Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Lietuva @ 2011 03 04, 12:04)
Šiandien vakarop Damute jau turėtų HCG skaičiukų pakartojimą turėti  rolleyes.gif

Aha, laukiam išsižioję laugh.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 04, 12:30)
Kaip tavo galva ? As tai manau kad cia ne reikalo tau ta galvele sopa....  ax.gif

O mane vakar vakare ant vemimo patrauke ir dar siandien ryte siaubinau klozeta....Bet man taip buna.Ypac kai bandau sloguotis ar pan., organizmas tokiu budu salina toksinus visokius.O kadangi as jau kai isivemiu, tai nesustoju dvi dienas kokias, siandien ryte buvau maloniai nustebinta, kad mano blogumas praejo taip pat kaip ir uzejo.bet vis tiek kosiu dieta siandiena ir tikiuosi istempti iki testuko rytoj  thumbup.gif  Toks durnas jaudulys vis uzeina..... ax.gif

Stabiliai.. Tikiuosi iki rytojaus praeis ax.gif
Matau kad tau mistypingas prasidėjo - dar vienas požymis biggrin.gif
Šiaip tai migrena man dažnokai prieš mmm būna ax.gif

Oho, jau rimti požymiai lenda, kiba dvynukai bigsmile.gif Tikrai nemanau kad nuo slogos čia tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 04, 13:39)

Oho, jau rimti požymiai lenda, kiba dvynukai bigsmile.gif Tikrai nemanau kad nuo slogos čia tau biggrin.gif


Nemanau, kad tas vemimo priepuolis cia man kaip nros susijes su nestumu, nes as nuo rimtesnes slogos apsivemiu beveik kiekviena karta lotuliukas.gif bet siaip tai rytoj jau matysis kas cia ir kaip tongue.gif O ir dvynuku taip noreciau..... ax.gif

Damute, tikrai.Laukiam skaiciuku wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Bum, o tu pirmadieni hcg darysi? o testuotis nebandysi?

Beta1 o tu ryt hcg ar testa?

Damute laukiam!

O man rytoj jau punkcija ax.gif Laukiu nerealiai, nes atrodo, kad pamesiu visa apatine pilvo dali: nei vaisciot, nei pasedet normaliai nebeiseina, o pilvas turbut kaip kokiu 5 men nestuke.gif

Kas su manim i kompanija? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 04 kovo 2011 - 13:19
QUOTE(Liberi @ 2011 03 04, 13:15)
Bum, o tu pirmadieni hcg darysi? o testuotis nebandysi?

O man rytoj jau punkcija ax.gif Laukiu nerealiai, nes atrodo, kad pamesiu visa apatine pilvo dali: nei vaisciot, nei pasedet normaliai nebeiseina, o pilvas turbut kaip kokiu 5 men nestuke.gif

Tai gal pasidarysiu iš ryto o po to iš sykio kraujo leist, nzn net biggrin.gif

Sėkmingos tau punkcijos. Aš irgi tikėjausi kad po punkcijos sumažės bet nepaguosiu - tik padidėjo biggrin.gif
Atsakyti
labuka merginos. stai ir as vakar gryzau po susitikimo su savo zirniuku wub.gif dideli skaiciukai mus apgavo.turim tik viena kleckiuka smile.gif sesute sako,kad tie skaiciai nieko nereiskia,tik parodo kad nestumas yra ir kad vystosi jei skaiciukai auga. mano skaiciukai ne ka skyresi nuo Kristuciukes,o va kleckiukas vienas.dziaugiames ir tuo vienu.o taip norejosi.... dar klausimelis.man punkcija buvo atlikta vasario 2d.pasiskaiciavau pagal IVF skaiciuokle man yra 6sav ir 2d. o sesute vakar skaiciavo sako tau 5sav5dienos.visai nesuprantu.sako susitiksim kovo 10d tada tau bus 7sav ir 2d. kaip cia taip g.gif pasimetus visai.kazka jinai cia sumaise itariu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiana1: 04 kovo 2011 - 14:07
Liberi
Sekmingos punkcijos smile.gif


bum Ek, kaip laukiu tavo rezultatu! wub.gif


kristiana1 Kaip gerai! Kleckiukas yra, super!
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 04, 11:30)
Kaip tavo galva ? As tai manau kad cia ne reikalo tau ta galvele sopa....  ax.gif

O mane vakar vakare ant vemimo patrauke ir dar siandien ryte siaubinau klozeta....Bet man taip buna.Ypac kai bandau sloguotis ar pan., organizmas tokiu budu salina toksinus visokius.O kadangi as jau kai isivemiu, tai nesustoju dvi dienas kokias, siandien ryte buvau maloniai nustebinta, kad mano blogumas praejo taip pat kaip ir uzejo.bet vis tiek kosiu dieta siandiena ir tikiuosi istempti iki testuko rytoj  thumbup.gif  Toks durnas jaudulys vis uzeina..... ax.gif

Keberiokst, kokie tamstos planai dabar, kai jau turi neblogu tyrimu rezultatu ? Gal mano klausimas pasirodys durnas, bet tau niekas nesiule salinti kiausintakius, kad isvengti negimdiniu ir gal siaip ten to hydrosalpingso ten juose yra, kad trukdo maziukam ?  g.gif  Sorry, jeigu cia visai ne i tema as..... 4u.gif



