Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 14:43)
Tai kad nzn koks gyventojas - didelis, mazas ,nes per visus kambarius eina per palanges,kasa kaktusus,virtuvej bulves grauzia,sakiau pagausiu -nuzudysiu ir dar dantis islupinesiu  blush2.gif  g.gif  doh.gif buciau laaabai ziauri

Nu ir baisiai Lolita parašei. Toks jausmas, kad tikrai ne pelė. Bet jei pelė ar žiurkė tai klijukai su lašiaku turėtų pagelbėt. Dar ir spąstų pristatyk.
Ir aš dar tavo vietoj paprikytę turbūt bandyčiau atsėti. Nu bus tas derlius truputi vėliau. O jei šiltas pavasaris, žiūrėk ir pasivys kitus daigus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 14:43)
Tai kad nzn koks gyventojas - didelis, mazas ,nes per visus kambarius eina per palanges,kasa kaktusus,virtuvej bulves grauzia,sakiau pagausiu -nuzudysiu ir dar dantis islupinesiu  blush2.gif  g.gif  doh.gif buciau laaabai ziauri



Paprastai tokie viską graužiantys gyvūnai patieka kakučius, jeigu jie maži tai pelės, jeigu didoki, kaip saulėgražos grūdelis tai gali būti, kad žiurkė. blink.gif
Va čia tai jau tada reiktų visas spinteles, užkaborius perkratyti, nes jos gali kur nors lizdą turėti.
Arba kokiai vienai kitai dienai kates reabilituoti ir parsivesti namo.
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 09, 15:08)
Paprastai tokie viską graužiantys gyvūnai patieka kakučius, jeigu jie maži tai pelės, jeigu didoki, kaip saulėgražos grūdelis tai gali būti, kad žiurkė. blink.gif
Va čia tai jau tada reiktų visas spinteles, užkaborius perkratyti, nes jos gali kur nors lizdą turėti.
Arba kokiai vienai kitai dienai kates reabilituoti ir parsivesti namo.


Buvau anksciau radus mazu kakuciu,buvau 3 peles ant lipduku pagavus ,kazkuriam laikui nurimo ir vel viskas is naujo,tada dar augaliuku neturejau...bet dabar isgudrejo nebelipa ant lipduko:)

paziurejau i dezeles mano seti semadieni pomidorai jau pradeda dygt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 09 kovo 2011 - 15:51
Sveiki 4u.gif . Ar priimsite į pomidorininkų ligoninę ?Manau, tai - jau nebe palata ir nebe skyrius, o visa ligoninė: pomidorų karštligė plinta. Užsikrėčiau nepagydomai doh.gif . Ant palangės jau auga "Betalux", "Vilma", "Balconi Red", "Jawor", "Viltis" ir "Moneymaker " pomidoriukai, pasėti sausio mėnesį. Dar 20 veislių pasėjau sekmadienį. Šiltnamį turiu visai nedidutį, norai nenumaldomai auga, tad planuoju ir didesnio šiltnamio statybą.
Kokio aukščio išauga "Viltis", " Jaučio širdis", "Malinowy Ožarowski", "Zloty Ožarowski", "Krak" ? Gal jie tiktų auginti neaukštame, maždaug 1,3 m aukščio šiltnamio pakrašty? g.gif .

Papildyta:
Gintis nuo pelių irgi patarčiau nors keliom dienom parsinešt trobon katę. Mane taip pat buvo užpuolęs pelių tuntas, atsivedė vaikiukų. Didesnes išgaudžiau spąstais, o mažiukai spąstus užtrenkdavo, bet patys pasprukdavo sveiki. Katinas įvedė tvarką: tol tupėjo ir tykojo, kol visus peliukus surinko kaip pupas.
Atsakyti
lolita1960, aciu uz seklytes!
Atsakyti
QUOTE(Agakira @ 2011 03 09, 15:59)
Sveiki 4u.gif . Ar priimsite į pomidorininkų ligoninę ?Manau, tai - jau nebe palata ir nebe skyrius, o visa ligoninė: pomidorų karštligė plinta.  Užsikrėčiau nepagydomai doh.gif . Ant palangės jau auga "Betalux", "Vilma", "Balconi Red", "Jawor", "Viltis" ir "Moneymaker " pomidoriukai, pasėti sausio mėnesį. Dar 20 veislių pasėjau sekmadienį.  Šiltnamį turiu visai nedidutį, norai nenumaldomai auga, tad planuoju ir didesnio  šiltnamio statybą.
Kokio aukščio išauga "Viltis", " Jaučio širdis", "Malinowy Ožarowski", "Zloty Ožarowski", "Krak" ? Gal jie tiktų auginti neaukštame, maždaug 1,3  m aukščio šiltnamio pakrašty? g.gif  .


