Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(egk @ 2011 03 03, 17:20)
Mergaitės, noriu jūsų paklausti - kiek gali vėluoti mmm po histeroskopijos? Ir ar čia nieko tokio?

Neprisimenu kiek, bet ir pas mane vėlavo. Greičiausiai nieko tokio.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 03, 15:33)

Tiksliai gi snaigiukai pas tave biggrin.gif


Sita amnezija uzskaitau kaip tavo nestumo pozymi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 03, 15:43)
supratau..., o ovitreli naudojai, kad ovuliacija issaukti?
klausineju, nes man nepavyko su snaigiukais ir dar karta bandysim, tai info rankiojuos: kodel, kas, kaip smile.gif  blush2.gif


Jo.Nes pas mane buvo nesproges folikulas, tai kaip as supratau, daugiau laukti kol jis susivoks ka jam daryti nebebuvo kada.Nors kita vertus, U man liepe susileisti Ovitreli,bet kai atejau i isodinima, tai su didziausia nuostaba paklause kas gi man cia ji israse ir kodel as ji leidausi g.gif Siek tiek suneramino tokia jos reakcija i jos pacios skirta protokola, bet stengiausi tada pasilikti ties teigiamom mintim ir emocijom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 03, 16:37)
Anksčiau g.gif O aš pagalvojau ir net mergaičių LP temutėje užklausiau, gal sakau reikia skaičiuoti nuo histeroskopijos datos arba net kai jau baigė kraujuoti? Nežinau, o gal čia visai nusipaisčiau blush2.gif  Šiaip nesukčiau labai galvos, bet kai važiuoju atostogų, tai norėčiau kad jau būtų po mėmių.


kaip tau faina smile.gif tau jau atostogos..., praeis tos memes wink.gif
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 16:47)
Jo.Nes pas mane buvo nesproges folikulas, tai kaip as supratau, daugiau laukti kol jis susivoks ka jam daryti nebebuvo kada.Nors kita vertus, U man liepe susileisti Ovitreli,bet kai atejau i isodinima, tai su didziausia nuostaba paklause kas gi man cia ji israse ir kodel as ji leidausi  g.gif  Siek tiek suneramino tokia jos reakcija i jos pacios skirta protokola, bet stengiausi tada pasilikti ties teigiamom mintim ir emocijom  unsure.gif

doh.gif nu nieko sau... pamirsti, ka skyrei...
na bet laikom kumstukus uz tavo sekme ir tikim, kad pradziuginsi mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 15:47)
Sita amnezija uzskaitau kaip tavo nestumo pozymi  biggrin.gif
Papildyta:
Jo.Nes pas mane buvo nesproges folikulas, tai kaip as supratau, daugiau laukti kol jis susivoks ka jam daryti nebebuvo kada.Nors kita vertus, U man liepe susileisti Ovitreli,bet kai atejau i isodinima, tai su didziausia nuostaba paklause kas gi man cia ji israse ir kodel as ji leidausi  g.gif  Siek tiek suneramino tokia jos reakcija i jos pacios skirta protokola, bet stengiausi tada pasilikti ties teigiamom mintim ir emocijom  unsure.gif

lotuliukas.gif Tada nėštumas mano pastovi būsena irnesakyk.gif

Jo tikrai pavarė čia doh.gif Na bet prieš punkciją irgi skiria tai manau nieko tokio tas ovitrelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 03, 17:02)
*lotuliukas.gif Tada nėštumas mano pastovi būsena irnesakyk.gif

**Jo tikrai pavarė čia doh.gif Na bet prieš punkciją irgi skiria tai manau nieko tokio tas ovitrelis ax.gif


* lotuliukas.gif
**Tai aciu Dievui, kad tikrai nieko tokio.Prie to paties pamirso ir crinona skirti, tai gerai kad pati pasiklausiau, kad gal reiketu....Aij, kazkaip si karta siek tiek nusivyliau.Lyg ir norejosi daugiau atidumo, vis gi mes ir pinigus nemazus mokam nekalbant apie emocine sito reikalo puse unsure.gif

Atiloja, stengsiuos is visu jegu sestadieni ryte biggrin.gif
Atsakyti
(tyliai, tyliai atsisedau paciame krastelyje)
Priimsit? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 02, 23:57)
na o as laukiu sestadienio susitikimo

Linkiu, kad viskas gautusi taip kaip norisi!!! mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 01:41)
kas dabar sekanti tesuotis, negi as ?  unsure.gif

Beta, tu zinai, kad isskirtinai smarkiai "sergu" uz tave !!! mirksiukas.gif Ir TIKIU!!!! 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 06:58)
(tyliai, tyliai atsisedau paciame krastelyje)
Priimsit?  drinks_cheers.gif

Zinoma! bigsmile.gif

Oi mergaites, as skaitau kokios visos laimingos ir taaaip noriu, kad man greiciau viskas prasidetu... Na, taip nekantru jau man!!! Oi, kad imanoma laika i prieki pasukti butu g.gif Kazkaip dar 2 savaites reikia istraukti!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 16:58)
(tyliai, tyliai atsisedau paciame krastelyje)
Priimsit?  drinks_cheers.gif

warwarushka, ka cia veiki? unsure.gif
Atsakyti
errachka
QUOTE
warwarushka, ka cia veiki?

Tai smutkes susirenku ir kraustausiu cia lotuliukas.gif

Zubriuka
wub.gif
Ramiu 2 savaiciu, kad laikas netiketai greit prabegtu. O jau kokiu migdamuju tikrai galetu sugalvoti. Isgeri ir testavimo laikas. Grazu!
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 03, 15:20)
Mergaitės, noriu jūsų paklausti - kiek gali vėluoti mmm po histeroskopijos? Ir ar čia nieko tokio?

jeigu darė abraziją histero metu, tada histero diena skaitėsi pirma ciklo diena, na ir poto jau priklausomai nuo tavo ciklo po 28-30ar pan dienų
kadangi mano mmm nereguliarios ir dar iki histero aptiko cistą, tai nesulaukusi mmm tų 30d po histero, pradėjau dufastoną gerti, poto dėl cistos KT
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 03, 16:58)
(tyliai, tyliai atsisedau paciame krastelyje)
Priimsit?  drinks_cheers.gif

friends.gif
A tai nedarysit dar vieno IUI? unsure.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 03, 17:03)
Oi mergaites, as skaitau kokios visos laimingos ir taaaip noriu, kad man greiciau viskas prasidetu... Na, taip nekantru jau man!!! Oi, kad imanoma laika i  prieki pasukti butu  g.gif Kazkaip dar 2 savaites reikia istraukti!

Jo, tas laikas pats sunkiausias, mane irgi depresijos visokios ėmė biggrin.gif Dabar kad ir nekantru bet ramiau kažkaip visviena rolleyes.gif Bandyk kaip nors prasiblaškyti - kabakai ir pan, mažu padės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 03, 18:03)
Beta, tu zinai, kad isskirtinai smarkiai "sergu" uz tave !!!  mirksiukas.gif Ir TIKIU!!!!  4u.gif  4u.gif
Zinoma!  bigsmile.gif


Zubriuka wub.gif aciu tau labai 4u.gif
Atsakyti