Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 04, 13:03)
Turiu nuojauta , kad gal abu ten ir tebesedi

Wow!!! blink.gif blink.gif Tuoj apsiverksiu... wub.gif wub.gif
Sveikinu labai labai!!! Tikiuosi, greit susitiksim nestuke.gif skyrelyje mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 13:17)
Nebedaug liko  bigsmile.gif

Na, jau visai nebedaug... Oi kaip nekantru ax.gif ax.gif
Aciu!!!!

Lauksiu dabar ziniu is Betos...!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 04, 21:03)
ax.gif  ax.gif Siandien 10 diena po isodinimo  ax.gif 196.9  bigsmile.gif  bigsmile.gif Turiu nuojauta , kad gal abu ten ir tebesedi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Sake man kraujo nebedarys , o bus ultragarsas kovo 14 d. paskyre ... ziures ar vietoj . Sekmes visoms likimo draugems ! wub.gif



Oi kaip smagu! Sveikinimai tau labai labai dideli smile.gif Laukiam nestuke.gif skyrelyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 05, 00:59)
Wow!!!  blink.gif  blink.gif Tuoj apsiverksiu...  wub.gif  wub.gif
Sveikinu labai labai!!! Tikiuosi, greit susitiksim  nestuke.gif skyrelyje  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif
Na, jau visai nebedaug... Oi kaip nekantru ax.gif  ax.gif
Aciu!!!!

Lauksiu dabar ziniu is Betos...!!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif

as tai dar neskubu i nestukiu skyreli , nes dar nelabai tikiksi . ax.gif ypac kai pilvuka maudzia nuo ryti ligi vakaro , o vakar nakti pabudau ir tylenoli geriau .Jau sianden vel klausiau sesutes , tai jinai sako "viskas normalu ".Tai klausiu kada praeis , tai sake , kad turetu apstoti , ir tik karts nuo karto paskaudeti . ax.gif Taip kad zubriuka ateisu issivesti jeigu ka lotuliukas.gif , nes man tie namuciai labai patinka .
Damute , man atrodo kad sirdeles dar nematysiu , tik ziures ar zirniai ten pat kur juos paleido .
Atsakyti
Mergytes, sveikinu visas, kurioms payko!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tiek daug vlties Jusu sekme suteikia!!!! Gal ir tikrai triusiuko metai sekmingi tongue.gif Labai linkiu II ir aukstu skaiciuku laukiancioms testuku dienos!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kiekviena diena paskaitau, kaip Jums sekasi, dziaugiuos kartu iki asaru ir kartais liudziu pasiskukciodama, jeigu kam nesekme wub.gif Toms , kurioms nepasiseke paskutini karta, sekanti tikrai turetu pasisekti, tik reikia tiket ir neprarast optimizmo smile.gif Labai sergu uz visas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 05 kovo 2011 - 01:34
Labas rytelis jums 4u.gif

Na, mano testas vaiduokliauja.....Nezinau g.gif Kazkaip liudna.Ne prudai, matyt, pas mane to HCG....varau krauja nuleist.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 04, 11:12)
Reikia patarimo  4u.gif Jei butu toks atvejis,kad mums abiem su mb reiktu sugerti 3 savaiciu antibu kursa,kada leidzia ivf daryti-po menesio,dvieju,triju?Kada mazdaug?Gal kuri susidurusi su tuo...
Aš kai skambinausi latviams dėl antibų vyrui, klausiau kada galima būtų startuoti, jei vyras irgi gertų antibus. Atsakymas buvo - po antibų sugėrimo turi būti bent mėnuo praėjęs. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 09:15)
Labas rytelis jums  4u.gif

Na, mano testas vaiduokliauja.....Nezinau  g.gif  Kazkaip liudna.Ne prudai, matyt, pas mane to HCG....varau krauja nuleist.

kaip faina 4u.gif , viskas bus gerai pamatysi, o primink kada tau buvo isodinimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 05, 11:01)
kaip faina  4u.gif  , viskas bus gerai pamatysi, o primink kada tau buvo isodinimas  g.gif


Nieko cia nefaina.....Laukiu HCG atsakymo, bet jau nusiteikiau ne kazin kam verysad.gif Isodinimas buvo praeita trec., tai vasario 23 d.Siandien 10 dpi.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 11:29)
Nieko cia nefaina.....Laukiu HCG atsakymo, bet jau nusiteikiau ne kazin kam  verysad.gif  Isodinimas buvo praeita trec., tai vasario 23 d.Siandien 10 dpi.

ko taip blogai nusiteikus 4u.gif juk vaiduoklis yra tai cia jau i gera puse viskas eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 05, 00:49)
O širdutę plakančią jau irgi pamatys? bigsmile.gif Ar dar anksti? Klausiu, nes galvoju pas ginių važiuot, noris vienu važiavimu viską patikrinti. Jis kaip tik kovo 14 grįžta iš atostogų ax.gif

labuka smile.gif as buvau 5sav5dienu pirmam echo,tai sirdute jau judejo,bet dar negirdejom.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 05, 10:29)
Nieko cia nefaina.....Laukiu HCG atsakymo, bet jau nusiteikiau ne kazin kam  verysad.gif  Isodinimas buvo praeita trec., tai vasario 23 d.Siandien 10 dpi.


As tai manau,kad tu jau nestuke.gif .Man atrodo siaip sau nevaiduokliauja ir kraujo tyrimas tai patvirtins,juk zuikio metai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merdzinos smile.gif

Pirmiausiai patys didziausi sveikinimai Damutei ir Aistei35! Abi turite uztikrintus, puikiai augancius skaiciukus! Nu SUPER, ne kitaip thumbup.gif

Beta1 kas cia dabar per nuotaikos? Juk vaiduokliauja ne siaip sau! Labai laukiu tavo skaiciuku ir nei kiek neabejoju, kad jie patvirtins tavo nestuke.gif

O as jau ispunktuota ax.gif Turim 9 kiausialastes, rytoj bus aisku, kaip ten musu kolektyvui sekas smile.gif Nezinau ar dar cia vaistu poveikis, bet jauciuosi liuksiskai, dingo visi skausmai, maudimai, sunkumai ir t.t. ax.gif
Atsakyti