Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Paėmiau ir Green zebra (forumas duoda savo biggrin.gif prisikaičiau kažkada, kad skanūs..). Ant pokelio parašyta: saldžiai aštroko skonio blink.gif ar tikrai taip? Ar turi aštrumo šitie pomidorai? g.gif



Auginau Green zebra ,aštrumo tikrai nėra pas juos , skanūs man patiko ,saldrūgščiai daugiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 01 kovo 2011 - 16:41
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 01, 15:48)
Bliamba kaip torkių norėčiau smile.gif


jie yra hibridiniai ,bet jei norit as seklu turiu savos gamybos
Atsakyti
Sutapo nuomonės su ex bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2011 03 01, 16:42)
Sutapo nuomonės su ex  bigsmile.gif

vadinasi thumbup.gif auginsiu tada bigsmile.gif nes jau abu su vyru juokais pagalvojom: jei ten teisybė parašyta, tai ar nebus kartais su kokiais čiliukais sukryžminta veislė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 03 01, 14:24)


gerai gerai ,cia jau nenervink su nauja nuoroda ,dar nervinis priepuolis istiks ,tokiu nu tokiu grozybiu ir butinai visokiu reik ,juk dar tokiu neturiu g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 01, 17:34)
užsivarysiu šiemet aš jų ir valgysiu..valgysiu..naktį kelsiuos ir vėl valgysiu.. smile.gif

įsivaizduoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif beviltiškas ligonis lotuliukas.gif
einu pasitikrinsiu sąrašą, ar itraukiau green zebra tarp auginamų šiemet lotuliukas.gif pas manie vien saldainiukai, tai reikia nors vieno rūgštesnio biggrin.gif
Atsakyti
Jergau, koks grozis wub.gif Grozis
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 01, 17:15)

Vakar buvau Vilniaus Shetelig'e, tai tikrai buvo jų pirkt mirksiukas.gif Užgriebiau, lyg man tų sėklų per maža būtų lotuliukas.gif

Siandien issiunciau uzklausima-atrase,kad tikrai turi,bandysiu po darbo spet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2011 03 01, 17:03)
Jergau, koks grozis  wub.gif  Grozis


As siand pirkau svyranciu TUMBLING TOM YELLOW- gal auginot ,
na ir BUTINAI REIKEJO -RAISKOE NASLAZDENIJE ir FIGARO F1 doh.gif blush2.gif
kada bus gana?ir dar visokiu grozybiu buvo,bet moviau salin
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2011 03 01, 13:07)
Juodasis rusas (ciornyj ruskij) vienas iš skaniausių juodų pomidorų, auginau prieš kelis metus labai patiko, šiemet taip pat auginsiu tik sėklos bus olandiškos (Black Russian). Pomidorai mėsingi, sultingi, saldūs ir dideli, dera gerai.

Gal yra kokių ypatumų auginant, ką jie mėgsta?
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 18:12)
As siand pirkau svyranciu TUMBLING TOM YELLOW- gal auginot ,
na ir BUTINAI REIKEJO -RAISKOE NASLAZDENIJE ir FIGARO F1  doh.gif  blush2.gif
kada bus gana?ir dar visokiu grozybiu buvo,bet moviau salin

Kiek tu šiltnamių turi? blink.gif Jau prieš mėnesį rašei, kad 80 rūšių pomidorų turi, tai kiek dabar, prasisukus dar per tuziną parduotuvių?...
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 15:45)
o kas kiek cm gaunasi susodint pomidorus ir kokia tvarka (eilute, šachmatiškai)?


Aš tai visada sodinu kvadratiškai, į vidurį nekišu.
Tiesiog šiltnamyje gaunasi kažkas panašaus :::::::::
Prie sienelės visada sodinu silpnesnius daigus. O prie tako stambesnius.
O aplinkui kiekvieną daigą suformuoju savotišką pylimėlį. Tada ir paliejus drėgmė geriau laikosi ir šaknys geriau formuojasi.


Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 17:12)
As siand pirkau svyranciu TUMBLING TOM YELLOW- gal auginot ,
na ir BUTINAI REIKEJO -RAISKOE NASLAZDENIJE ir FIGARO F1  doh.gif  blush2.gif
kada bus gana?ir dar visokiu grozybiu buvo,bet moviau salin


Turbūt pas Lolitą kokie 3 arai šiltnamių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti