Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

as sejau ciliukus ir baklazanus, tai galvoju imesiu po dvi seklytes, o jeigu neisauks. tai kur tau visos sudygo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 14:15)
As dantis sukandus pro tas parduotuves JAU praeinu.Kiek galima  g.gif

drinks_cheers.gif Aš taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 10:11)
Labukas ,nereikia jau taip mane" girti ",man negaila ,ko turiu galiu pasidalint.
Pomidoru neuzkabino,neskanus .Paprikos taip sunkiai dygo ,o ir vel neber,priseis pirkt daigus.

Jei mano daigiukai nenukeips,tai galesiu duoti keleta mirksiukas.gif Nes man per daug,noriu tik po tris paprikas kiekvienos rusies,o pridygo po trylika lotuliukas.gif Tik kazkaip man jie nepatinka,stovi vietoje nors tu ka.Itariu jiems per silta,stiebiasi, i sviesa linksta,bet tvirtejimo nelabai matosi.Pirmuju lapeliu uzuomazgas matau,bet...Gal bandyti juos jau dabar ispikiuoti,kad sutvirtetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 03 09, 12:49)
Jei mano daigiukai nenukeips,tai galesiu duoti keleta mirksiukas.gif Nes man per daug,noriu tik po tris paprikas kiekvienos rusies,o pridygo po trylika lotuliukas.gif Tik kazkaip man jie nepatinka,stovi vietoje nors tu ka.Itariu jiems per silta,stiebiasi, i sviesa linksta,bet tvirtejimo nelabai matosi.Pirmuju lapeliu uzuomazgas matau,bet...Gal bandyti juos jau dabar ispikiuoti,kad sutvirtetu g.gif


Dekui dekui uz pasiulyma gerai butu . pakentek dar su pikiavimu,paprikos ilgai dygsta ir labai palengva auga ,jei dabar ispikiuosi ,vel kol prades augt ,galvos galvos ilgai nuobodziai

ar mano mergina buvo atejus?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 09, 11:02)
....ir ką? bigsmile.gif parsinešėt kates, tikuosi?... bigsmile.gif


oi, Ex... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noriu pasigirt,kur sejau seklas anksciau graziai sudygo ir ziuriu labai graziai sudyge ISPANISKI pomidorai ,cia be pavadinimo ,bet tikri ispaniski kaimynes sesuo parveze vaisiu is ispanijos ,tai man dave viena, as isemiau seklas,truputi praploviau ir is karto pasejau,tai sydygo piukiai ,gal kas seklu norit ,kitas isdziovinau
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 03 09, 13:06)
oi, Ex...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif


gerai gerai gudruoles ,saipytis is seno zmogaus
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 10:11)
Labukas ,nereikia jau taip mane" girti ",man negaila ,ko turiu galiu pasidalint.

O man siand apopleksija vos neistiko ryte ,paziuriu savo augintines - paprikas,o vien tik stiebukai belike doh.gif Pernai kates nuede paprikas ,o siemet kazkoks kitas parazitas isitaise ,nezinau pele ar kas ,geles kasa ir tik butinai du kaktusus ,o siand nuestos paprikos ,buvau prideliojus lipduku nuo peliu ,nuodu su grudais ,neuzkabina ,o siand visai virsune...

Pomidoru neuzkabino,neskanus .Paprikos taip sunkiai dygo ,o ir vel neber,priseis pirkt daigus.
Gal kas zinot ,kaip tuo "gyventoju "galeciau atsikratyt,idomiausia kad kaktusus kasa vienam sone ir gan giliai iskasa duobute.Buvo prikibes tas "gyventojas" prie bananu medzio ,bet ji nuo palanges nakciai nukeldavau ant stalo ,tai dabar nebeuzkabina...Nebeisivaizduoju ka bereik daryt,prasau patarkit ,kaip atsikratyt ar susidraugaut su juo...



Greičiausiai kad pelės, pas mus panašiai bazilikus nuėdė, reikėjo atsėti.



Atsakyti
Lolita : peles klijuokit, daug budu isbandem , geriausias su klijauis gaudyt, nemalonu, bet ka darysi, gal vyras uzsiims, jei kates isvare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 03 09, 13:59)
Lolita : peles klijuokit, daug budu isbandem , geriausias su klijauis gaudyt, nemalonu, bet ka darysi, gal vyras uzsiims, jei kates isvare lotuliukas.gif



kaip klijuot?gaudyt su lipdukais -yra tokie lapai ant ju klijai ?bandziau ,moka apeit sudejau tris per visa spinteles ploti ,kad prie bulviu neprieitu ,bulves apgrauze ,o pati neprikibo...

Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 14:15)
kaip klijuot?gaudyt su lipdukais -yra tokie lapai ant ju klijai ?bandziau ,moka apeit sudejau tris per visa spinteles ploti ,kad prie bulviu neprieitu ,bulves apgrauze ,o pati neprikibo...



tai nukreipkit dėmesį Lolita, padėkit kokį nedidelį bryzelį lašinių kitoj vietoj, turėtų prie paprikų nebelįsti.
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 09, 14:18)
tai nukreipkit dėmesį Lolita, padėkit kokį nedidelį bryzelį lašinių kitoj vietoj, turėtų prie paprikų nebelįsti.

Tai kad nzn koks gyventojas - didelis, mazas ,nes per visus kambarius eina per palanges,kasa kaktusus,virtuvej bulves grauzia,sakiau pagausiu -nuzudysiu ir dar dantis islupinesiu blush2.gif g.gif doh.gif buciau laaabai ziauri
Atsakyti
lolita1960, šaunuolė, kad vyro neišvarei 4u.gif ūkyje prisireikia vyriškų rankų ax.gif
Dėl pelių tai sunku ką patart, kai kačių turit mastau.gif Mes kai kačių neturim, tai mylim kiekvieną pelytę bigsmile.gif pavaišinam ją tais specialiai joms skirtais ėdalais - na, tais, kur paskui sukrešina kraują blush2.gif ir ramuuu: nei kas griaužia, nei kas krebžda... Tik va, kai žmogus turi kačių, kurios mėgsta karts nuo karto kokią pelytę pasigaut, tai kaži kaip tom katytėm būtų g.gif nesinori, kad jos kartu su pelėm Anapilin iškeliautų unsure.gif
Nu, ale ir pelės smagurės pas jus blink.gif paprikas, kitokius daigus mėgsta doh.gif unsure.gif
Atsakyti