Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 03, 14:01)
Na ka Drauge laukiu taves  mirksiukas.gif


Lauk, bet bijau prisisneket, kad paskui tau netektu akis praziuret belaukiant lotuliukas.gif

Ksise, man paskyre Ovitrelli del to, kad apziuros metu, pagal turejusi buti laika, mano folikulas dar buvo neovuliaves.Tai kad nepraleist tu dienu, reikalingu isodinimuim ji priverstinai ovuliavo Ovitrelis smile.gif Nu buitiskai as cia......Bet jeigu tau nereikejo,tai cia nieko tokio gi mirksiukas.gif Daug kam dar skiria ir estrofem gleivinei auginti.As jo negalejau gerti, nes nusivemiau iki ligonines doh.gif Bet apsejom ir be jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 11:10)
Lauk, bet bijau prisisneket, kad paskui tau netektu akis praziuret belaukiant  lotuliukas.gif

Ksise, man paskyre Ovitrelli del to, kad apziuros metu, pagal turejusi buti laika, mano folikulas dar buvo neovuliaves.Tai kad nepraleist tu dienu, reikalingu isodinimuim ji priverstinai ovuliavo Ovitrelis smile.gif Nu buitiskai as cia......Bet jeigu tau nereikejo,tai cia nieko tokio gi  mirksiukas.gif  Daug kam dar skiria ir estrofem gleivinei auginti.As jo negalejau gerti, nes nusivemiau iki ligonines  doh.gif  Bet apsejom ir be jo smile.gif


Jo gerai tu cia,as kantrybes turiu palauksiu iki tavo testuko zinoma,ir jokiu atsikalbinejimu lotuliukas.gif

Man buvo paskyre progynova gleivines auginimui,dar iki siol jas geriu,bet jau mazinu ir po 4sav visiskai nutrauksiu,tik va nezinau kodel taip ilgai jas reikia naudoti g.gif
Atsakyti
Damute, Aiste lengvų jums mėnesiukų wub.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 13:35)
* Geras  blink.gif  Tikrai sito nezinojau, nes kai pries pora dienu pradejo rytais karsta darytis, o vakarais salta, tai puoliau tempa matuotis, gavojau, kad jau nuo vaiko kokia nesamone uzsikreciau. Aciu uz isaiskinima  biggrin.gif  Kazkaip toli dar tas sestadienis atrodo.....  ax.gif

** Man punkcijos nebuvo, dejo saldytas blastukes dvi  ax.gif O Ovitreli leidaus 3 dienos pries isodinima, kad "pataiskyt" i ta langa po ovuliacijos smile.gif


aha, apie ovitreli jau supratau..., o tai tau sodino naturaliam cikle be jokiu kitu papildomu vaistu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 03, 14:50)
aha, apie ovitreli jau supratau..., o tai tau sodino naturaliam cikle be jokiu kitu papildomu vaistu? 4u.gif


Jo, naturaliam.Buvo israse Estrofemo, bet nusivemiau as nuo jo isgerus viena tablete.Gal ir ne nuo jo, bet daugiau as jo nebegeriau....Nes siaip pas mane gleivine visa gyvenima buvo labai gera, tai nebuvo butinybes ir tuos vaistus gerti siaip sau be reikalo....Tai taip ir gavosi tiktai su Ovitreliu ir dabar Crinonas su Aspirinu.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 12:35)
* Geras  blink.gif  Tikrai sito nezinojau, nes kai pries pora dienu pradejo rytais karsta darytis, o vakarais salta, tai puoliau tempa matuotis, gavojau, kad jau nuo vaiko kokia nesamone uzsikreciau. Aciu uz isaiskinima  biggrin.gif  Kazkaip toli dar tas sestadienis atrodo.....  ax.gif

** Man punkcijos nebuvo, dejo saldytas blastukes dvi  ax.gif O Ovitreli leidaus 3 dienos pries isodinima, kad "pataiskyt" i ta langa po ovuliacijos smile.gif

Netoli netoli, dvi naktelės beliko mirksiukas.gif

Tiksliai gi snaigiukai pas tave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 15:28)
Jo, naturaliam.Buvo israse Estrofemo, bet nusivemiau as nuo jo isgerus viena tablete.Gal ir ne nuo jo, bet daugiau as jo nebegeriau....Nes siaip pas mane gleivine visa gyvenima buvo labai gera, tai nebuvo butinybes ir tuos vaistus gerti siaip sau be reikalo....Tai taip ir gavosi tiktai su Ovitreliu ir dabar Crinonas su Aspirinu.

supratau..., o ovitreli naudojai, kad ovuliacija issaukti?
klausineju, nes man nepavyko su snaigiukais ir dar karta bandysim, tai info rankiojuos: kodel, kas, kaip smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 03, 12:38)
Nu kaip smagu sveikinu.. bigsmile.gif  wub.gif
Na jei jau 8 DPI tokie skaiciukai itariu bus du pas tave.. bigsmile.gif  wub.gif Sveikinu.. biggrin.gif

as irgi vakar taip atsargiai pagalvojau , net po sena forumo medziaga pasiknisau . Butu labai smagu dvinukai ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, noriu jūsų paklausti - kiek gali vėluoti mmm po histeroskopijos? Ir ar čia nieko tokio?
Atsakyti
[quote=Beta1,2011 03 03, 12:41]
Naujienu tai tik speju skaityt smile.gif

Damute, nu faina tau wub.gif isivaizduoju kaip buvai persigandus kai testas nieko neparode.....Kokie cia puodeliai, kad man tokiu nenusipirkt rytoj ? g.gif

Aiste 35, sveikinu thumbup.gif Matai, nera tas skausmas toks jau bloga zadantis mirksiukas.gif Jau dabar pergyvenu kodel man neskauda g.gif

Nu o man tai NIEKO neskauda.Jau teoriskai kaip ir galetu apie siandien memes pareiti, bet net PMS pozymiu nejauciu.....Neisivaizduoju ka cia is to isristi, bet stengiuosi neiterpretuoti ir saves nesiaubinti biggrin.gif Bet kaip kokiai klimaksinei silumos bangos uzeina, ypac rytais lotuliukas.gif Bijau, kad nebutu klimakso vietoj nestumo biggrin.gif Siandien yra 8 diena po blasto isodinimo, cia neskaiciuojant pacios isodinimo dienos.

kas dabar sekanti tesuotis, negi as ? :unsure
BUM, kokie tave pojuciai kankina siom dienom ? smile.gif
kad neskauda tai cia gerai , ramiau laukti ax.gif imk baliona 4u.gif ir nebegalvok !
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 03, 16:20)
Mergaitės, noriu jūsų paklausti - kiek gali vėluoti mmm po histeroskopijos? Ir ar čia nieko tokio?

manau, kad nieko tokio, nors pas mane 10 dienu anksciau pasirode... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 03 03, 16:27)
manau, kad nieko tokio, nors pas mane 10 dienu anksciau pasirode...  4u.gif

Anksčiau g.gif O aš pagalvojau ir net mergaičių LP temutėje užklausiau, gal sakau reikia skaičiuoti nuo histeroskopijos datos arba net kai jau baigė kraujuoti? Nežinau, o gal čia visai nusipaisčiau blush2.gif Šiaip nesukčiau labai galvos, bet kai važiuoju atostogų, tai norėčiau kad jau būtų po mėmių.
Atsakyti