Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

bum
QUOTE
A tai nedarysit dar vieno IUI?

Nea, snd nepatiko stimuliacijos rezultatas gyd., tai gi IUI atsaukem.

O tu zirek, as i IUI skyriu - tu pabegai, dabar as i IVF- tai pabegsi pas nestuke.gif.. Jietau, tai man po to 9 men laukti kol tu is nestuke.gif pabegsi... Ne, netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 03, 05:58)
na stai ir as su savo naujienom ... 8 diena po isodinimo  HCG 64.3 ax.gif  bigsmile.gif , labai sunkiai patikejau , bet sesele kai paskambino , tai labai nuramino , sake kad skausmas yra normalu , ir gerti tylenoli , kai nebegaliu kenteti .sekantis kraujas penktadieni , sake kad turetu padvigubeti jei viskas gerai  unsure.gif aciu zubriuka uz palaikyma , tik per duris ir prie kompo . lotuliukas.gif

sveikinu nuostabu nestuke.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 19:14)
bum

Nea, snd nepatiko stimuliacijos rezultatas gyd., tai gi IUI atsaukem.

O tu zirek, as i IUI skyriu - tu pabegai, dabar as i IVF- tai pabegsi pas  nestuke.gif.. Jietau, tai man po to 9 men laukti kol tu is  nestuke.gif  pabegsi... Ne, netinka  lotuliukas.gif


Warwara bigsmile.gif Nu bet tu ir greita tai kita cikla IVF?
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 03, 19:43)
friends.gif
A tai nedarysit dar vieno IUI? unsure.gif
Jo, tas laikas pats sunkiausias, mane irgi depresijos visokios ėmė biggrin.gif Dabar kad ir nekantru bet ramiau kažkaip visviena rolleyes.gif Bandyk kaip nors prasiblaškyti - kabakai ir pan, mažu padės biggrin.gif


bum, ar aš kažką praleidau, ar tu jau žinausavo rezultatą (hcg, ar testuką) g.gif
Atsakyti
Kristuciuke
wub.gif wub.gif
Ne, ka tu, sekanti cikla as nedarysiu IVF. Noriu poilsio, reikia tyrimus padaryti.
O, parasyk man i AZ, ka jus daret is tyrimu? Man S sake kita susitikima surasys.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 21:10)
Kristuciuke
wub.gif  wub.gif
Ne, ka tu, sekanti cikla as nedarysiu IVF. Noriu poilsio, reikia tyrimus padaryti.
O, parasyk man i AZ, ka jus daret is tyrimu? Man S sake kita susitikima surasys.


As tau galiu is karto pasakyti kad nedarem jokiu tyrimu.. schmoll.gif
Atsakyti
Kristuciuke is viso? net kraujo? nu ten... AIDs? Ne? Geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 22:07)
Kristuciuke is viso? net kraujo? nu ten... AIDs? Ne? Geras smile.gif


Ne jokiu nedare, gal del to kad pries 3 men pries LP dare bendra kraujo, slapimo, gliukozes tyrima ir kardiograma? Visi buvo geri. Sakau nuejau pas ja ta cikla ir sako darom IVF, nereikejo nei moraliskai ruostis lotuliukas.gif
Atsakyti
Kristuciuke, man irgi pasake, paziures visa kortele, isbrauks ko nereikia. Nu dabar reikia palaukti!
Kol kas cia pasedesiu, pasidziaugsiu uz kitas!

Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 03 03, 18:17)
jeigu darė abraziją histero metu, tada histero diena skaitėsi pirma ciklo diena, na ir poto jau priklausomai nuo tavo ciklo po 28-30ar pan dienų
kadangi mano mmm nereguliarios ir dar iki histero aptiko cistą, tai nesulaukusi mmm tų 30d po histero, pradėjau dufastoną gerti, poto dėl cistos KT

Ne abrazijos nedarė, tik biopsiją. Gal pareis, kur jos dings. Na nepatinka man, kad tas mano ciklas pradėjo taip durniuoti, o buvo kaip laikrodukas.
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 03, 18:03)
Linkiu, kad viskas gautusi taip kaip norisi!!!  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif
Beta, tu zinai, kad isskirtinai smarkiai "sergu" uz tave !!!  mirksiukas.gif Ir TIKIU!!!!  4u.gif  4u.gif
Zinoma!  bigsmile.gif

Oi mergaites, as skaitau kokios visos laimingos ir taaaip noriu, kad man greiciau viskas prasidetu... Na, taip nekantru jau man!!! Oi, kad imanoma laika i  prieki pasukti butu  g.gif Kazkaip dar 2 savaites reikia istraukti!

imk baliuniuka 4u.gif 4u.gif kad laukimas neprailgtu . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 03, 12:12)
imk baliuniuka 4u.gif  4u.gif  kad laukimas neprailgtu . ax.gif

Aciu.... Na labai jau nekantru.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti