Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Ateinu labai laiminga, pasėjau ir aš savo pusę pomidoriukų, t.y. 6 veisles. dar 5 sėsiu per ilgąjį savaitgalį. Taip kentėjau, nenorėjau per anksti pasėti, o dabar jau graužiu save, kas susivėlinau. Čia po to, kai į jūsiškius gražuolius saboniukus pasižiūriu. Pavydas - varomoji lietuvių savybė ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 08, 20:10)
Beje, lolita, ačiū už sėklas, gavau  smile.gif  Kai praplėšiau voką tai vos neišgriuvau, tikėjaus vienos veislės o ten dvylika blink.gif  Man tų sėklų trim metams bus per akis biggrin.gif

Jei sėdėsi SM, patikėk manim, trim metam neužteks. Norėsi naujų veislių. Pradėsi ieškot "Savo" pačio pačiausio pomidorų ir žiūrėk jau vietoj 12 rūsių bus kokių 30.
Čia man šiemet taip nutiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 03 08, 22:22)
Ateinu labai laiminga, pasėjau ir aš savo pusę pomidoriukų, t.y. 6 veisles. dar 5 sėsiu per ilgąjį savaitgalį. Taip kentėjau, nenorėjau per anksti pasėti, o dabar jau graužiu save, kas susivėlinau.  Čia po to, kai į jūsiškius gražuolius saboniukus pasižiūriu. Pavydas - varomoji lietuvių savybė ax.gif  blush2.gif  blush2.gif



Jūs teisi, čia ir man toks sveikas pavydas pradėjo kilti ax.gif
Bet kadangi darbo reikalais tenka dažnai važinėti tai mano brangiausioji viena niekaip nepasės, nes" didysis sodininkų-daržininkų astrologas" Motiejukas nelabai leidžia sėti.Labiau leidžia tik mulčiuoti kol kas. biggrin.gif
Teks kovo 11-12 tuo užsiimti.
Atsakyti
Visas su svente 4u.gif [attachmentid=210733]

skubu atsakyt smile.gif pomidoriukai seti i zeme,kur pernai vazone augo kiti balkoniniai, kitokios neturejau tai sukisau i sita blush2.gif

trasu tik vienakart gavo biski,laisciau geles tai ir jiems laseli sliukstelejau,laistau grynu vandenuku smile.gif
papildomai neapsvieciu...dabar jie nuolat gyvena ant pietines palanges,diena saulute sildo,nakti jau jiems ten gan vesu, kambaris pasildomas kaimisku pecium,palange pati vesiausia vieta gaunas ax.gif
jie dar ne karto nepersodinti, tebeauga tam paciam vazoneli kaip, kad pasejau...planavau siandien persodint, bet.... ax.gif

aciu vyrams uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 06, 22:36)
o kur čia būna tokių daiktų pirkti, ar brangus?

Airijoi. £10
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 06, 23:13)
pasileidžia jis lengvai, reiktų papildomai sutvirtinti, jei nori dar ir ratukus uždėti, ir stumdyti į šiltnamį.

Na mano ne visai 1:1 toks pat, tiesiog panasiausias pasitaikes google'i, pas mane maziau plastmases. tvirtas kaip turi buti thumbup.gif ispradziu nepastebejau, kad skiriasi detaliu ilgiai, tai pries baigiant surinkt teko isardyti, tai rankos tikrai skaudejo po sito darbelio doh.gif Jokio pasalinio judejimo ar klibejimo, kaip vientisa konstrukcija.
Dar sunus buvo uzejes i siltnami tai isilipo i antra lentyna pagulet ir nieko, viskas atlaike, o vyrukas sveria 16kg thumbup.gif
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 07, 18:09)
1. Kada reikia sėti tas gėles kur atbaido nuo kenkėju? g.gif Ir kaip juos daigint, šiltnamyje ar ant palangės?

