Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Jau sausio mėnesį pasėjau, nes žiauriai apniko pomidorligė biggrin.gif . Nedaug daigelių. Žemaūgiai taip ir liks ant saulėtos palangės (gal gegužy jau pomidoriukų bus mirksiukas.gif ), aukštesni apsigyvens dideliuose vazonuose, o vasarą bus lauke po priedanga.
Jokūbai, ar realu ant maždaug 4 kv.m lango palangės išauginti melioną?
Atsakyti
QUOTE(Agakira @ 2011 03 09, 17:54)
Jau sausio mėnesį pasėjau, nes  žiauriai apniko pomidorligė biggrin.gif
Žemaūgiai taip ir liks ant saulėtos palangės (gal gegužy jau pomidoriukų bus mirksiukas.gif )

Sausio mėnesį sėti pomidorai tikrai turėtų tave derlium nudžiuginti gegužyje thumbup.gif Jau kaip skanuuuu bus..... wub.gif Būtinai pasigirk mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agakira @ 2011 03 09, 17:54)

Jokūbai, ar realu ant maždaug 4 kv.m lango palangės išauginti melioną?



Na manau kai labai nori, viskas įmanoma mirksiukas.gif Pats nebandžiau, bet manyčiau kad vilties tikrai yra, tik manau labai jau apguls jums tą langą melionas smile.gif
Papildyta:
Bet jau jūsų spartumai forume, tik grįžtu iš mokyklos tai jau kokie 5 psl. prirašyti smile.gif Nebespėju sekt visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 09, 18:27)
Na manau kai labai nori, viskas įmanoma mirksiukas.gif Pats nebandžiau, bet manyčiau kad vilties tikrai yra, tik manau labai jau apguls jums tą langą melionas smile.gif
Papildyta:
Bet jau jūsų spartumai forume, tik grįžtu iš mokyklos tai jau kokie 5 psl. prirašyti smile.gif Nebespėju sekt visko doh.gif

tai taip ir bus dabar...tik tema atidarys tuoj uzdarymas biggrin.gif vasara biski prislops,bet nezymiai
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 13:14)

gerai gerai gudruoles ,saipytis is seno zmogaus


Lolita, nesišaipom mes... draugiškai čia.. blush2.gif
Tik tas vyrų požiūris tai mane užmuša - tegu pelės namie kadrilį ant galvos šoka, bet kačių nebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 09, 19:42)
tegu pelės namie kadrilį ant galvos šoka, bet kačių nebus  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cray.gif
Atsakyti
Po katės atvykimo į mūsų namus nebemačiau nė vienos pelytės namie... thumbup.gif Seniau tai iš rūsiu parsibrukdavo viena kita priblusus, dabar pijo turbūt cool.gif
Atsakyti
Šiandien iš draugės gavau pomidorų sėklų. Tai S&G firmos IVET ir Carmelo po kelias sėklytes. Tai dabar mąstau ar čia šiemet sėt ar palikt kitiems metams. g.gif Man kaip ir užtektų jau turimų, o gal bandyt? Mąstau kaip BURIDANO asilas g.gif g.gif O gal kuri auginot juos? Kaip jie, verta ? g.gif Kaip apsispręst doh.gif
Atsakyti
viltis , malinowy ožarowski neaukšti , jaučio širdis aukštaūgiai
Atsakyti
Labukas nuo ryto,noriu pasigirt ,kad mano seti sekmadieni po pietu pomidorai jau daugiau nei puse sudygo! thumbup.gif sudygo ir pirktines seklos, ir siustos ,ir savos gamybos dabar, kad tik augtu ir mano" padruzke" nesugalvot paragaut doh.gif nu bet "padruzkes" naglumas nesvietiskas - pradejo visas geles kast ,bet ar peles kasa ?Taip kaip katinai ,kad iskasa duobute mirksiukas.gif g.gif Viena aisku ,kad namie dar viena gyventoja turim g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 09:19)
Labukas nuo ryto,noriu pasigirt ,kad mano seti sekmadieni po pietu pomidorai jau daugiau nei puse sudygo! thumbup.gif sudygo ir pirktines seklos, ir siustos ,ir savos gamybos dabar, kad tik augtu ir mano" padruzke" nesugalvot paragaut doh.gif nu bet "padruzkes" naglumas nesvietiskas -  pradejo visas geles kast ,bet ar peles kasa ?Taip kaip katinai ,kad iskasa duobute mirksiukas.gif  g.gif Viena aisku ,kad namie dar viena gyventoja turim g.gif

su tuo kasimu, tai jaučiu, kad jaunas šakneles atsikasus kramto...

gerai pažįstama situacija, ypač su dagais, baisesnio vaizdo turbūt nėra - ir vakaro buvo čili pipirukai, ryte tik koteliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 10, 08:19)
bet "padruzkes" naglumas nesvietiskas -  pradejo visas geles kast ,bet ar peles kasa ?Taip kaip katinai ,kad iskasa duobute mirksiukas.gif  g.gif Viena aisku ,kad namie dar viena gyventoja turim g.gif


mano diedas tai jau butu kamera pastates, kad uzfiksuot, kas cia per papildomas gyventojas biggrin.gif
Bet siaip tai visai nelinksma, nenoreciau as tokios 'padruzkes' doh.gif
Gal tikrai parsineskit katytes (vyra galit iskraustyt kuriam laikui, jei jau nesusigyvena liekaip su peliu gaudytojom). Daigelius kur saugiai sudesit, o siaip daugiau kokios zalos gal nepadarys, kad ir kaip isizaidusios. Pas mane irgi dvi, bet nieko, namu nenusiaubia.
Atsakyti