Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ausrap @ 2011 03 01, 14:29)
Na man Marfa irgi nepasirodė mėsingi. Va derlingi tai tikrai, bet ne mėsingi. schmoll.gif

Nu va, pasirodo yra ir daugiau Marfą auginusių biggrin.gif O kaip tu juos galėtum apibūdinti?
aš tai mėsingus esu valgius tik jaučiaširdžius, tokius dar rūžavus be pavadinimo ir Faworytus, tai man jie labai skanūs...norėčiau atrast kokią veislę, kuri būti ir mėsinga ir atspari ligoms rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas turit parduoti kelias seklytes Sweet million Vln bigsmile.gif ?Nu taip prispyre,foruma paskaicius doh.gif
Atsakyti
Mergaitės ir berniukai, gal kuri(s) matėt kur pirkt sėklų "Big Boy"? Nu taaaaaaip nenoriu į Kalvarijas trenktis, taip jos man ne į temą, bet neišmanau kur dar tų gigantų rast... o jei Kalvarijose irgi nėr tai būsiu tuščiai tokį nemalonų kelią sukorus...

Būčiau dėkinga už žvalgybinę info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 13:12)

Nu va, reikia dar ir šito bigsmile.gif  doh.gif

Va cia radau Juodasis rusas tongue.gif
http://www.thompson-.../...rs&page=all
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 03 01, 15:00)
gal kuri(s) matėt kur pirkt sėklų "Big Boy"?

pardėse tai tikrai tokios veislės neteko matyt g.gif tike esu mačius "Lemon Boy" biggrin.gif teks matyt tau to didelio berniuko turgely paieškot lotuliukas.gif

QUOTE(smala @ 2011 03 01, 15:24)

ačiū už nuorodą, bet užteks man šimet to gėrio, aš geriau kitiems metams užsirašysiu prie naujų veislių sąrašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 01, 13:17)
sodinu kaip ir visus, 5 vnt i kvadratini metra, tarp ju gal tik didesnis miskelis gaunas ax.gif bet reguliariai genint bedu nebuna



Bet tai jau visai neblogas miškelis turi gautis.
Pas mane išeina 4 į 1m/2 .Tai pasakyčiau, kad kartais nelabai patogu ir apgenėti ir kokią žolę išrauti.
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2011 03 01, 12:07)
Juodasis rusas (ciornyj ruskij) vienas iš skaniausių juodų pomidorų, auginau prieš kelis metus labai patiko, šiemet taip pat auginsiu tik sėklos bus olandiškos (Black Russian). Pomidorai mėsingi, sultingi, saldūs ir dideli, dera gerai.

Mačiau šian juos Shetelig'e. Jei atmintis nepaveda, tai olandų firmos megėjiška pakuotė virš 14Lt kainavo.
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 01, 16:25)
Bet tai jau visai neblogas miškelis turi gautis.
Pas mane išeina 4 į 1m/2 .Tai pasakyčiau, kad kartais nelabai patogu ir apgenėti ir kokią žolę išrauti.

o kas kiek cm gaunasi susodint pomidorus ir kokia tvarka (eilute, šachmatiškai)?
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2011 03 01, 12:36)
Dekui uz operatyvu atsakyma  4u.gif

O gal kas is jusu zinote, kur tokiu seklyciu nusipirkt galima?  bigsmile.gif



Bliamba kaip torkių norėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 01, 16:48)
Bliamba kaip torkių norėčiau smile.gif

man atrodo, kad Shetelig`e mačiau - jau buvau bevei begriebianti, bet tasiminiau, kad tėvams ir taip gal 5 rūšių pripirkau cherry pomidoriukų, o jie jų ir šiaip nelabai mėgsta biggrin.gif

Tik kiek atsimenu brangios - gal 12Lt g.gif
Papildyta:
QUOTE(kuksiene @ 2011 03 01, 08:25)
biggrin.gif dar liko pomidoru sėklu, nes sau jau pasisėjau ir nebeturiu kur daugiau dėti, gal dar kas norės pasikeisti ant kitu rušių blush2.gif

marmande, limon-liana raudoni ir geltoni, geltoni dideli,xainc, grand, gavroš, barxatnij, rūšys visos geros mama gavusi kažkada iš Maskvos instituto,turėjo ten pažistamą blush2.gif  mirksiukas.gif

o tai kodėl nenorit kitiems metams pasilikt? ax.gif Taigi jei šiemet dygsta, tai ir kitas metais dygs... Ar jau kitais metais nesodinsit pomidorų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 01, 07:43)
Gerai 4u.gif  drinks_cheers.gif šįmet dar kartą juos ragausiu ir jau atidžiau žiūrėsiu.... Pernai tik tu ir aš auginom, dabar bus lengviau ir nuspręst, nes šįmet 50 forumiečių juos tikrai augins lotuliukas.gif

neatspėjai lotuliukas.gif virš 60 augins lotuliukas.gif o nuomonių įvairovę jau ir procentais išvest galėsim lotuliukas.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 01, 11:42)
Shetelig'e tikrai turėtų būti ir e-seklos jomis prekiavo.



QUOTE(smala @ 2011 03 01, 13:56)
Gal kas turit parduoti kelias seklytes Sweet million Vln  bigsmile.gif ?Nu taip prispyre,foruma paskaicius  doh.gif

Vakar buvau Vilniaus Shetelig'e, tai tikrai buvo jų pirkt mirksiukas.gif Užgriebiau, lyg man tų sėklų per maža būtų lotuliukas.gif

Paėmiau ir Green zebra (forumas duoda savo biggrin.gif prisikaičiau kažkada, kad skanūs..). Ant pokelio parašyta: saldžiai aštroko skonio blink.gif ar tikrai taip? Ar turi aštrumo šitie pomidorai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 01, 17:15)
Paėmiau ir Green zebra (forumas duoda savo biggrin.gif prisikaičiau kažkada, kad skanūs..). Ant pokelio parašyta: saldžiai aštroko skonio blink.gif ar tikrai taip? Ar turi aštrumo šitie pomidorai? g.gif

Paistalai irnesakyk.gif Ten labiau panašu į saldžiarūgštį skonį. Nu man jie super skonio pomidorai, užsivarysiu šiemet aš jų ir valgysiu..valgysiu..naktį kelsiuos ir vėl valgysiu.. smile.gif
Atsakyti