Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 12:41)
kas dabar sekanti tesuotis, negi as ?  unsure.gif



laukiam II 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 11:41)
Neisivaizduoju ka cia is to isristi, bet stengiuosi neiterpretuoti ir saves nesiaubinti  biggrin.gif Bet kaip kokiai klimaksinei silumos bangos uzeina, ypac rytais  lotuliukas.gif  Bijau, kad nebutu klimakso vietoj nestumo  biggrin.gif Siandien yra 8 diena po blasto isodinimo, cia neskaiciuojant pacios isodinimo dienos.

kas dabar sekanti tesuotis, negi as ?  unsure.gif

BUM, kokie tave pojuciai kankina siom dienom ? smile.gif

Žinai aš irgi stengiuosi mažiau visokius 'požymius' tyrinėti biggrin.gif Pamažu pilvas grįžta į vietą biggrin.gif Savaitgalį daug veiklos prisiplanavus tikiuosi nebus laiko kada svaigalioti blush2.gif
Labai gerai tos bangos - tikrai gera reiškia bigsmile.gif Tai tau po blasto jau 8 diena? Kodėl tada šiandie nesitestuoji? biggrin.gif Man pirmadienį bus 9 po blasto ir 11 po embriono, tai manau skaitosi jau tikrai laikas biggrin.gif
Tikrai taip, tavo eilė, nekantriai laukiam aukštų skaičiukų biggrin.gif Gal ne NT daryk o visgi kraują? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 03, 08:33)
Tik leidziama progesterona skirs,tu berods ji naudojai?Gal gali papasakot daugiau?Jis ten i raumeni kas diena leidziamas ar ne?

Aha, naudojus aš turbūt 4-5 bandymus g.gif Leidžiama į 'minštąją', vieną kartą dienoj. Man vyras leido, pačiai sunku susisukiot taip būtų ir nuo tų aliejinių vaistų po 10 dienų visas užpakalis ir mėlynas būdavo ir šiaip jau sunku būdavo rasti vietą, kur neskaudėtų dūris ax.gif Bet ko tik nepadarysi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 03, 13:16)
Žinai aš irgi stengiuosi mažiau visokius 'požymius' tyrinėti biggrin.gif Pamažu pilvas grįžta į vietą biggrin.gif Savaitgalį daug veiklos prisiplanavus tikiuosi nebus laiko kada svaigalioti blush2.gif
Labai gerai tos bangos - tikrai gera reiškia bigsmile.gif Tai tau po blasto jau 8 diena? Kodėl tada šiandie nesitestuoji? biggrin.gif Man pirmadienį bus 9 po blasto ir 11 po embriono, tai manau skaitosi jau tikrai laikas biggrin.gif
Tikrai taip, tavo eilė, nekantriai laukiam aukštų skaičiukų biggrin.gif Gal ne NT daryk o visgi kraują? mirksiukas.gif


nea, noriu NT si karta tongue.gif Ir paskui nepriklausomai nuo NT atsakymo tiesiu taikymu kraujo leistis biggrin.gif Va toks mano planas chuliganas smile.gif

O kodel cia tos silumos bangos gerai ? g.gif Ka jos simbolizuoja ? biggrin.gif

O nei siandien nei rytoj nenoriu testuotis, nes 3 dienos iki isodinimo leidaus Ovitrelli, tai itariu, kad siandien dar rodytu jo likucius.....Leidaus as ji vasario 20 d vakare, tai tos dienos neskaiciuojant butu dabar 11 diena po Ovitrel.
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 03, 11:22)
Aha, naudojus aš turbūt 4-5 bandymus g.gif Leidžiama į 'minštąją', vieną kartą dienoj. Man vyras leido, pačiai sunku susisukiot taip būtų ir nuo tų aliejinių vaistų po 10 dienų visas užpakalis ir mėlynas būdavo ir šiaip jau sunku būdavo rasti vietą, kur neskaudėtų dūris ax.gif Bet ko tik nepadarysi rolleyes.gif


Nu jooo.....tai jei visa nestuma ji leistis?Ar bent iki 3 menesiu,tai kaip tada? blink.gif

Tu apie Cikagos testus negalvoji ateity?Gal vertetu? g.gif Kainuoja,bet radus priezastis,turetu pasisekti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 12:25)
nea, noriu NT si karta  tongue.gif  Ir paskui nepriklausomai nuo NT atsakymo tiesiu taikymu kraujo leistis  biggrin.gif  Va toks mano planas chuliganas smile.gif

O kodel cia tos silumos bangos gerai ?  g.gif  Ka jos simbolizuoja ?  biggrin.gif

O nei siandien nei rytoj nenoriu testuotis, nes 3 dienos iki isodinimo leidaus Ovitrelli, tai itariu, kad siandien dar rodytu jo likucius.....Leidaus as ji vasario 20 d vakare, tai tos dienos neskaiciuojant butu dabar 11 diena po Ovitrel.

biggrin.gif Nu ok

Simbolizuoja lotuliukas.gif Čia nėštumo požymis tongue.gif Pamenu kai buvau pastojusi buvo man tokios bangos - tai šilta tai šalta, tai oro trūksta tai normaliai biggrin.gif

Oho kaip įdomiai, diena vėliau nei aš leidaisi g.gif Tai kada tau punkcija buvo?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 03, 10:27)
Nu jooo.....tai jei visa nestuma ji leistis?Ar bent iki 3 menesiu,tai kaip tada? blink.gif

Tu apie Cikagos testus negalvoji ateity?Gal vertetu? g.gif Kainuoja,bet radus priezastis,turetu pasisekti  g.gif

Apie tai ir aš galvojus, jei reiktų kelis mėnesius biggrin.gif

Kolkas apie Čikagą negalvoju, išvis kolkas apie jokius gydymus negalvoju, tvarkomės kitus reikalus dabar blush2.gif Žinau, kad ten tiria, tai ką reikia, bet dabar ne tas galvoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 03, 13:28)
biggrin.gif Nu ok

* Simbolizuoja lotuliukas.gif Čia nėštumo požymis tongue.gif Pamenu kai buvau pastojusi buvo man tokios bangos - tai šilta tai šalta, tai oro trūksta tai normaliai biggrin.gif

** Oho kaip įdomiai, diena vėliau nei aš leidaisi g.gif Tai kada tau punkcija buvo?


* Geras blink.gif Tikrai sito nezinojau, nes kai pries pora dienu pradejo rytais karsta darytis, o vakarais salta, tai puoliau tempa matuotis, gavojau, kad jau nuo vaiko kokia nesamone uzsikreciau. Aciu uz isaiskinima biggrin.gif Kazkaip toli dar tas sestadienis atrodo..... ax.gif

** Man punkcijos nebuvo, dejo saldytas blastukes dvi ax.gif O Ovitreli leidaus 3 dienos pries isodinima, kad "pataiskyt" i ta langa po ovuliacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 12:35)
* Geras  blink.gif  Tikrai sito nezinojau, nes kai pries pora dienu pradejo rytais karsta darytis, o vakarais salta, tai puoliau tempa matuotis, gavojau, kad jau nuo vaiko kokia nesamone uzsikreciau. Aciu uz isaiskinima  biggrin.gif  Kazkaip toli dar tas sestadienis atrodo.....  ax.gif



Man vienas pirmuju nestumo pozymiu buvo tokie saltkreciai vakarais. Irgi galvojau, kad jau kokios ligos uzpuole mirksiukas.gif Laikau stipriai uz tave suspaustus kumscius!
Atsakyti
Damute,Aiste35 Sveikinimai patys patys nuosirdziausi ir didziausi 4u.gif 4u.gif Va tai tau triusiukas pasidarbavo savo metais smile.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 13:35)
* Geras  blink.gif  Tikrai sito nezinojau, nes kai pries pora dienu pradejo rytais karsta darytis, o vakarais salta, tai puoliau tempa matuotis, gavojau, kad jau nuo vaiko kokia nesamone uzsikreciau. Aciu uz isaiskinima  biggrin.gif  Kazkaip toli dar tas sestadienis atrodo.....  ax.gif

** Man punkcijos nebuvo, dejo saldytas blastukes dvi  ax.gif O Ovitreli leidaus 3 dienos pries isodinima, kad "pataiskyt" i ta langa po ovuliacijos smile.gif

cia ziuriu daug kam paskiria dar vaistuku pries isodinima snaigiuku,o kodel idomu man nieko neliepe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 03, 10:35)
* Geras  blink.gif  Tikrai sito nezinojau, nes kai pries pora dienu pradejo rytais karsta darytis, o vakarais salta, tai puoliau tempa matuotis, gavojau, kad jau nuo vaiko kokia nesamone uzsikreciau. Aciu uz isaiskinima  biggrin.gif  Kazkaip toli dar tas sestadienis atrodo.....  ax.gif

** Man punkcijos nebuvo, dejo saldytas blastukes dvi  ax.gif O Ovitreli leidaus 3 dienos pries isodinima, kad "pataiskyt" i ta langa po ovuliacijos smile.gif



Na ka Drauge laukiu taves mirksiukas.gif
Atsakyti