Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

naujas rasinys mums aktualia tema

http://www.skrastas....p;id=1299690786
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 10:29)

Nu bet auksinė mintis, pritariu jai 100 proc. drinks_cheers.gif
"Visos gamtinės žemdirbystės žinios ateina iš stebėjimo, knygos nieko neduoda — jums tik truputį į kitą pusę pradės virsti sąmonė. Bet palaipsniui turi ateiti supratimas, gal net pajautimas, kaip, kas, kada yra gerai..."
Atsakyti
mano tai dar neišdygo nei vienas sėtas sekmadienį schmoll.gif pas mus šildomos grindys tikrai vėsesnės, tai aš labai ir nesitikiu greito dygimo smile.gif
[/quote]

o tu buvai apdengus kuo? As tai kur sejau i daigynus buvau apdengus maistine plevele bendrai ,o kur i vazonelius ,tai kiekviena vazoneli su ta pacia plevele apvyniojau,gavos ,kaip siltnamy

man tai labai patiko tas straipsnis ,raso kad bus ir tesinys ,idesiu nuoroda ,kai bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 10 kovo 2011 - 09:35
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 10:33)
o tu buvai apdengus kuo? As tai kur sejau i daigynus buvau apdengus maistine plevele bendrai ,o kur i vazonelius ,tai kiekviena vazoneli su ta pacia plevele apvyniojau,gavos ,kaip siltnamy

man tai labai patiko tas straipsnis ,raso kad bus ir tesinys ,idesiu nuoroda ,kai bus

Aš visados apdengiu plėvele arba kokiu maišeliu aptraukiu, bet matyt dar jiems ne laikas smile.gif
lauksim tęsinio 4u.gif
Atsakyti
http://www.skrastas....p;id=1299690784

http://www.skrastas....p;id=1299690787
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 10 kovo 2011 - 09:59
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 10, 09:10)
Ex jau eilėm kalbėt pradėjo thumbup.gif



Ex pas mumis poetė-darzininke. Kartais palepina mus koiu zaviu savo kurineliu wub.gif

Pernai buvau nusipirkus kelis padėklus statyt po daigelių vazoniukais. Tokius plono balto plastiko. Šiemet užsimušdama nė vienoj parduotuvėj tokių nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 kovo 2011 - 10:32
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 10, 11:29)
IVET auginau, nepatiko, daugiau neauginsiu schmoll.gif bet čia tik skoninės subtilybės dėl ko aš jų nenorėčiau augint biggrin.gif visa kita dėl ligų ir derlingumo pas juos gerai, bet man per kieti pasirodė smile.gif


o aš kaip tik jų ir pasėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 10, 10:58)
Pernai buvau nusipirkus kelis padėklus statyt po daigelių vazoniukais. Tokius plono balto plastiko. Šiemet užsimušdama nė vienoj parduotuvėj tokių nerandu  doh.gif

Ar tik ne Žalioj Stotelėj šiuo metu yra...Kauno... tongue.gif Padėkliukai neištižę, gana tvirti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 10, 10:58)
Ex pas mumis poetė-darzininke. Kartais palepina mus koiu zaviu savo kurineliu  wub.gif

Pernai buvau nusipirkus kelis padėklus statyt po daigelių vazoniukais. Tokius plono balto plastiko. Šiemet užsimušdama nė vienoj parduotuvėj tokių nerandu  doh.gif

Pas mane juodi ,tvirti.Ne vienus metus atlaikys biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 10:29)

Viskas žinoma,bet smagu ir vėl paskaityti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 10, 09:58)
Ex pas mumis poetė-darzininke. Kartais palepina mus koiu zaviu savo kurineliu  wub.gif

Pernai buvau nusipirkus kelis padėklus statyt po daigelių vazoniukais. Tokius plono balto plastiko. Šiemet užsimušdama nė vienoj parduotuvėj tokių nerandu  doh.gif

o tau jie normaliai išsilaikė, maniškiai po kurio laiko suskilinėjo, suplyšo. Šiemet pirkau baltus, bet tokius labai tvirtus po 9,99Lt. Bus ilgam .Už anuos po 4Lt ir tik vienam sezonui, fe.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti