lietuvius verslininkus  ax.gif



oi kaip gaila saulele,laikykis..truksta zodiu kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
sveikos paneles,na ka as jau namie su dviem vaikiukais,djo 2 ,vienas buvo keturiu o kitas sesiu.net keista man,daktare net crenono nepaskyre,sake nieko nenaudot,dabar dvi savaites laukimo
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 05, 17:15)
sveikos paneles,na ka as jau namie su dviem vaikiukais,djo 2 ,vienas buvo keturiu o kitas sesiu.net keista man,daktare net crenono nepaskyre,sake nieko nenaudot,dabar dvi savaites laukimo


Kazkokia nesamone,nei crinono nieko? blink.gif Nu joo,gal cia taip reikia g.gif
Linkiu kas 2sav neprailgtu ir geru rezultatu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mano guodejos ax.gif

Aciu jums visoms uz grazius zodzius wub.gif Jie tikrai reikalingi ax.gif

Bet as kazkaip bandau realiai vertinti situacija....Kokia ji bebutu. Pazliumbciojau siandien visa diena, bet nieko,praejo irnesakyk.gif As gi kareivis tongue.gif

Liberi, tavo pavyzdys yra tiesiog stebuklas, bet greiciau isimtis o ne taisykle...Net neprisileidziu sau dar vienos netikros vilties.Taip, pasidarysiu pirmadieni dar viena HCG, bet grynai del protokol,o kad pati pries save jausciausi rami, kad nepadariau liapsuso kur nors smile.gif

T.P.Keberiokst, as tai kazkaip galvoju, kad nieks cia nebande kabintis, gal cia dar Ovitrelis reiskiasi ? g.gif Juk tik sekmadieni vakare bus 14 dienu kai ji leidaus.

Reginiuks, tai palauk dar manes mirksiukas.gif

Jolantulia 4u.gif

Bum, laikai fronta dabar pirmadieni 4u.gif
Atsakyti