Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 15:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif


Ai kaip gaila..... unsure.gif Bet nenusimink labai, vadinas taip turejo buti.Bandykit dar karteli console.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 14:24)
Gaila labai console.gif

Pas mane panasiai buvo,tik su pakraujavimu,bent seseles ir gydytojai sake,kad ziureti i tai pozityviai,kad bent bande kabintis.Veliau gavau ir laiska is kliniko su aprasyta procedura-viskas labai labai teigiamai apibudinta,tik gydytojas paminejo,kad dazniausiai del tokiu biocheminiu nestumu buna ne pats sveikiausias embrioniukas kaltas.Reiskias butinai pasiseks kita karta  4u.gif

Beje mano mm taip ir nesirodo,nesuprantu nieko.Gal tas pakraujavimas ir uzsiskaite kaip mm,nors visai taip neatrode? Net nepanasau i tai g.gif
Kaip tik einu siandien pas seimos gyd,paklausiu.Nors ka jie ten zinos,gal tik prg pasiulytu?Ar cia nekokia mintis su PRG saukti mm po ivf?

gaila tikrai verysad.gif turiu jau vieną lelių, tik tas ir guodžia
labai, labai norėjau, kad pasisektų, nes buvau nusprendusi, kad tai paskutinis kartas, dabar vėl mintys sukasi, bet...finansinė padėtis nekokia o ir man labai sunkiai vis sekasi punkcija, pastoviai praduria arteriją, žiauriai kraujuoju, pulsas krenta o ir hiperstimuliacija pastoviai būna, taip gaila pasidaro saves kai nepasiseka

o tu gal pasitark su gydytoju, gal tikrai reikėtų progesterono, man viena gydytopja pasakė, kad jei mmm, neateina40d. reikia jau gerti dufastoną

QUOTE(Beta1 @ 2011 02 28, 14:24)
Ai kaip gaila..... unsure.gif  Bet nenusimink labai, vadinas taip turejo buti.Bandykit dar karteli  console.gif

verysad.gif
Atsakyti
T.P.Keberiokst, gal durnai nuskambes, bet ar testuka dareisi ? Juk kiek zinau, tu ir natur gali pastoti g.gif

Reginiukas, man siandien 5 d po mano blastukiu isodinimo ax.gif

Ailima, kaip suprantu, saldytu neturit.Bet gal dabar pailsek, atsigauk po visko tiek fiziskai tiek finansiskai atsistokit ant koju ir matysit paskui su vyru ka toliau daryt.....Pamatysi, ateis tas noras, uzsimirs tos punkcijos visos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 28 vasario 2011 - 14:55
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 12:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif


Labai gaila verysad.gif Laikykis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 28, 12:52)
T.P.Keberiokst, gal durnai nuskambes, bet ar testuka dareisi ? Juk kiek zinau, tu ir natur gali pastoti  g.gif

Reginiukas, man siandien 5 d po mano blastukiu isodinimo  ax.gif

Ailima, kaip suprantu, saldytu neturit.Bet gal dabar pailsek, atsigauk po visko tiek fiziskai tiek finansiskai atsistokit ant koju ir matysit paskui su vyru ka toliau daryt.....Pamatysi, ateis tas noras, uzsimirs tos punkcijos visos  mirksiukas.gif


thumbup.gif neuzilgo testuosies rolleyes.gif kada galvoji??
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 28, 13:52)
T.P.Keberiokst, gal durnai nuskambes, bet ar testuka dareisi ? Juk kiek zinau, tu ir natur gali pastoti  g.gif

Reginiukas, man siandien 5 d po mano blastukiu isodinimo  ax.gif

Ailima, kaip suprantu, saldytu neturit.Bet gal dabar pailsek, atsigauk po visko tiek fiziskai tiek finansiskai atsistokit ant koju ir matysit paskui su vyru ka toliau daryt.....Pamatysi, ateis tas noras, uzsimirs tos punkcijos visos  mirksiukas.gif



Dariausi.Dar pries savaite mete kazkoki maza vaiduokli,bet pas mane kartais tikrai buna,kad uzvaiduokliauja.Bet cia tik tos papigiai juosteles,normalus testai tokiu bajeriu nedaro.Tai jau buvau issiziojus ir nuostabos,vyras irgi vos neisgriuvo pamates,bet sekanti ryta buvo viena juosta,siryt irgi pakartojau-nieko.Dabar galvoju,gal LH pikas buvo,tai ir mete ta vaiduokli,bo lh su hcg labai panasus hormonai,su ovuliaciniu testuku nestuma galima irgi uzgaudyt.

