Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai namučiai

QUOTE(ailima @ 2011 03 02, 22:04)
o ką aš sakiau, nepasitikėti tais testais  4u.gif
sveikinu, super  thumbup.gif puikūs skaičiukai  wub.gif
aš pradžioj visada darydavau kas 2-4dienas, stebėdavau kaip auga


Taip, tu sakei smile.gif
Tai aš lėksiu rytoj, po to pirmadienį.

Vakarais tęsiu Crinone. Gal kvailas klausimas - o ką dar gert-valgyt-daryt, kad skaičiai augtų??? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 02, 21:09)
Taip, tu sakei smile.gif
Tai aš lėksiu rytoj, po to pirmadienį.

Vakarais tęsiu Crinone. Gal kvailas klausimas - o ką dar gert-valgyt-daryt, kad skaičiai augtų??? blush2.gif

maitinkis kaip įprastai, nebent labai valgei aštrų, sūrų ar riebų maistą tai valgyk švelnesnį ir nevartok alkoholio smile.gif
ir nepervark, nekilnok aukštai rankų, nesunkiok sunkių nešulių ir būk laiminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 02, 21:53)
Ramiau, prašom 4u.gif  4u.gif  4u.gif  O tau šiandien kelinta diena po įsodinimo?

8 diena ...po blasto isodinimo ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 03 02, 22:18)
maitinkis kaip įprastai, nebent labai valgei aštrų, sūrų ar riebų maistą tai valgyk švelnesnį ir nevartok alkoholio  smile.gif
ir nepervark, nekilnok aukštai rankų, nesunkiok sunkių nešulių ir būk laiminga  wub.gif


Supratau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir aišku daugiau skysčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 02, 22:06)
As lauksiu tavo rezultatu  4u.gif  4u.gif Kadangi gyvenu tavo laiku, butinai ateik pranesti...
Laikau kumscius!!!!  4u.gif  4u.gif

aciuks.gif aciuks.gif butinai apsireiksiu , bet as dirbu iki 9pm. , tai tas bus po to , tai tavo laiku turbut 1 val. veliau . g.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 02, 22:44)
Sveikos visos 4u.gif Vakare paėmiau atsakymą ir norėjau eit atgal paklaust, ar tikrai nieko nesupainiojo. Taigi 10-ai dienai po mano HCG 51,36.
Norisi  gun_bandana.gif puodelių gamintojus.  tongue.gif
Dar netikiu ir bijau, kad tik augtų skaičiai, lėksiu rytoj vėl.
Merginos, kas kiek laiko patartumėt kartoti HCG - kas antrą dieną?



Na va, pagaliau ir tau pavyko. Dabar kad tik hcg augtų. Labai labai džiaugiuosi dėl tavęs. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 02, 11:23)
tai tas bus po to , tai tavo laiku turbut 1 val. veliau . g.gif

Nesvarbu... 4u.gif 4u.gif Ateisiu pries miega patikrinti!!! smile.gif Tai bus apie 11 pm.. Butinai parasyk, kad zinociau, kada kumscius "atleisti" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 02, 22:25)
Na va, pagaliau ir tau pavyko. Dabar kad tik hcg augtų. Labai labai džiaugiuosi dėl tavęs. thumbup.gif


rolleyes.gif kad tik augtų... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 02, 22:44)
Sveikos visos 4u.gif Vakare paėmiau atsakymą ir norėjau eit atgal paklaust, ar tikrai nieko nesupainiojo. Taigi 10-ai dienai po mano HCG 51,36.
Norisi  gun_bandana.gif puodelių gamintojus.  tongue.gif
Dar netikiu ir bijau, kad tik augtų skaičiai, lėksiu rytoj vėl.
Merginos, kas kiek laiko patartumėt kartoti HCG - kas antrą dieną?

Damute* clap.gif clap.gif clap.gif Taip ir galvojau... irgi kazkaip netikejau kai parasei apie ta testa tongue.gif Dziaugiuosi kartu su tavim wub.gif
Beje, primink-tau kazkada po IUI irgi buvo uzkibe, ar maisau? mirksiukas.gif Jauciu reiks lekti ir man pas Treisa, savo rusu kalba lauzyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 02, 19:09)
leidziamas progesteronas.

Supratau - čia kaip tas pats crinone, kurį mes naudojam, tik leidžiamas?

QUOTE(Damute* @ 2011 03 02, 21:44)
Sveikos visos 4u.gif Vakare paėmiau atsakymą ir norėjau eit atgal paklaust, ar tikrai nieko nesupainiojo. Taigi 10-ai dienai po mano HCG 51,36.
Norisi  gun_bandana.gif puodelių gamintojus.  tongue.gif
Dar netikiu ir bijau, kad tik augtų skaičiai, lėksiu rytoj vėl.
Merginos, kas kiek laiko patartumėt kartoti HCG - kas antrą dieną?

Nors jau pasveikinau kitoje temutėje, bet dar kartelį - SVEIKINUUUU

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 02, 21:52)
as kraujuka ja pridaviau , dabar lauksiu ziniu .Bet man labai skauda pilva , grynai kaip per men.Nakti pabudau ir negalejau uzmigti , kai susiruosiau eiti tylenolio , kaip ranka nueme ... ir uzeina smarkiai smarkai ir atleidzia  schmoll.gif .liudna man labai ... bet netepa nieko . Ar kam nors taip buvo . Siandien paklausiau seseles , tai sake kad buna su pirmu velyvu nestumu arba dvinukais  hihihi.gif tai to ir tikesiuosi Nu nebdaug liko laukti ... ax.gif
Papildyta:


Tu geriau imk pavyzdį iš Damutės, ji tikėjo iki pat galo ir va kaip buvo apdovanota. Linkiu didelių skaičiukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2011 03 02, 23:59)
Damute* clap.gif  clap.gif  clap.gif Taip ir galvojau... irgi kazkaip netikejau kai parasei apie ta testa  tongue.gif  Dziaugiuosi kartu su tavim    wub.gif
Beje, primink-tau kazkada po IUI irgi buvo uzkibe, ar maisau?  mirksiukas.gif Jauciu reiks lekti ir man pas Treisa, savo rusu kalba lauzyti  biggrin.gif



alvit, kaip tavo reikaliukai? ar tu irgi darysi IVF. Jei taip, kada? Ir už tave labai "sergu". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 02, 19:28)
rolleyes.gif kad tik augtų... cool.gif



Uzsukau paskaityti,o cia gi ziuriu Musu Damute su gerom naujienom smile.gif Sveikinimai dar tylus tylus 4u.gif
Atsakyti