Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 02 28, 16:40)
Gal kas jau sejot pomidorus is Loretos sodu? idomu kaip daigumas..... Prisipirkau as tu seklu, bet pradedu nerimaut, kad niekas neisdigs, nes paprikos is ten pirktos neisdygo  schmoll.gif .


Aš pirkau. Jelapeno pipirai puikiai sudygo, Papraika dar dygsta, pomidorai irgi gerai sudygo.
Atsakyti
gal kas patartu, kokia yra derlingu mesiniu pomidoru veisle? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 02 28, 17:10)
gal kas patartu, kokia yra derlingu mesiniu pomidoru veisle? 4u.gif


Pirmiausia

JAUCIO SIRDIS
OPALKA
MARFA
SAINT PIERRE
PAUL ROBESON
ROYALE DES GENEAUX
EARLY WONDER

Nu gal ir daugiau yra ,bet as parasiau kokius as auginau,man jie visi skanus
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 28, 19:00)

Marfa tikrai nemėsingi.. schmoll.gif O Jaučio Širdis mėsingi, bet visiškai nederlingi.. Opalka - perdirbimui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 28 vasario 2011 - 18:07
lolita1960, dekui, bandysiu ieskot...
QUOTE(Ex @ 2011 02 28, 18:04)
Marfa tikrai nemėsingi.. schmoll.gif O Jaučio Širdis mėsingi, bet visiškai nederlingi.. Opalka - perdirbimui smile.gif

as noreciau pomidoru padazam, lecui, bet kad butu ir derlingi, nes pirma karta auginsiu pati..., o ka jus rekomenduotumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 02 28, 19:11)
as noreciau pomidoru padazam, lecui..

A, jei padažams, tada Opalka kaip tik. Todėl ir sakiau, kad perdirbimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 28, 18:15)
A, jei padažams, tada Opalka kaip tik. Todėl ir sakiau, kad perdirbimui smile.gif

o Lietuvoj galima ju nusipirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 28, 12:34)
Gal gali plačiau apie juos papasakot?

Aukšti, derlingi, dideli vaisiai, pernai augo gana gerai, kai tokia karšta vasara buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 02 28, 19:11)
lolita1960, dekui, bandysiu ieskot...

as noreciau pomidoru padazam, lecui, bet kad butu ir derlingi, nes pirma karta auginsiu pati...

Aš tave tikrai suprantu, nes pernai auginau pirmąkart ir tikrai nežinojau, kuo tie vieni pomidorai nuo kitų skiriasi doh.gif
Nesužinosi, kol pati neišbandysi mirksiukas.gif Paskui atsirinksi, kiek kokio tipo daigų tau sodinti.

Padažams ir valgymui aš šiemet auginsiu Corazon - nežinau, kiek to derliaus bus, bet pagal merginų aprašymus labai skanūs. Ir sėklų visuose tokiuose "a la jaučiaširdžiuose" yra mažai. Labai tinka padažams. Lengva nulupti - nes jie dideli.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 28, 18:04)
Marfa tikrai nemėsingi.. schmoll.gif

Čia rašo, kad mėsingi g.gif nors Ex žino iš praktikos, tai reiktų kaip ir tikėt mastau.gif o kaip bus, bus matyt liepos-rugpjūčio mėn.. ax.gif




Beje, šiandien išsiunčiau visoms užsisakiusioms (išskyrus vieną, kuriai išsiųsiu rytoj) Marfas. Taigi, sėklytės pakeliui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 17:25)
Jei reikalas rimtas, nebūtina, nieko tiems daigeliams neatsitiks. O su šakute labai patogu, nes mažesnė tikimybė, kad šakneles pažeisi. Jei tai darytum su peiliu, nupjautum, jei su pirštais, tai nutraukt gali šakneles. Su šakute saugiausia, nesvarbu kaip tai "žiauriai" beskambėtų.

aš visada pikiuodavau su mažyčiu šaukšteliu, bet šakute išties būtų geriau dėl šaknyčių saugumo. Reiks pamėgint. Ačiū, Ex, už patarimą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2011 02 28, 19:35)
Aukšti, derlingi, dideli vaisiai, pernai augo gana gerai, kai tokia karšta vasara buvo smile.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 28, 20:09)
Čia  rašo, kad mėsingi  g.gif  nors Ex žino iš praktikos, tai reiktų kaip ir tikėt mastau.gif

Marfa vidine sudėtim šiek tiek panašūs Brooklyn, na gal kiek ir mažiau skysčio. Mėsingais aš vadinu tokius kaip Corazon, Malinovy, Black Prince, Sniežno Biely. Mėsingi dažniausiai būna stambūs, didelio, apie 200-300 gr. svorio vaisiai smile.gif
Atsakyti