Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 03 10, 08:26)
mano diedas tai jau butu kamera pastates, kad uzfiksuot, kas cia per papildomas gyventojas  biggrin.gif
Bet siaip tai visai nelinksma, nenoreciau as tokios 'padruzkes'  doh.gif
Gal tikrai parsineskit katytes (vyra galit iskraustyt kuriam laikui, jei jau nesusigyvena liekaip su peliu gaudytojom). Daigelius kur saugiai sudesit, o siaip daugiau kokios zalos gal nepadarys, kad ir kaip isizaidusios. Pas mane irgi dvi, bet nieko, namu nenusiaubia.



tai jau ryte minejau ,kad parsinesiu kates ,tai paziurejo i mane "dideliai susizavejes",tai geriau sako, gal spastuku nupirkt doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 09:49)
parsinesiu kates ......paziurejo i mane "dideliai susizavejes".....

biggrin.gif tai katytes galima tik nakčiai parnešt, po keleto dienų "nuomininkai" neapsikentę tikrai išsikraustys smile.gif
Atsakyti
lolita, nekreipkit demesio i tokius zvilgsnius ir parsineskit kates. Juk tiek darbo idejot, sitiek prisejusi, tiek laiko sugaisot blink.gif Dabar gi kai ko net pasodint is naujo negalit - per velu doh.gif
Atsakyti
Mano irgi jau dygsta sekmadienį pasėti pomidorai thumbup.gif ,bet pastebėjau, kad paprastos veislės sudygsta pirmiau, o hibridai vėliau. Pirmiausiai sudygo svyrantys geltoni (Tumbling Tom Yellow) ir Taiko pomidorai.
Atsakyti
Sudygo mano visi pomidorai 4u.gif
Ant palangės jau stypso jie oriai tongue.gif
Koteliai laibi... lapeliai maži... unsure.gif
Oi greit praaugs daigeliai mani... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 10:49)
tai jau ryte minejau ,kad parsinesiu kates ,tai paziurejo i mane "dideliai susizavejes",tai geriau sako,  gal spastuku nupirkt doh.gif  g.gif

Nusipirkite spąstukus ir nebus jokių problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 09:05)
Sudygo mano visi pomidorai 4u.gif
    Ant palangės jau stypso jie oriai tongue.gif
    Koteliai laibi... lapeliai maži... unsure.gif
    Oi greit praaugs daigeliai mani... thumbup.gif

Ex jau eilėm kalbėt pradėjo thumbup.gif
O mano dar neišdygo, išskyrus vieną Super sweet unsure.gif gal dėl to, kad nėra taip karšta pas mus? g.gif Nepleškinam tų radiatorių labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 10, 11:10)

O mano dar neišdygo, išskyrus vieną Super sweet unsure.gif gal dėl to, kad nėra taip karšta pas mus?  g.gif Nepleškinam tų radiatorių labai ax.gif

Ir pas mane dar nedygsta, nes tikrai nėra labai šilta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 10, 09:06)
Nusipirkite spąstukus ir nebus jokių problemų  mirksiukas.gif

4u.gif pelės gudrios: vienai pakliuvus kitąkart kitos sugeba tų spąstukų išvengt ax.gif bent jau pas mus taip pradžioj buvo, negelbėjo jokie spąstukai doh.gif reikdavo labai labai švelniai užkabint, kad vos vos pajudinus spąstukai sudirbtų, kitaip tik sūris nuėstas, o spąstukai neužsidarę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 10, 11:14)
4u.gif pelės gudrios: vienai pakliuvus kitąkart kitos sugeba tų spąstukų išvengt ax.gif bent jau pas mus taip pradžioj buvo, negelbėjo jokie spąstukai doh.gif  reikdavo labai labai švelniai užkabint, kad vos vos pajudinus spąstukai sudirbtų, kitaip tik sūris nuėstas, o spąstukai neužsidarę  doh.gif

Mes rudenį spąstais išgaudėme, nes kačių neauginame, užtenka , kad su kaimynų tenka "kariauti" cool.gif
Atsakyti
Aš jau persigandau,kad pas mane jokių gyvybės ženklų nerodo.Nors tik pirmadienį sėjau,bet jau tikėjaus bent vieno kokio daigelio blush2.gif Bet nėr pas mus iš vis radiatorių,dedu ant grindų šildomų arba jei šviečia saulė-ant saulutės,nes nekuriam tada. Tai vadinas per vėsu tada jiems g.gif Bet bazilikas su serenčium dygsta kaip patrakę,o galvojau nedigs,nes senai galiojimas pasibaigęs.Tai po saują pabėriau cool.gif o jie velniukai visi dygsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 03 09, 22:56)
Šiandien iš draugės gavau pomidorų sėklų. Tai S&G firmos IVET ir Carmelo po kelias sėklytes.  gal kuri auginot juos? Kaip jie, verta ? g.gif 

IVET auginau, nepatiko, daugiau neauginsiu schmoll.gif bet čia tik skoninės subtilybės dėl ko aš jų nenorėčiau augint biggrin.gif visa kita dėl ligų ir derlingumo pas juos gerai, bet man per kieti pasirodė smile.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 10:05)
Sudygo mano visi pomidorai 4u.gif
     Ant palangės jau stypso jie oriai tongue.gif
     Koteliai laibi... lapeliai maži... unsure.gif
     Oi greit praaugs daigeliai mani... thumbup.gif

Čia taip pavasaris veikia biggrin.gif šauniai sueiliavai 4u.gif
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 10, 10:10)
O mano dar neišdygo, išskyrus vieną Super sweet unsure.gif gal dėl to, kad nėra taip karšta pas mus?  g.gif Nepleškinam tų radiatorių labai ax.gif

mano tai dar neišdygo nei vienas sėtas sekmadienį schmoll.gif pas mus šildomos grindys tikrai vėsesnės, tai aš labai ir nesitikiu greito dygimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 10 kovo 2011 - 09:30