Siule,kai buvo paskutinis negimdinis ir uzsiminiau apie ivf.Nesutikau,ir uz poros menesiu pastojau vietoje.Del hidro jokiu itarimu nera,laparoskopijos darytos kelios ir pratekamumas darytas,niekas nieko nesake.Jei darant ivf,tai prastus kiausintakius kaip ir apeina,o jei yra nors mazas mazytis sansas,kad gali pasisekti natur (o gali nes buvo pasiseke praeitas metais) tai as ju salint tikrai nesutiksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 03 04, 14:05)
labuka merginos. stai ir as vakar gryzau po susitikimo su  savo zirniuku  wub.gif  dideli skaiciukai mus apgavo.turim tik viena kleckiuka  smile.gif  sesute sako,kad tie skaiciai nieko nereiskia,tik parodo kad nestumas yra ir kad vystosi jei skaiciukai auga. mano skaiciukai ne ka skyresi nuo Kristuciukes,o va kleckiukas vienas.dziaugiames ir tuo vienu.o taip norejosi.... dar klausimelis.man punkcija buvo atlikta vasario 2d.pasiskaiciavau pagal IVF skaiciuokle man yra 6sav ir 2d. o sesute vakar skaiciavo sako tau 5sav5dienos.visai nesuprantu.sako susitiksim kovo 10d tada tau bus 7sav ir 2d. kaip cia taip  g.gif pasimetus visai.kazka jinai cia sumaise itariu  rolleyes.gif

Puiku kad kleckas vietoje ir auga wub.gif Ten su tais skaičiavimais tai skirtingi skaičiavimai būna pagal mmm ir pagal echo, per daug nekreipk dėmesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 04, 13:50)
Tai gal pasidarysiu iš ryto o po to iš sykio kraujo leist, nzn net biggrin.gif

Sėkmingos tau punkcijos. Aš irgi tikėjausi kad po punkcijos sumažės bet nepaguosiu - tik padidėjo biggrin.gif


*Tai linkiu, kad II butu pati didziausia jubiliejaus dovana!!!

**Tai, kad padides zinau, bet gal taip bjauriai nebemaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 04 kovo 2011 - 14:36
QUOTE(kristiana1 @ 2011 03 04, 15:05)
labuka merginos. stai ir as vakar gryzau po susitikimo su  savo zirniuku  wub.gif  dideli skaiciukai mus apgavo.turim tik viena kleckiuka  smile.gif  sesute sako,kad tie skaiciai nieko nereiskia,tik parodo kad nestumas yra ir kad vystosi jei skaiciukai auga. mano skaiciukai ne ka skyresi nuo Kristuciukes,o va kleckiukas vienas.dziaugiames ir tuo vienu.o taip norejosi.... dar klausimelis.man punkcija buvo atlikta vasario 2d.pasiskaiciavau pagal IVF skaiciuokle man yra 6sav ir 2d. o sesute vakar skaiciavo sako tau 5sav5dienos.visai nesuprantu.sako susitiksim kovo 10d tada tau bus 7sav ir 2d. kaip cia taip  g.gif pasimetus visai.kazka jinai cia sumaise itariu  rolleyes.gif

Kai toks mazas zirniukas dar, gali buti nelabai tikslus echo ismatavimai, o sesute turbut pagal echo uzrase laika. Nesijaudink, kai paaugsit, jau gales tiksliau ismatuoti 4u.gif
Beje, esu skaiciusi, kad kai hcg skaiciukai buna didesni nei iprasta, tai dazniausiai gimsta mergaites smile.gif Bet cia tik siaip, ne mokslinis "atradimas" smile.gif

Bum, as labai "sergu" uz tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 04, 02:16)
Tai tas as zinau,bet negi liepia tris menesius ir laukti? g.gif

Na labai tikiuosi,neprireiks  ax.gif


Sveika. MB baigia sugerti antiotiku kursa, kuris tesesi menesi. Vakar skambinau Zilaitienei, klaust- ar nepakenks IVF'ui tai, paklause kada jis? Atsakiau, kad balandi, tada sako viskas ok, turi menuo praeit. Aiskiu, dar ziurint kokie antibai. Tikekimes, kad nestos Jusu reikalai. O nuo ko gersit tuos antibiotikus, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 03 04, 14:05)
labuka merginos. stai ir as vakar gryzau po susitikimo su  savo zirniuku  wub.gif  dideli skaiciukai mus apgavo.turim tik viena kleckiuka  smile.gif  sesute sako,kad tie skaiciai nieko nereiskia,tik parodo kad nestumas yra ir kad vystosi jei skaiciukai auga. mano skaiciukai ne ka skyresi nuo Kristuciukes,o va kleckiukas vienas.dziaugiames ir tuo vienu.o taip norejosi.... dar klausimelis.man punkcija buvo atlikta vasario 2d.pasiskaiciavau pagal IVF skaiciuokle man yra 6sav ir 2d. o sesute vakar skaiciavo sako tau 5sav5dienos.visai nesuprantu.sako susitiksim kovo 10d tada tau bus 7sav ir 2d. kaip cia taip  g.gif pasimetus visai.kazka jinai cia sumaise itariu  rolleyes.gif


Sveikinu, pamacius savo issvajotaji zirniuka! Linkiu jums sekmes!!! wub.gif
Kas liecia nestumo paskaciavima, tai man gyd aiskino taip, kad kai yra taikoma ilga schema, pirmoji stimuliacijos diena imama, kaip pirmoji ciklo diena. Su pirmuoju nestumo man taip skaiciavo, na ir pagimdziau tik viena diena veliau.
Atsakyti