Prasom prasom i musu buri ,kuo daugiau tuo linksmiau ,palatu daugeja ,kaip ir ligoniu ,o daktarai - mes patys ir pasitariam ir pasiguodziam, ir liga konstatuojam ir vaistus pasiskiriam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 16:25)
paziurejau i dezeles mano seti semadieni pomidorai jau pradeda dygt  thumbup.gif

thumbup.gif aš irgi labai laukiu tų daigelių pasirodymo...
Kas tikit mėnulio fazėm ir ženklais ar kitais apsireiškimais, tai šiandien ir rytoj labai geros dienos sėjimui ir pikiavimui mirksiukas.gif paskui dar geros dienos prasidės nuo kovo 13 d. vakaro 4u.gif
jeigu bus nuotaika ar kas nesutrukdys šiandien paprikas, čilius ir ankstyvus pomidorus išsipikiuosiu smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
Gintis nuo pelių irgi patarčiau nors keliom dienom parsinešt trobon katę. Mane taip pat buvo užpuolęs pelių tuntas, atsivedė vaikiukų. Didesnes išgaudžiau spąstais, o mažiukai spąstus užtrenkdavo, bet patys pasprukdavo sveiki. Katinas įvedė tvarką: tol tupėjo ir tykojo, kol visus peliukus surinko kaip pupas.
[/quote]

Tai va ,su katem problema bus ,jos atprato nuo kambario tvarkos ,ir svarbiausia kad ju dvi ,o kai dvi tai tuoj bardakas gaunas namie ,kaip ir su vaikais ,pradeda" isdykaut" sienom ,lentynom,nu nzn ka reik sugalvot ,bet reik galvot kol dar pomidoru nepradejo naikint

eina sau ,geros dienos dabar pikiuot ,gal palauksiu kovo 13 ,dar te paauga mano pomidorcikai biski seti 02.17
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 09 kovo 2011 - 16:13
QUOTE(Agakira @ 2011 03 09, 17:05)
*Ar priimsite į pomidorininkų ligoninę ?
** Kokio aukščio išauga "Viltis", " Jaučio širdis", "Malinowy Ožarowski", "Zloty Ožarowski", "Krak" ? Gal jie tiktų auginti neaukštame, maždaug 1,3  m aukščio šiltnamio pakrašty? g.gif  .

*Prašom prašom, kuo daugiau ligonių tuo geriau, pasveikti jokių šansų nes visos čia nepagydomos biggrin.gif 4u.gif
**Aš tik Jaučio širdį esu auginusi, tai žinok tikrai aukšti ir išsikeroję krūmai auga, jiems užkampis tikrai netiks smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agakira @ 2011 03 09, 17:05)
Ant palangės jau auga "Betalux", "Vilma", "Balconi Red", "Jawor", "Viltis" ir "Moneymaker " pomidoriukai, pasėti sausio mėnesį. Dar 20 veislių pasėjau sekmadienį.

Sveika atkeliavusi 4u.gif O ko taip ankstyvai pasėjai? blink.gif Nes iki sodinimo į šiltnamį daigai išaugs į metrinius stulpus.... Gal šiltnamis šildomas, ar oranžeriją turi?
Atsakyti
Reiks mąstyt, kaip tą šiltnamį aukštesnį pastatyt. Galvojau panaudot šonams senus langus, bet tikriausiai ši idėja netiks. Ačiū, AUSRONE, už patarimą. Būčiau sukišus aukštaūgius pomidorus "inspektan".

Lolita 1960, pabandykit katę parsinešt vieną, palikt ją naktį troboj, kad pamedžiotų bigsmile.gif . Mano katinas gyvena ir lauke, ir troboj, tad per kelias naktis sunaikino visas peles. Tiesa, naktį "davėsi" po kambarius, sugautas peles kankino blush2.gif , ne pagavęs suėdė, bet žaidė su jom, kol nugalabijo.(Dalį teko man nuo grindų surinkt doh.gif ). Bet po to nei vienos pelytės neliko. O gal pabandykit gaudyti paprastais spąsteliais su masalu?
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 14:15)
kaip klijuot?gaudyt su lipdukais -yra tokie lapai ant ju klijai ?bandziau ,moka apeit sudejau tris per visa spinteles ploti ,kad prie bulviu neprieitu ,bulves apgrauze ,o pati neprikibo...

MAno tevukas pirko tepamus, kur paciam tept reikia, gal kokie prasmatnesni ir padedavo koki masala, surioko, ar lasiako ir isgaude visas, irgi mano sunycio bulves grauze, nedoreles.
Atsakyti