Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 04, 17:07)
O kaip pirma zuiki pagavot ?  ax.gif


Irgi su IVF mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis unsure.gif ???
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 21:25)
Sveikos  4u.gif
Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis  unsure.gif  ???

Damute*, viskas idealu thumbup.gif Pamirsk jau nervus, viskas bus gerai, megaukis ir lepink save mirksiukas.gif

Beje, klausiau del IUI-tau nors karta kazkada kabinosi, ar nea? g.gif Ieskau atsakymo i savo nesekmes g.gif Dabar jau sumasciau, kad cia zutbut pas mane kazkas su kabinimuisi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 20:25)
Sveikos  4u.gif
Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis  unsure.gif  ???

man atrodo kad thumbup.gif thumbup.gif , sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif as jau irgi pridaviau , laukiu savo rezultatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 17:25)
Sveikos  4u.gif
Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis  unsure.gif  ???


Sveikinimai tapus nestuke.gif Lengvu menesiuku tau! 4u.gif

Beta1,laukiu tavo ziniu rytoj smile.gif

Kristiana,Sveikinu pasimacius su savo zirniuku! Laukiam pas nestulytes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 04 kovo 2011 - 20:03
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 09:25)
Tai dvigubėja...

thumbup.gif thumbup.gif Nebesuk galvos, manau, del situ dalyku... Puikus skaiciukai!!! Sveikinu!!! 4u.gif 4u.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 04, 09:51)
as jau irgi pridaviau , laukiu savo rezultatu  ax.gif

O del taves jau ir taip aisku, kad viskas idealiai bus.. Gi pas tave 8DPI tokie nerealus jau buvo wub.gif Na, bet vistiek - pranesk!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 19:25)

Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis  unsure.gif  ???

viskas puiku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip až džiaugiuosi dėl taves thumbup.gif

o tau kiek embrioniukų įdėjo ir ar dar liko kitam leliui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 04, 21:25)
Sveikos  4u.gif
Daug prirašėt, nespėjau perskaityt. Turiu 12d. po įsodinimo HCG: 103,80. Prieš tai 10d. po įs. buvo 51,36.
Tai dvigubėja... Praktiškai lygiai kart du. Ar turi būt didesnis  unsure.gif  ???


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2011 03 04, 20:42)
Damute*, viskas idealu  thumbup.gif  Pamirsk jau nervus, viskas bus gerai, megaukis ir lepink save  mirksiukas.gif

Beje, klausiau del IUI-tau nors karta kazkada kabinosi, ar nea?  g.gif  Ieskau atsakymo i savo nesekmes  g.gif  Dabar jau sumasciau, kad cia zutbut pas mane kazkas su kabinimuisi  doh.gif  biggrin.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Taip, po 4-to IUI kabinosi.
Atsakyti
ax.gif ax.gif Siandien 10 diena po isodinimo ax.gif 196.9 bigsmile.gif bigsmile.gif Turiu nuojauta , kad gal abu ten ir tebesedi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sake man kraujo nebedarys , o bus ultragarsas kovo 14 d. paskyre ... ziures ar vietoj . Sekmes visoms likimo draugems ! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 04, 20:51)
man atrodo kad  thumbup.gif  thumbup.gif  , sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif as jau irgi pridaviau , laukiu savo rezultatu  ax.gif


group.gif kaip suprantu, mūsų žirniai vienadieniai, tai sėkmės mums toliau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 05, 00:03)
ax.gif  ax.gif Siandien 10 diena po isodinimo  ax.gif 196.9  bigsmile.gif  bigsmile.gif Turiu nuojauta , kad gal abu ten ir tebesedi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Sake man kraujo nebedarys , o bus ultragarsas kovo 14 d. paskyre ... ziures ar vietoj . Sekmes visoms likimo draugems ! wub.gif


bigsmile.gif tai tavo trigubėja, atrodo, kad tikrai abu ten thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ailima @ 2011 03 04, 21:26)
viskas puiku  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kaip až džiaugiuosi dėl taves  thumbup.gif

o tau kiek embrioniukų įdėjo ir ar dar liko kitam leliui  wub.gif


man įdėjo visus 2, kuriuos turėjom ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 04, 21:42)


ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 12:41)
Naujienu tai tik speju skaityt smile.gif

Damute, nu faina tau  wub.gif  isivaizduoju kaip buvai persigandus kai testas nieko neparode.....Kokie cia puodeliai, kad man tokiu nenusipirkt rytoj ?  g.gif

Aiste 35, sveikinu  thumbup.gif  Matai, nera tas skausmas toks jau bloga zadantis  mirksiukas.gif Jau dabar pergyvenu kodel man neskauda  g.gif

Nu o man tai NIEKO neskauda.Jau teoriskai kaip ir galetu apie siandien memes pareiti, bet net PMS pozymiu nejauciu.....Neisivaizduoju ka cia is to isristi, bet stengiuosi neiterpretuoti ir saves nesiaubinti  biggrin.gif Bet kaip kokiai klimaksinei silumos bangos uzeina, ypac rytais  lotuliukas.gif  Bijau, kad nebutu klimakso vietoj nestumo  biggrin.gif Siandien yra 8 diena po blasto isodinimo, cia neskaiciuojant pacios isodinimo dienos.

kas dabar sekanti tesuotis, negi as ?  unsure.gif

BUM, kokie tave pojuciai kankina siom dienom ? smile.gif



Puodelis vadinas EasyCup atrodo, vaistinėse parduodamas kaip jautresnis, apie 17 litų kainuoja. Tai patii supranti... doh.gif
Žinok, atrodo kad tos šilumo bangos ir man užeidavo. Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 04, 00:12)
Aciu.... Na labai jau nekantru..  blush2.gif  ax.gif


Nebedaug liko bigsmile.gif Sirgsim už tave kaip tu už mus visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 05, 00:03)
o bus ultragarsas kovo 14 d. paskyre ... ziures ar vietoj .


O širdutę plakančią jau irgi pamatys? bigsmile.gif Ar dar anksti? Klausiu, nes galvoju pas ginių važiuot, noris vienu važiavimu viską patikrinti. Jis kaip tik kovo 14 grįžta iš atostogų ax.gif
Atsakyti