Sianakt beje sapnavau ivf punkcija,kad daro narkoze,ji nesuveikia ir jauciu visa badyma,kaip as rekiau sapnuose doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 28 vasario 2011 - 15:09
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 13:06)
Dariausi.Dar pries savaite mete kazkoki maza vaiduokli,bet pas mane kartais tikrai buna,kad uzvaiduokliauja.Bet cia tik tos papigiai juosteles,normalus testai tokiu bajeriu nedaro.Tai jau buvau issiziojus ir nuostabos,vyras irgi vos neisgriuvo pamates,bet sekanti ryta buvo viena juosta,siryt irgi pakartojau-nieko.Dabar galvoju,gal LH pikas buvo,tai ir mete ta vaiduokli,bo lh su hcg labai panasus hormonai,su ovuliaciniu testuku nestuma galima irgi uzgaudyt.

Sianakt beje sapnavau ivf punkcija,kad daro narkoze,ji nesuveikia ir jauciu visa badyma,kaip as rekiau sapnuose  doh.gif



Siaubas vargsiuke tu,man irgi anksciau taip budavo kosmarus sapnuodavau..reikia atostogu ir atsipalaidavimo tau manau dabar...Kas planuose?
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 15:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif

Žiauriai gaila kai taip, laikykis 4u.gif
Kiek prisimenu iš ankstesnių tavo postų tai jau nebe pirmas kartas kai kabinasi, o paskui pabėga? Suprantu, kad ne tas dabar galvoje, bet gal vėliau bandysit ieškoti kažkokių priežasčių kodėl taip atsitinka?

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 15:24)
Pas mane panasiai buvo,tik su pakraujavimu,bent seseles ir gydytojai sake,kad ziureti i tai pozityviai,kad bent bande kabintis.Veliau gavau ir laiska is kliniko su aprasyta procedura-viskas labai labai teigiamai apibudinta,tik gydytojas paminejo,kad dazniausiai del tokiu biocheminiu nestumu buna ne pats sveikiausias embrioniukas kaltas.Reiskias butinai pasiseks kita karta  4u.gif


Man taip irgi gyd sakė, tik jau nebesižiūri pozityviai blush2.gif
Atsakyti
Ailima, labai gaila. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 15:17)
mano abejonės pasitvirtino HCG-7,4 (buvo 17,6)taigi pabėgo mano mažiukas  verysad.gif


verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 28, 14:28)
Siaubas vargsiuke tu,man irgi anksciau taip budavo kosmarus sapnuodavau..reikia atostogu ir atsipalaidavimo tau manau dabar...Kas planuose?


Barselona uz savaites biggrin.gif

O siaip truputis jogos,imuniniai tyrimai ir kovo 31d skrendu i Ryga registruotis ivf smile.gif O toliau,kaip dede is aukstai duos.Balandzio 7 turiu susitikima Lister hospital su egg sharing programa,galeciau buti donore,tai man ivf nemokamas iseitu,bet jauciu jei LV iseis startuoti,tai egg sharing atmesiu.


Egk,kazkur buvau skaicius,tai tokie biocheminiai tau irgi pasikartojantys?Ne tik sie buve ivf? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 13:45)
Barselona uz savaites  biggrin.gif

O siaip truputis jogos,imuniniai tyrimai ir kovo 31d skrendu i Ryga registruotis ivf smile.gif O toliau,kaip dede is aukstai duos.Balandzio 7 turiu susitikima Lister hospital su egg sharing programa,galeciau buti donore,tai man ivf nemokamas iseitu,bet jauciu jei LV iseis startuoti,tai egg sharing atmesiu.
Egk,kazkur buvau skaicius,tai tokie biocheminiai tau irgi pasikartojantys?Ne tik sie buve ivf? g.gif


Saunuole neliudi ir nesnaudi thumbup.gif Tau paminkla pastayt reikia biggrin.gif
Zinai sako reikia i viska ziuret pozityviai ir planuotis toliau,tikiu kad buna tarpas kai nieko nebesinori,tik verkti ir gailetis saves,nes esu pati perejus begale tokiu up and down laikotarpiu,bet tavo pazityvumas visada man budavo kazkoks naujo kelio atradimas,Saunuole taip ir toliau,linkiu tau kuo didziausios sekmes,kad daugiau butu UP tavo kely nei DOWN smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 28, 16:45)
Egk,kazkur buvau skaicius,tai tokie biocheminiai tau irgi pasikartojantys?Ne tik sie buve ivf? g.gif

Aha buvę g.gif Pradedu aš galvoti apie Bykovą...
O tau gerų atostogų ir gerų žinių iš Treijso 4u.gif O dar ir C planą turi, viskas bus tikrai gerai biggrin.gif
Atsakyti