Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

labas rytas,ziurekit,pamirsau daktares paklaus:o rytoj kai vaziuosim pas snaigiukus slapimo pusle turi but pilna?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 04, 09:00)
labas rytas,ziurekit,pamirsau daktares paklaus:o rytoj kai vaziuosim pas snaigiukus slapimo pusle turi but pilna?

manau kad taip,turi but pilna ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Galvą pradėjo skaudėt vakar vakare, vis dar tebeskauda - migrena, o solpadeino savo išgert negaliu.. Tikiuosi nepablogės.

QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 18:14)
bum

Nea, snd nepatiko stimuliacijos rezultatas gyd., tai gi IUI atsaukem.

O tu zirek, as i IUI skyriu - tu pabegai, dabar as i IVF- tai pabegsi pas  nestuke.gif.. Jietau, tai man po to 9 men laukti kol tu is  nestuke.gif  pabegsi... Ne, netinka  lotuliukas.gif

Nu va, nebesistimuliavo?

Tai tu už mane greičiau sukiesi, nebijok, aš IUI syrely 2 metus užtrukau o tu va per pusmetį susisukai, tai čia per mėnesį, žėk dar ir pralenksi po to mane lotuliukas.gif

QUOTE(Lietuva @ 2011 03 03, 20:01)
bum, ar aš kažką praleidau, ar tu jau žinausavo rezultatą (hcg, ar testuką)  g.gif

Nea, tik pirmadienį..

QUOTE(ksise @ 2011 03 04, 08:00)
labas rytas,ziurekit,pamirsau daktares paklaus:o rytoj kai vaziuosim pas snaigiukus slapimo pusle turi but pilna?

Manau pilna kaip ir šiaip sodinant blasto ar embrionus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 14:58)
(tyliai, tyliai atsisedau paciame krastelyje)
Priimsit?  drinks_cheers.gif

Tai aišku biggrin.gif Kaip suprantu, 1 IVF, kur? Kada? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 04, 08:00)
labas rytas,ziurekit,pamirsau daktares paklaus:o rytoj kai vaziuosim pas snaigiukus slapimo pusle turi but pilna?


labas rytas 4u.gif ,

tikrai su pilna reik, as net negalejau kentet,tai leido biski nuleist kraniuka lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikia patarimo 4u.gif Jei butu toks atvejis,kad mums abiem su mb reiktu sugerti 3 savaiciu antibu kursa,kada leidzia ivf daryti-po menesio,dvieju,triju?Kada mazdaug?Gal kuri susidurusi su tuo...
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 04, 13:12)
Reikia patarimo  4u.gif Jei butu toks atvejis,kad mums abiem su mb reiktu sugerti 3 savaiciu antibu kursa,kada leidzia ivf daryti-po menesio,dvieju,triju?Kada mazdaug?Gal kuri susidurusi su tuo...


Praleidus viena pilna cikla, leidzia atlikti IVF 4u.gif
Atsakyti
bum
Ne, jau.. Taves aplenkti nenoriu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Negrazu butu! As tiesiog is kar po taves busiu smile.gif

*Viktoriukas*, taip bus 1 IVF, darysiu Klaipedos Jolsanos klinikoje, planuoju geguze-birzeli, bet cia aisku dar viskas gali ir nusikelti. Bus matyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 04 kovo 2011 - 11:43
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 04, 11:12)
Reikia patarimo  4u.gif Jei butu toks atvejis,kad mums abiem su mb reiktu sugerti 3 savaiciu antibu kursa,kada leidzia ivf daryti-po menesio,dvieju,triju?Kada mazdaug?Gal kuri susidurusi su tuo...

kas liecia spermą, tai ji pilnai atsinaujina maždaug per 3mėnesius
Atsakyti
Šiandien vakarop Damute jau turėtų HCG skaičiukų pakartojimą turėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 03 04, 11:00)
kas liecia spermą, tai ji pilnai atsinaujina maždaug per 3mėnesius



Tai tas as zinau,bet negi liepia tris menesius ir laukti? g.gif

Na labai tikiuosi,neprireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 04, 11:10)
Sveikos,
Galvą pradėjo skaudėt vakar vakare, vis dar tebeskauda - migrena, o solpadeino savo išgert negaliu.. Tikiuosi nepablogės.



Kaip tavo galva ? As tai manau kad cia ne reikalo tau ta galvele sopa.... ax.gif

O mane vakar vakare ant vemimo patrauke ir dar siandien ryte siaubinau klozeta....Bet man taip buna.Ypac kai bandau sloguotis ar pan., organizmas tokiu budu salina toksinus visokius.O kadangi as jau kai isivemiu, tai nesustoju dvi dienas kokias, siandien ryte buvau maloniai nustebinta, kad mano blogumas praejo taip pat kaip ir uzejo.bet vis tiek kosiu dieta siandiena ir tikiuosi istempti iki testuko rytoj thumbup.gif Toks durnas jaudulys vis uzeina..... ax.gif

Keberiokst, kokie tamstos planai dabar, kai jau turi neblogu tyrimu rezultatu ? Gal mano klausimas pasirodys durnas, bet tau niekas nesiule salinti kiausintakius, kad isvengti negimdiniu ir gal siaip ten to hydrosalpingso ten juose yra, kad trukdo maziukam ? g.gif Sorry, jeigu cia visai ne i tema as..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 04 kovo 2011 - 12:33