2. Kokio dydžio daigelius jau gali patręšti...? Ir jei mano skystos trąšos stovi nuo praitos vasaros nepakenks augalams? g.gif
Papildyta:
Čia kalbu apie pomidorų, baklažanų ir agurkinių daigus smile.gif


Sek kad ir dabar, as jau pasejau kartu su pomidorais ir sendien jau isdygo, tiesa sodina ne visai tas geles, o ju giminaites medetkas.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 03 08, 21:31)
Žinok, čia Lolita auksų auksas  mirksiukas.gif 

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ji tikras angel.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(atigisa @ 2011 03 08, 22:22)
Ateinu labai laiminga, pasėjau ir aš savo pusę pomidoriukų, t.y. 6 veisles. dar 5 sėsiu per ilgąjį savaitgalį. Taip kentėjau, nenorėjau per anksti pasėti, o dabar jau graužiu save, kas susivėlinau.  Čia po to, kai į jūsiškius gražuolius saboniukus pasižiūriu. Pavydas - varomoji lietuvių savybė ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

Nesusivėlinai dar mirksiukas.gif juk sakoma, kad į šiltnamį ar į lauką geriausia sodint 50-60 dienų daigus, tai būtų kaip tik 4u.gif
Papildyta:
ačiū visiems už sveikinimus 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 09, 09:43)

Nesusivėlinai dar  mirksiukas.gif  juk sakoma, kad į šiltnamį ar į lauką geriausia sodint 50-60 dienų daigus, tai būtų kaip tik 4u.gif
Papildyta:
ačiū visiems už sveikinimus 4u.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Gražesni daigeliai bus rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas ,nereikia jau taip mane" girti ",man negaila ,ko turiu galiu pasidalint.

O man siand apopleksija vos neistiko ryte ,paziuriu savo augintines - paprikas,o vien tik stiebukai belike doh.gif Pernai kates nuede paprikas ,o siemet kazkoks kitas parazitas isitaise ,nezinau pele ar kas ,geles kasa ir tik butinai du kaktusus ,o siand nuestos paprikos ,buvau prideliojus lipduku nuo peliu ,nuodu su grudais ,neuzkabina ,o siand visai virsune...

Pomidoru neuzkabino,neskanus .Paprikos taip sunkiai dygo ,o ir vel neber,priseis pirkt daigus.
Gal kas zinot ,kaip tuo "gyventoju "galeciau atsikratyt,idomiausia kad kaktusus kasa vienam sone ir gan giliai iskasa duobute.Buvo prikibes tas "gyventojas" prie bananu medzio ,bet ji nuo palanges nakciai nukeldavau ant stalo ,tai dabar nebeuzkabina...Nebeisivaizduoju ka bereik daryt,prasau patarkit ,kaip atsikratyt ar susidraugaut su juo...
Atsakyti
Lolita, o kates neturit?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 09, 10:13)
Lolita, o kates neturit?


tas ir yra, kad kates pernai vyras i tvarta isbogino ,kai as viesejau pas dukra Londone jam reikejo grindis dazyt, o dabar jos jau iprato gyvent savarankiskai ,tai jei parsinesiu bus dar blogiau, nei su" nuomininku".Mano vyras su mano katem nesutare ,tai jam pasitaike proga jomis atsikratyt ,tai ir atsikrate kol manes nebuvo doh.gif as norejau parsinest gryzus ,tai buvo ultimatumas jei as jas is tvarto parsinesiu ,tada jis iseis i tvarta g.gif teko rinktis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 09 kovo 2011 - 10:56
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 09, 11:52)
tai buvo ultimatumas jei as jas is tvarto parsinesiu ,tada jis iseis i tvarta g.gif teko rinktis doh.gif

....ir ką? bigsmile.gif parsinešėt kates, tikuosi?... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 09 kovo 2011 - 11:06
QUOTE(Ex @ 2011 03 09, 11:02)
....ir ką? bigsmile.gif parsinešėt kates, tikuosi?... bigsmile.gif


Ne ,vyras liko namie g.gif
Atsakyti